Yeğene Doğum Günü Mesajları

Yeğene Doğum Günü Mesajları

Canım yeğenim doğum günün kutlu olsun. Huzurlu, sağlıklı ve mutlu bir hayatın olsun.

Teyzenin birtanesi büyümüşte doğum günü kutlayacakmış. Her doğum günün bir öncekinden daha güzel olsun, bahtın güzel yolun açık olsun Bitanecik yeğenim doğum günün kutlu olsun.

Bugün gönlünden geçirdiğin ve dilediğin tüm dileklerin gerçek olsun. Bugün ve bundan sonra her günün mutlulukla geçsin. Canım yeğenim doğum günün kutlu olsun.

Senin gibi temiz kalpli ve anlayışlı bir yeğenim olduğu için, ne kadar mutlu olsam azdır. Yeni yaşını en içten duygularımla kutlarım. İyi ki varsın güzel yeğenim.

Yeğenleri Birtanesi; nice mutlu güzel, sağlıklı, huzur dolu yılların olması dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

Teyzenin gülü, teyzesinin bitanesi minik yeğenimin doğum günü kutlu olsun.

Halasının her zaman çok sevdiği canı kadar değer verdiği canım yeğenimin doğum günü kutlu olsun. Nice nice mutlu yıllara inşallah.

Cimcime büyümüş ve bir yaşına gelmiş doğum günü kutlayacak. Daha nice mutlu doğum günlerine inşallah. Doğum günü kutlu olsun canım yeğenimin.

Söz ile değil de, yürek ile olmalı tüm sevgiler. Sözden değil de yürekten verilmeli tüm hediyeler. Doğum günün kutlu olsun canım yeğenim.

Sen azmin ve yeteneğinle bizlerin göğsünü kabartacak yeğeni olacaksın inşallah. Rabbim yolunu açık etsin. Doğum günün kutlu olsun.

Biz seninle dayı yeğen gibi değil de candan iki arkadaş, iki sırdaş gibiyiz. Her zamanda öyle kalacağız. Aslan yeğenim doğum günün kutlu olsun.

Dünyanın en şanslı teyzesiyim ben. Çünkü senin gibi bir yeğene sahibim. Doğum günün kutlu olsun canım yeğenim.

Yaşamının geri kalan kısmı, kalbinin güzelliği kadar güzel ve sevgi dolu geçsin. Hayatının her anında dolu dolu mutlu olman dileğimle, doğum günün kutlu olsun yeğenim.

Aslan parçası adam olma yolunda adım adım ilerliyor. Rabbim başarılı ve sağlıklı biri olarak yaşamayı nasip etsin. Canım yeğenimin doğum günü kutlu olsun.

Her ne olursa olsun her zaman yüzünden gülümsemen eksik olmasın, her günün mutluluk tadında geçsin. Canım yeğenimin doğum günü kutlu olsun.

Eski yaşını şutlarım, yeni yaşının kutlarım yeğen, doğum günü pastandan bende isterim.

Bir yeğen bir teyzenin kendi çocuğu gibi sevilir. O her zaman düşünülür. Ne kadar uzakta da olsa hiçbir zaman unutulmaz. Doğum günün kutlu olsun yeğenim.

Seni gidi tatlı cadı doğum günün kutlu olsun. Sana doğum günü hediyesi olarak süpürge alacaktım ama sende bundan çok vardır diye vazgeçtim.

Bugün doğan güneş senin üzerine doğsun, bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olsun. Mutluluğun daim doğum günün kutlu olsun.

Benim aslan yeğenim doğum gününü en içten dileklerimle kutluyorum. Gelmek istedim ama gelemedim hediyeni yolluyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Benim minik kuşum, küçük kanatlı güler yüzlü meleğim, seni yanaklarından öpeyim, doğum gününü de kutlayayım. Doğum günün kutlu olsun canım yeğenim.

Herkesin yeğeni güzeldir ama benimkisi hem güzel hem de özel, doğum günün kutlu olsun yeğenim.

Bugünün dününden farklı, yarınının umut kaynağı olsun, hayat sana istediklerini versin. Canım yeğenim doğum günün kutlu olsun.

Dünyanın en tatlı, hatta şeker küpüne, dünyanın en masum sevgisine ve dünyanın çok sevilen yeğeninedir bu doğum günü mesajı.

Ben sizde kalırken ders çalışırken sana bazen kızıyordum ama seni görünce sinirim hemen geçiveriyordu. Sen benim her zaman çok çok seveceğim güzel yeğenim olacaksın. Doğum günün kutlu olsun.

Dikkat Dikkat Bu mesaj duygu yüklüdür. Kendinizi duygu almaya hazır hale getirin ve mesajı okumaya devam edin. Benim sevecen, tatlı iyi kalpli yeğenimin doğum günü kutlu olsun.

Benim mini minnacık yeğenimin doğum günü kutlu yeni yaşı hayırlı olsun. Bundan sonraki her yaşı onu çok mutlu etsin.

Doğum günü pastasının mumlarının alevi yükse olsun, bir nefeste tüm mumları söndüresin, senin için en güzel dilekleri dileyesin. Yeğenimin doğum günü kutlu olsun.

Yeğen doğum günün kutlu olsun. Sana hediye alacaktım hiç param kalmadı. Babana söyle de bana para göndersin de sana hediye alayım.

