90 Sevgiliye Söylenecek En Anlamlı Güzel Sözler Resimli WhatsApp Sözleri

Aşk, insanın öznel dünyasında yaşanan, bizzat kendisinin tanımlanmasından ziyade etkileriyle anlatılabilen bir yaşantı türüdür.Aşk bir duygudur. Birine karşı hissettiğiniz yoğun bir duygu. Ancak sevginin pek çok çeşidi vardır. Aşık insanlarda bu duygu, davranış ve eylemleri etkileyip, onları değiştirebilir.Bir ilişkideki samimiyet, birbirine yakın olma, bağ kurma, birlikte keyifli vakit geçirme ve yeni tecrübeler kazanma, birbirlerine güvenerek sırlarını paylaşma, birbirlerine hediyeler verme vb. gibi duyguların birleşimi olarak tanımlanabilir.

Sadakat, diğer insanı sevmeyi ve ilişkiyi sağlam bir şekilde sürdürmeyi gerektirir. Hem iyi hem de kötü zamanlarda ilişkiye sahip çıkmak demektir.

90 Sevgiliye Söylenecek En Anlamlı Güzel Sözler

1. Otursak bir akşam üzeri, birer çay söylesek. Hayatını anlatsan. Geçmişini, hayallerini, hedeflerini, pişmanlıklarını, kaybettiklerini… Sıra bana gelince, “sen” deyip sussam.. Anlar mısın hâlimi?

2.Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep oIsaydı yine de sana oIan duyguIarımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki…

3.Bir gül olmak isterdim, dalımdan koptuğum an yalnız senin için kopayım ve yalnız senin avuçlarında solayım diye.

4.O ışıl ışıl parlayan gözlerine hastayım, cennet misali alır beni benden unuturum acılarımı, hayali bile yaşatmaya yeter bana hayatı, seviyorum seni cennet gözlüm sensin benim her gecemin sabahı…

5.Aynaya bakınca kendimi değil kocaman bir yürek .Ve o yürekte ondan da büyük bir sen gördüm.

6.Azrailim olur sensizlik götürür beni en karanlık diyarlara, nefesim kesiliyor sen olmayınca yanımda daralıyor yüreğim sensizliğin diyarında, bir hayalin var şuan yanımda sarılırım bana ümit veren sıcaklığına…

7.Durup sebepsiz yere ağIadığın oIuyor mu?sonra özIemin aIevIer gibi fışkırıyor mu her yerinden?akşama yakın saatIerde bir efkar basıyor mu içini?onu çiçekIerden kuşIardan biIe kıskanıyor musun?yokIuğunda dünya sana zindan oIuyor mu? Seviyorsun o zaman…

8.Benim kaIbimi kırmak suya yazı yazmak kadar, gönIümü aImak ise güneşe dokunmak kadar zordur. Sen suya yazı yazmayı başardin, şimdi güneşin batmasını bekIe.

9. Seni seviyorum; elini kalbimin uzerinde hissettigim zaman, uzuntulerimi alıp onların yerine simdiye kadar kimsenin basaramadıgı o sıcaklıgı koymayı basardıgın icin.

10.İnan senin yanında sanki birbirimizden çok uzaktaymışız gibi geliyor bana.Yalnızlığımı seviyorum çünkü ancak o zaman seni yanımda hissediyorum

11.Bir erkekle mutlu olmak için onu çokça anlayıp az da olsa sevmek; bir kadınla mutlu olmak içinse onu çokça sevip, anlamaya hiç çalışmamak gerekir.

12.İnsanlar hep birilerinin pesinden koşarlar, ama dönüp de kendi peşlerinden koşanlara hiç bakmazlar.

13.1 Damla Gözyaşı Değil Yağmuları Yüklerim Bedenime, Sevinçleri Değil Mutluluk Aşısını Vururum Senin için kendime Senin için Hayatın Acısını Alır Mutluluğa Çevirir Senin için yaparım Bunları Seviyorum Seni.

