Sevgiliye Söylenecek En Güzel Sözler Kısa

En güzel, en kısa ve öz biçimiyle anlamlı aşk mesajlarını sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Sevgiliye söylenecek en güzel aşk sözleri sitemizde yer almaktadır. Aşka, sevgiye dair her ne cümleler varsa mesaj yolu ile veya sosyal medya hesapları üzerinde gönderebileceğiniz Kısa ve öz  etkileyici aşk sözlerinini sitemizde bulabilirsiniz.

En kısa ve etkiliyeci şekliyle sevdiklerinize, sevgiliye dile getirelecek kısa ve öz aşk sözleri ve anlamlı aşk mesajları sitemizde..

AŞK MESAJLARI

*Seni bulmaktan çok aramak isterim! Seni sevmeden önce anlamak isterim! Seni bir ömür boyu bitirmek değil de sana hep yeniden başlamak isterim.

*Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki birtanem hergün yağmur yağardı.Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir. Şimdi uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyorum.

*Sevildiğini Bilmeden Ölesiye Sevme Sonra Sevende Sen Olursun Ölende

*Bana kalsa gökyüzündeki tüm yıldızlar yerine bütün insanlara .Senin gözlerinde ışlıdayan bir çift yıldızı gönderirdim

*Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da… Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de… Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek…

*Bir muammadır AŞK. Kiminin vicdanına atılan taş, kiminin fakir gönlüne katılan aş, kiminin de gözünden akıtılan yaştır, AŞK.

*Yağmur olsan binlerce damla arasından bulur tutardım seni. Çünkü korkarım; toprak aldığını vermiyor geri.

*Sen benim incimdin. parıldayan masum güzelliğinle seni sarp kayalıklardan tırnaklarımla kazıdığım bir istiridyede bulmuştum. ve bir daha kaybetmiyeyim diye kalbimin derinliklerine gömdüm.

*Güller anlatsın sana olan sevgimi, güller anlatsın yanlızlığımı, çaresizliğimi? Yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım.

*Seni gözlerinin içine her baktığımda gözlerinin içinin güldüğünü görebildiğim için SEVİYORUM

*Yokluğun cehennemim öbür adıdır Üşüyorum kapama gözlerini…!

*Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki.

*Bir an buruk bir acı saplanırsa yüreğine, gözlerin zamansız takılırsa, kulakların zamansız deli gibi çınlarsa bil ki bir yerlerde özlemişsindir beni…

*Yıldızların kaymasını mı istiyorsun gönlum gonlune kaydi yetmezmi

*İlk görüşte değil her görüşte sana aşık oluyorum

*Geceye inat gün ağarmakta, ağaca inat dal çoğalmakta,ölüme inat insanlar çoğalmakta, bense sana inat seni sevmekteyim inat bu ya hepte seveceğim..

*Soğuk odamın bir köşesinde düşünüyorum seni, seni düşündükçe hayallerimi bir bir kırıyorum, gelmeyeceğini biliyorum ve sensiz ölüme bir adım daha atıyorum…

*Git dediginde sessiz gitmektir Ask ardindan dua etmekdir sessizce aglamaktir Ask bir ümit deyip beklemektir Ask…

*Sen aklım ve kalbim arasında kalan en güzel çaresizliğimsin..

*Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin…


Tags:

Hakkında Bilgi Rüya Tabiri Yemek Tarifleri