Yakın Arkadaşa Doğum Günü Mesajları

Arkadaşa Doğum Günü Mesajları Uzun Anlamlı, Yakın Arkadaşa Doğum Günü Mesajı Komik, Yakın Arkadaşa Doğum Günü Mesajı Anlamlı

Bu sayfamızda sizlere samimi olduğumuz birbirimiz kardeş gibi sevdiğimiz yakın arkadaşımıza doğum günü mesajları hazırladık. Arkadaşlar arasında gönderilen komik doğum günü mesajlarını bu yazımız içerisinde bulabilirsiniz.

Yakın Arkadaşa Doğum Günü Mesajı

Arkadaşim doğum günün kutlu olsun, eve gelirken 2 ekmekle yumurta al, ha bir de pasta da kutlama yapalım ağız tadıyla.

Kimi Arkadaşin olarak görüyorsan ya ona benze ya da Arkadaşin gibi gördüğün insanı kendine benzet ki görenler sizden örnek alsın.

Arkadaşlik sözlerde biten bir cümle değil kalpte atan bir sevgi çemberi olmalıdır. Seni seviyorum canım Arkadaşim nice nice yaşlara.

Doğum gününün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice yıllara Arkadaşim.

Koca bir çölde kum tanesi olmak ya da okyanusta su damlası ama en güzeli milyonlarca insan arasında senin Arkadaşin olmak. Mutlu yıllar Arkadaşim.

Arkadaşinle mücadele etme, onunla alay etme, ona verdiğinden sözden dönme. (hadis-i şerif) Sen benim canımsın Arkadaşlerımın en güzelisin iyi ki doğdun canım.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Mutlu yıllar canım Arkadaşim.

Arkadaşlik son bulmayan arkadaşlıklardan doğar. Sen benim hem Arkadaşim hem de en yakın dostumsun. Seni çok seviyorum Allah seni benden ayırmasın iyi ki doğdun canı Arkadaşim.

Acıların bir kum tanesi kadar küçük, mutlulukların nisan yağmuru kadar bol olsun. Hayatta bir kere ağlarsan oda mutluluk olsun. Arkadaşim mutlu yıllar.

Doğum gününün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice yıllara Arkadaşim.

Koca bir çölde kum tanesi olmak ya da okyanusta su damlası ama en güzeli milyonlarca insan arasında senin Arkadaşin olmak. Mutlu yıllar Arkadaşim.

Arkadaşinle mücadele etme, onunla alay etme, ona verdiğinden sözden dönme. (hadis-i şerif)Sen benim canımsın Arkadaşlerin en güzelisin iyi ki doğdun canım.

İyi ki doğdun, iyi ki vermiş yaradan seni bizlere. Yıldırım gibi çaktın, güneş gibi açtın üstümüze. Söz oldun, mani oldun, saz oldun bestemize. Kutlu olsun doğum günün, nice mutlu senelere Arkadaşim.

Hey genç adam, seni seviyorum tatlım ablan doğum gününü büyük bir sürpriz ile kutluyor, sen olmasan bir parçamız ailede olmayacaktı. İyi ki doğdun.

Güneş kadar sıcak. Kar tanesi kadar berrak. Yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun biricik Arkadaşim.

Güller, laleler, bütün çiçekler solar. Çelik ve demir kırılır ama Arkadaşlik ne solar ne de kırılır. Doğum gününü kutlarım canım Arkadaşim.

Nasılsın canım? Yüreğin buzlar kadar serin, güneş kadar sıcak, gökyüzü kadar yüksek, magma tabakası kadar derin olsun, doğum günün kutlu olsun canım Arkadaşim.

Canımdan öte canımsın. En sıkıntılı olduğum anlarda ‘Hey ben buradayım asma yüzünü. Dercesine yanımda olanımsın. Konuştuğumuz paylaştığımız onca şeyi düşünüyorum da. İyi ki varsın Arkadaşim.

Varlığının güzelliğini hayatıma kattıklarını dile dökmek ne kadar güçmüş meğer. Doğum günün kutlu olsun deyip geçmek istemiyorum. Geçemiyorum. Seni çok seviyorum canım Arkadaşim.

Yaşa. Sev. Gül! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara. Canım Arkadaşim.

Tonton bir nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun. Mutlu yıllar canım Arkadaşim.

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun. Mutlu yıllar canım Arkadaşim.

Allah için sevişen iki Arkadaş buluştukları zaman, biri diğerini yıkayan iki el gibidir. Ne zaman iki mümin bir araya gelirse, Allah Teâlâ, birini diğerinden faydalandırır. (hadis-i şerif) Canım Arkadaşim nice mutlu, sağlıklı yaşlara.

Dünyada essiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatinin bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun. Mutlu yıllar canım Arkadaşim.

Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yallar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara Arkadaşim.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yasar, basari merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun! Mutlu yıllar canım Arkadaşim.

Hayal kur, ne hayal kurmak istersen. Gez, nereye gitmek istersen. Ol, ne olmak istersen. Çünkü senin bir tane hayatın olacak ve sadece bir şansın var bütün bunları yapabilmek için seni çok seviyorum bir tanecik Arkadaşim nice nice yaşlara.

Bir bağrı yanık Arkadaşim var ağlar mı bilmem, uzanıp da gözlerine akan yaşları silemem, yarın askere gidecek gitme kal diyemem, ağlama Arkadaş ağlama ağlayıp da yüreğimi dağlama. Seni çok seviyorum doğum günün kutlu olsun.