14.Aşk bir su damlası olsaydı okyanusları, bir yaprak olsaydı bütün ormanları, bir yıldız olsaydı tüm kainatı sana vermek isterdim. Ama, sadece seni seven kalbimi verebiliyorum…

15.Sana hissettiğim sevgimi anlamak için, sevgi sözcüklerine değil, Seni delicesine seven yüreğimi dinle. Seni Seviyorum Gönül Tahtım..!

16.Seninle beraberken bana lazım olan aklım bir karış havada, seni görünce gözlerim yuvasından fırlamakta, senin kokunu hissedince nefesim tutulmakta, seni öpünce dudaklarım bal kuyusunda, sana sarılınca kalbim heyecandan durmakta… Eeee daha ne deyim. Deli Gibi Seviyorum Seni..!

17.Seni okadar seviyorumki anlatamam hani çocuk bir çift ayakkabıya sevinirya masumca işte öyle seviyorum seni.Seni Görünce Öyle Rahatlıyorum Öyle Sakinim Öyle Mutluyumki o çocuk vardıya onun bayram sabahı sevinci gibi abartmıyorum insan mutlu olduğunda çocuktur aslında..

18.Hangi buluş benim seni bulmamdan daha büyük etki yaratır dünya için, tüm dünya yıkılsa bir sana aşkım kalır; dizlerimin üzerine çömüşüm çok mu?

19.Adın dilimden dökülen en güzel şiir, ah sevgilim sana bir kutuda kalbimi sunmak isterdim. Seni seviyorum.

20.Her yer Cennet bana yanımda sen olunca sevgilim,Sen yokken cehennem sanki yüreğim.Cennetimden gitme ne olur atma beni cehenneme.Sensiz olmuyor bu deli yüreğim.

21.Yaşamak mı benimkisi söyle sevgili? Seni gördüğümden beri çekiyorum aşk derdini, sana söylemek istiyorum sevgimi cesaret edemiyorum utanıyorum belki ama 2 kelime kurdum içimde seni seviyorum.

22.Aşkın bir zehir olsun, içimde sarsın beni alsın kendine, senden başkasının değmesin eli elime, senin için ölürüm düşünmem bile. Seviyorum seni…

23.Gözlerinin deryasına kapıldım gidiyorum gözüm kapalı, sözlerine kapıldım duymuyorum dünyayı, gülüşüne vuruldum umurumda değil hayat sen varken yanımda sevgilim benim seviyorum seni.

24.Sevmek değil benimki ölürcesine inanmak sana, aşık olmak değil benimki hastalık sana olan ilgim, sensiz olamam ben yarım kalırım sensin tek ilacım seviyorum seni.

25.Ne kara kışlar aşkımızı bitirecek kadar soğuk olacak ne de yazlar aşkımızı eritecek kadar bunaltıcı olacak sakın unutma ben seninle 4 mevsim değil 1 ömür boyu varım seviyorum seni aşkım.

26.Her gün senin için ağlıyorum, senin için yazıyorum sözlerimi ve resmine okuyorum aşk dolu sözlerimi, seni ne kadar sevdiğimi bilmeni istiyorum seni çok seviyorum.

27.Bir damla gözyaşı değil yağmurları yüklerim bedenime, sevinçleri değil mutluluk aşısını vururum senin için kendime, senin için hayatın acısını alır mutluluğa çevirir senin için yaparım bunları seviyorum seni.

28.Seni sevmek hayata haykırmak gibi, seni sevmek bütün güzelliklerin başlaması gibi seni o kadar çok seviyorum ki içimdeki dünya sevgi yüklü sana karşı bebeğim. Seviyorum seni.