Doğum günün sana grip aşısını unutturacak kadar sağlık, sınıf arkadaşlarını kıskandıracak kadar mutluluk getirsin, en güzel doğum günü benim yeğenimin olsun. Doğum günün kutlu olsun.

İyi ki doğdun iyi ki bizlere mutluluk getirdin. Minik yeğenimin doğumu kutlu olsun. yeğene doğum günü mesajları

Bu gün bir defteri daha maziye kaldırdın, bugün yep yeni bembeyaz bir sayfa açıldı senin için, yeni yaşında mutluluklar ve başarılar dilerim. Yeğenim doğum günü kutlu olsun.

Sen nesin hayal misin, gerçek mi? Yoksa dünyaya gelmiş tatlı bir bebek mi, yoksa dünyaya gönderilmiş melek mi? Meleğim doğum günün kutlu olsun.

Benim tombişimin doğum günü olmuşta teyzesi ona doğum günü mesajı göndermez mi, onu ne kadar çok sevdiğini yazmaz mı? Canım yeğenim seni çok seviyorum doğum günün kutlu olsun.

Yeğenim yeni yaşın kutlu olsun. İyi yıllar doğum günün kutlu olsun. yeğene doğum günü mesajları

Biz seninle bir yiyen teyzeyle ilişkisinden çok bir arkadaş gibi büyüdük. Tüm dertlerimizi, sevincimizi birlikte paylaştık. Benim sevinç ortağı yeğenimin doğum günü kutlu olsun.

Ben sana sadece sağlıklı bir hayat diliyorum, çünkü diğerlerinin hepsi sende mevcut zaten. Doğum günün kutlu olsun yeğen.

Yeğen lafı fazla uzatmayım doğum günün kutlu olsun. yeğene doğum günü mesajları

Her zaman neşeli ol ki yaşadığın hayattan zevk alasın, her zaman umutla yaşa ki yarınlara ümitle bakasın. Yeni yaşında mutluluğun karesi kadar mutlu olasın.

Yeni yaşında da eskiden olduğu gibi mutlu ve güler yüzlü olman dileğiyle doğum günün kutlar sağlık ve mutluluk dilerim.

Benim tatlı pamuk şekerim doğum günün kutlu olsun. Doğum gününe gelmek o mumlara üflerken yanaklarından sıkmak isterdim. Seni kocaman öpüyorum doğum günün kutlu olsun.

Bugün benim için özel, benim için çok güzel birinin doğum günü, güzel yeğenimin doğum günü kutlu olsun.

Sabah kalktım telefona baktım Facebook bugün yeğenin doğum günü ona iyi dileklerini ilet dedi. Yeni yaşının sana sağlık, mutluluk, başarı getirmesini dilerim. Doğum gününü kutlarım.

Yaşamında gülmekten yanakların ağrısın, mutluluk kapının önünden ayrılmasın, yeni yaşın sağlıklı ve mutlu olsun. Doğum günün kutlu olsun yeğenim.

Hapiy börd day yeğenim, Veri veri hapiy börd day yeğenim. yeğene doğum günü mesajları

Evet, bir doğum günü merasimi ile yine baş başayız. Mumlar üflenecek, dilekler dilenecek, pasta kesilecek ve doğum günü mesajları okunacak. Doğum günün kutlu olsun yeğenim. Mutlu yıllar.

Sen mi yeğensin, ben mi bilmiyorum ben senden küçük olabilirim ama yine de sen yeğenimsin. Yeğen doğum günün kutlu olsun. Hediye alacaktım cüzdanı pin kodunu unutmuşum.

Teyzeden Yeğene Güzel Sözler

Teyzen seni çok özledi, seninle görüşmek için hafta sonunu bekleyemedi.

Canım yeğenim sana bakarken sana öyle alıştım ki, şimdi senden uzakta hayatım bom boş gibi yaşıyorum.

Türkiye de 80 milyon insan var ama içinde bir insan var benim için çok değerli ve özel bir insan, Yeğenim.

Binlerce arkadaşım olsa, yüzlerce akrabam olsa, yeğenim yine teyzesinin hayatında ilk sırada gelir.

Teyzesinin biriciği, dünyanın iyi kalpli meleği, prenseslerin prensesi canım yeğenim seni çok özledim. Seni kocaman kocaman öpüyorum.

Canım yeğenim unutma ki teyzen seni bir gün değil her gün sevecek. Sen her zaman benim yanımda en değerlim olacaksın.

Annen sana kızdığı zaman sen bana gelir sığınırdın, ben ise seni annenden korurdum. Şimdi artık birbirimizden uzak yerlerdeyiz ama kalbim hep seninle olacak güzel yeğenim.

Canım yeğenim teyzen zor günler geçirmiş, çok acılar çekmiş olabilir ama seni hiç unutmadı, seni her zaman seviyorum.

Ben seni bir teyzeden çok kendi yavrum gibi sevdim. Boşuna dememişler teyze anne yarısıdır diye.

Benim beni anlayan bir sevgilim yok ama teyzesini anlayan candan bir yeğenim var. Seni çok özledim be yeğenim.

Teyzeler kendi çocuklarını düşündüğü kadar yeğenlerini de düşünür. Benim canım yeğenim seni çok seviyorum kendine iyi bak.

Akrabalık bağları bir örümceğin ağları gibidir. En uzaktaki ağda da olsalar birbiri olmadan yaşayamaz.