Bir yıl daha bitti, ama sakin üzülme zaman çabuk geçiyor diye. Unutma ki herkes ayni şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım harika bir yıldı dersin. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle. Nice yıllara. Seni çok seviyorum canım Arkadaşim.

Hayat insanlara her zaman için fırsatlar verir ya iyi değerlendirmesini bilirsen eğer. Sen bana hayatın en tatlı fırsatlarındansın. Ben pek anlatamam böyle şeyleri. Ama sen bendeki yerini çok iyi biliyorsun. Seni seviyorum. Hem de kocaman. En kocamanından. İyi ki doğdun Arkadaşim.

Hey delikanlı, senin yürüdüğün yolları ben çoktan dönüyorum ama korkma önünde de olsam ben her zaman senin yanındayım, biraz çelişkili oldu sanki yani kalbim yanında demek istemiştim, eh iyi ki doğdun velet. Doğum günün kutlu olsun.

Bak Arkadaşim x yaşında adamım ve senin doğum gününü kutlamak için Google’da arama yaptım ve herhangi bir siteye girdim o siteden bu yazdığım cümleyi buldum ve sana yapıştırıyorum değerimi umarım anlamışsındır.

Pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha da aydınlanacaktır derler. Onlar olaya iyi tarafından bakmışlar. Her mum yaşlılığa doğru giden bir adım demektir. Yeni mumun hayırlı, yeni yaşın kutlu olsun.

Yeni yaşında da her zaman olduğun gibi mutlu ve güler yüzlü ol. Başarılı, mutlu, sağlıklı, aşklı bir yaşın olsun. Arkadaşım doğum günün kutlu olsun.

Bak senin için dilek dileyeceğim Allah’ım kalbinden ne geçiyorsa hepsi gerçek olsun diyeceğim. Kalbinden iyi şeyler geçir sonra kötü şeyler olmasın. İyi ki doğdun.

Her günün doğum günün gibi özel olsun, her anın mutlulukla dolsun. Canım arkadaşım doğum günün kutlu olsun.

Doğum günü pastan meyveli ve güzel olsun. Yiyenler tadına doyamasın bir daha istesin, içecekler kaliteli olsun. Ha unutmadan söyleyeyim doğum günün kutlu olsun.

Seni dünyaya getiren anneye teşekkürler, seni bana arkadaş eden Allah’a şükürler olsun. Güzel arkadaşım doğum günün kutlu olsun.

Hayat sahnesinde rolün hep iyi olsun. Sana düşen senaryo hep mutlulukla ilgili olsun. Huzur, neşe doğum gününde ve her gününde seninle olsun.

Biliyorum gelemedik diye üzülmeyeceksin hatta bir dilim pastadan karım oldu diye sevineceksin. Sonra da gelemediniz diye çok üzüldüm diyeceksin. Nice mutlu yıllara güzel arkadaşım.

Sen her doğum gününde daha da gençleşiyorsun. Gençleştikçe daha da güzelleşiyorsun. Diama mutlu olman dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

Vasıtan vitesli bisiklet olsun, cebinden bozuk paralar eksik olmasın, öğle yemeğin simit ayran olsun. Doğum günün kutlu olsun. (Cebinde beş kuruş olmayanın dileği ancak bu kadar oluyor)

Bu kısacık zamana çok güzel şeyler sığdırman dileğiyle iyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun.

Yıllar geçip gidiyor diye üzülme, zamanı tadını çıkararak yaşadım diye sevin. Unutma ki zaman herkes için aynı hızda geçiyor. Kimileri için mutlu, kimileri için mutsuz. Seneye doğum gününü kutlarken harika bir yaş geçirdim demen dileğiyle doğum günü kutlarım arkadaş.

20, 30, 40 kaç oldun sen arkadaş. Dilerim yeni yaşında yaşayamadığın tüm güzellikleri yaşarsın. Her zaman çok mutlu olursun.

Bak arkadaş hayat ile bir anlaşma yapalım. Hayat sana kendin gibi mert, iyilik sahibi, dürüst, güler yüzlü, neşeli davransın. Biz ondan başka bir şey istemeyiz. Doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

Sağlıklı, huzurlu, mutlu, neşeli, paralı, gezmeli, eğlenmeli, dinlenmeli, uyumalı, evlenmeli bir yaş dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

Sen iste seninle dünyayı değiştirelim, sen iste dağları aşalım yolları dize getirelim. Sen yeter ki iste canım arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun.

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum doğum gününü. Nice mutlu yıllara arkadaşım.

Satırları yazarken gözlerimden yaşlar akıyor damla damla. Ben seni unutmadım, sen de beni unutma. Acılar birlikte unutulsun, mutluluğumuz birlikte olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Ben senin küçüklüğünü bilirim sen küçükken de böyle neşeliydin, böyle candan gülerdin. İnşallah her zamanda böyle gülersin canım arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. En yakın arkadaşımın doğum gününü kutlarım.

Arkadaş! Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz, merkez bankası kadar bol paralı bir ömür dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

Sabah erken kalk günaydın de kuşlara, biraz uğraş bakım yap saçlara, bugün doğum günün buyurun gelin de dostlara. Bizde koşarak gelelim arkadaşımıza. Mutlu yıllara.

Yüzündeki o mükemmel gülümsemeyi kaybetme. Hayatında her ne olursa olsun asla umudunu yitirme. Doğum günün kutlu olsun.