29.Arkaya bakıp giden zamana gülüyorum hep anıları seninle yaşamak istiyorum sadece sen ol yanımda hayat o zaman çekilir o zaman ben olurum hayatta seviyorum seni

30.Seni severken ağlamayı sevdim senin yanında gülmeyi sevdim seninleyken ben seni özledim seni seviyorum derken titreyen yüreğimi o halimi sevdim bebeğim seni çok seviyorum.

31.Hayat bir yarış benim için zorlu ve acımasız, seninleyken unutuyorum bütün hayat telaşını seninle buluyorum kendimi huzurlu ve rahat seninle bir bütün olduğumu anlıyorum kimsenin bozamayacağı bir bütünüz aşkım seni seviyorum.

32.Bensiz gitme sakın uzaklara sensizliğe dayanamam asla unutma. Seni her anımda yaşamak isterken uzağımda kalırsan dayanamam ağlarsam yüreğim ağlar ağlarsam hayat ağlar dünyamda seviyorum seni unutma bunu asla.

33.Uzaktan sevmek daha güzeldir bazen, ne incitir, ne acıtır, ne yaralar ne kanatır, gözlerinle görmediğin ama sesini duyduğun varlığıyla huzur bulduğun bir denizin, yakınında yürümek gibidir böyle sevmek.

34.Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Gökuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti… En değerli hazinemsin benim, canımsın.

35.Seni ne kadar sevdiğimi merak ediyorsan, yağan yağmurun her damlasını tutmaya çalış, tutamadığın her yağmur damlası kadar seviyorum seni…

36. Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin.

37. Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar, ormandaki ağaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular, sahildeki martılar ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum.

38.Gönlünün odalarında kendime bir dünya kurdum. Gözlerin gökyüzüm, gamzen uçurtmam oldu. Sana olan inancımdandır büyüklüğüm. Kalbinde olduğum için çok mutluyum.

39.Ben o gün seni eklemeseydim, belki de dolmuşta “buradan 1 öğrenci uzatır mısınız” diyen sıradan bir kişi olacaktım senin için. İyi eklemişim seni kalbime.

40.Avuçlarını terleten sıcaklığa ver kendini, Tenini terleten kor misali ben senin için bir aşk ateşi oldum da eğer üşümek istersen uzat ellerini rüzgâra. Seni serinliğe salan o tatlı meltem de benim. Dile benden, aşkın için fırtınalar da koparayım sevgilim.

41.Her yüreğin harcı değildir dokunmadan sevmek. Ben seni sadece bakışlarımla sevdim. Yürürken aşk sokağından hep, kalbime dokunuşunu sevdim. Aşk ne renkmiş? Nasıl bir ateşmiş sende gördüm ey sevgili.

42.Bütün dünyada sadece senin samimiyetine güveniyorum. Senin sevgindir benim yaşama tutunmamı sağlayan.

43.Kelimeler seçiyorum senin güzelliğini anlatabilecek. Sonrasında beğenmiyorum o kelimeleri, güzelliğine yakıştıramayarak. Seni anlatabilecek kelimeleri bulamıyorum ama yaşabilecek bir ben var.

44.Ey aşk! Bugün yemin ediyorum sana en güzel halini yaşayacağım. Ölmeden bende deliler gibi aşık olacağım, peri masallarındaki gibi bir aşk diye tabir ediyorlar ya en kralını yaşayacağım. Ben seni tatmadan bu dünyadaki kapımı kapatmayacağım.

45.Yola kendimden çıkayım, vardığım tek yer aşk olsun. E işin içine aşk karışıyorsa bir de sen çıkagel karşıma, birlikte yürüyelim. Uzun sohbetler edelim. Edebiyattan bahset biraz bana; Sabahattin Ali’den bahset, Nazım Hikmet’ten mısralar diz önüme. Sonra ben kaybolayım o mısraların içinde. Hiç düşünmeden tut çek kolumdan, kaybolacağın tek yer benim yanım de.

Güzel Sözler

46.Aşk üzerine söylenen bunca şeyden sonra ben sana ne söyleyebilirim bilmiyorum. Sahi illaki bir şey mi söylemem gerekiyor? Anlatmasam sen hissetsen, gözlerime baktığında nasıl kaçıyor gözlerim fark etsen, bana dokunduğun bütün vücudumun irkildiğini görsen, dizlerim nasıl titriyor bilsen, yer ayaklarımın altından nasıl kayıyor hissetsen olmaz mı?

47.Gül bahçesinde geçse de ömrüm, inan üstüne gül koklamam gülüm, seni koklamak olsa da ölüm, uğrunda ölmeye değer gülüm.


48.Dünyada 2 renk gül olsun, biri kırmızı diğeri beyaz, sen beni unutursan kırmızılar solsun, ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun.

49.Sen bazen en zifiri karanlık gecemin güneşi, sen bazen yaşanacak hayatin cesaret verecek mutluluk yani, sen bazen ve her zaman sevgimin tek nedeni.

50.Yanağına konan kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yönünü rüzgâra dön yeter. Çünkü ben o rüzgârdayım…

51.Kim bilir hangi aksam güneşle beraber bende söneceğim kim bilir hangi ellerden son suyumu içeceğim belki göremeden öleceğim fakat yine de seni ebediyen seveceğim.

52.Gece midir insanı hüzünlendiren yoksa insan mıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen? Gece midir seni bana düşündüren yoksa ben miyim seni düşünmek için geceyi bekleyen?

53.Önce düştüğümde kalkmayı öğrendim sonra aleve dokunduğumda acıyı sevmeyi öğrendim sevilmeyi sonra terk edilip beklemeyi sayende unutulmayı da öğrendim her şeyi öğrendim de yalnız unutmayı öğrenemedim.

54.Üstüne seviyorum yazdığım bir kâğıttan, sandal yapıyor, dereye bırakıyorum. İster yüzsün, ister batsın, ister bir çalıya takılsın o kâğıt sandal, hep derenin bir yerinde olacak biliyorum.

55.Yıllar vardır nasıl geçtiğini bilmezdim, bir gün vardır yaşamın anlamını değiştirdi bana dair; hissetmediğimi, bilmediğimi yaşattı, iste o ani senle yaşadım senle sevdim

56.Hayat Bir Yarış benim için Zorlu ve Acımasız, Seninleyken Unutuyorum Bütün hayat telaşını Seninle buluyorum kendimi huzurlu ve rahat Seninle Bir bütün Olduğumu Anlıyorum Kimsenin bozamayacağı bir bütünüz Aşkım Seni Seviyorum.

57.Seninle yaşar gibi yaşıyorum senden uzaklarda buralarda… Seninle görmeden sevmeyi, dokunmadan hissetmeyi öğrendim ben.

58.Dalın ucu degmez gökyüzüne, Agacın köküdür iner mezhebe, Kelle gövdeye agır gelmedikçe, Yarin sevgisi senettir bu gönülde, Ben şaşmışım kıblemi der gibiyim, Ebedi sevgiyi bulmak için beklerim, Sen sen ol da beni çevir bu yoldan derim, Yarlık zordur HELALİM olda bari beni devir…

59.Belki oturduğun evin sokağında ateşle SENİ SEVİYORUM yazamam ama bu güzel sayfada söylüyorum. SENİ ÇOOOK SEVİYORUM ♥♥

60.Sevmeseydin onu, sevseydin beni ne olurdu yani. ama kızmaya hakkım yok çünkü yüreğiydi seçip seven o değil ki. olmak istemedim hiçbir zaman üçüncü kişi. sevgiye değer verdim hep ve bildim ki sevdiğin başkasını seviyorsa susmak gerek. susmak da yetmez sevmekten vazgeçmek gerek. vazgeçişler acıtsada yüreği, saygı için yapmak gerek…

61.Acaba şimdi beni düşünüyormusun? Yoksa başkası mı var aklında… Kimsin sen ?? Neden girdin hayatıma Neden mutlu ettin her anında?? Yoksa sende mi sevdin beni Ya da tesadüfmüydü bu yaşadıklarımız..

62.Nefim gibisin sevgilim,nefesimi aldığımda bana biraz daha yaklaşıyorsun verdiğimde ise biraz daha uzaklaşıyorsun..

63.Sana Büyük Bir Sır Söyleyeceğim Korkuyorum senden Korkuyorum yanın sıra gidenden pencerelere doğru akşam üzeri El kol oynatışından söylenmeyen sözlerden Korkuyorum hızlı ve yavaş zamandan Korkuyorum senden…

64.Seni gördüğüm her gün yeni doğmuş kelebeğe benzetiyorum kendimi. Ama bilmiyorum ki gün sonunda sen gidince öleceğimi…

65.Seni sevenden seni benden daha çok seveceği için değil , senin onu benden daha çok seveceğin için nefret ediyorum..

66.Sevmek bir bakıma zamanını vermektir, zaman aralarını doldurmak değil, sabahları birlikte uyanmaktır ve yelin sessizliğini gecenin gizemini bakışa bakışa duyumsamaktır sonra birbirinin damarlarında bir kavurgan kan gibi dolanmaktır…

67.Seni Güneşe YıLdıza Rüzgara anLattım hepsi benden daha çok sevdiler ama unutma güneş batar yıldız kayar rüzgar diner ama benim sevgim sonsuza kadar sürer…!

68.SENİ SEVİYORUM çünkü bu cümleyi senin kadar kimselere yakıştıramadım. SENİ SEVİYORUM çünkü varlığınla anlam kazandı Hayatım…

69.Maziyi geride bıraksak gönüllerimiz el ele tutuşsa Eksilmesin hiç hatta gün geçtikçe artsın sevgimiz… Lal olsa dillerimiz gözlerimiz konuşsa İnan son nefeste elimi tuttuğunda İlk günki gibi … Heyecan saracak tüm hücrelerimi Meraklanma sevdiceğim Eski günleri dile getirmeyeceğim… Lale misali solup gidecek kara toprakta mazi İlkleri hep senle yaşamak isterim… Keder bizden uzak olsun Elimi tut sevgimiz daim olsun… SENİ SEVİYORUM
70.Kimi kıskanıyorum ben? Mahallenin bakkalını mı, kasabını mı? Seni kıskanıyorum seni, canımdan çok sevdiğimi.

71.Masmavi denizin içindeki Eşi benzeri olmayan. Bir inci kadar değerlisin… Nefesim yetermi seni o denizden çıkarmaya bilmiyorum ama sen nefessiz kalmaya değersin.

72.Ne Özlediğimi Söyleyebildim, Ne de İçimde Özlemimi Tutabildim..! Ne Hayalinle Yaşayabilmek İçin Gözlerimi Kapatabildim, Ne de Yokluğunu Görebilmek İçin Gözlerimi Açabildim..! Ne Sana Niye Yoksun Diyebildim, Ne de Bu Haksızlık Diyebildim.. Sadece Seni İçimde Taşıdım.

73.Söyle sevgili şimdi hayatın da bir kayıpmıyım bulunmaz. Açık bir yaramıyım sarılmaz. Tehlikeli bir yolmuyum gidilmez…

74.Eğer Yalnızlığın Ayazında Titriyorsa YÜREĞİN, YÜREĞİNİ al ve Gel SEVGİLİ… Gecenin en Suskun Saatlerinde Paylaşırız Sessizliği… Anlatır GÖZLERİN, İncinen RUHUN Kimsesizliğini…Yıldızlar Kayarken Tüm Dileklerimi Unuturum GÖZLERİNDE…Hüzünlerimize Meze Olur Tüm Şarkılar… SEN bir Kere Çal Yeter KALBİMİN Kapısını… İÇİMİN en Derin Köşesinde AĞIRLARIM SENİ.

75.İlk Defa Gittiğim Bir Şehir Gibisin Sevgili… Önce Bir Yabancılık, Sonra Bir Alışkanlık, Sonrada Bağımlılık Yaratıyorsun… Ve; Ben Sana Ait Olmadığım Halde Memleketim Gibi Seviyorum Seni…


76.Sana yazdığım şiir yarım kalacak. Boynu bükük kalacak tüm sözcüklerim. Sana olan sevgimi kalem duyacak, Kağıt bilmeyecek canım sevdiğim.

77.Ben hep Seni seçtim! Seçimler geldi geçti, seçtiğim Sensin! Sevdiğim Sen! Yandığım Sensin! Aradığım, bulduğum hep Sen! Seçtiğim Sensin. Hep seçeceğim de… Yok, başka seçeneğim. Seçtiğim.

78.Hadi Gel Tut Ellerimi, Benimle Yan Benimle Meydan Oku Her Çaresizliğe, Benimle Uyu Benimle Uyan Lakin Sevgiye Birlikte Varalım..


79.Hatırlamıyorum gözlerin mavimiydi Gökyüzü kadar, Hatılamıyorum gözlerin yeşilmiydi Yapraklar kadar, Hatırlamıyorum gözlerin elamıydı Dağlar ötesi kadar, Ha şimdi hatırladım gözün kördü aşkımı göremiyecek kadar…

80.Aşkımın adı sensin hayatımın adı olduğun gibi, gözlerimin rengi sensin tıpkı gökkuşağı gibi, sen benim nefesimsin bu benin senin olduğu gibi AŞKIM seni çok seviyorum…

81.Sen bana çok uzaktın.Uzaktan bakardım gözlerinin içine masmavi gözlerin denizler kadar dalgalı ve uzaktı bana.Seni sevmek kolaysa unutmak da kolay olmalıydı.Bana uzak olmana rağmen geleceğin umuduyla hep bekledim seni.Beklemek sabredince aslında çok kolaydı ama seni beklemekten yorgun düştüm hayattan Yine de sabrettim geleceğin ümidiyle;uzakta da olsan seni görmek bana mutluluktu Senin için bir çok kişiyi harcadım harcamaya da devam ediyorum.Bana çok uzaksın ama seni uzaktan görmek bile bana yetiyor.Belki de en iyisi bu Seni uzaktan görüp uzaktan sevmek Ama bir gün karşıma çıkarsan sana diyeceğim tek son sözüm Yüreğim Seni Çok Sevdi olacak….

82.Ben en çok seni sevdim seni özledim…Her gittiğinde gözyaşlarımla yıktım dünyayı,seni her bulduğumda yeniden döndüm hayata… Yüzünü görmediğim,sesini duymadığım,Varlığını her gün ben bir ölüydüm çünkü Hiç birşeyden korkmadım sensizlikten korktuğum kadar hiçbir şeye sevinemedim sana sevindiğim kadar fakir bir çocuğun kuru ekmeği sevindiği gibi allah a şükreder gibi sevdim seni..

83.Senden Uzakta Dokunduğum Herşey de Ellerinin Sıcaklığını Arayıp Duruyorum Oysa Ellerini Hiç Tutmadım ki! Ama Hissediyorum İşte O Sıcaklığı Ve O Hiç Bilmediğim Sıcaklığı Öyle Çok Özlüyorum ki Baktığım Her Noktada Gözlerinin Derinliğindeki Umudu Seviyorum Biliyorum Gözlerini Hiç Görmedim Ama Görmesem de Hep Seni Yaşıyorum Ben Seninle Yaşar Gibi Yaşıyorum Senden Uzaklarda Buralarda Seninle Görmeden Sevmeyi, Dokunmadan Hissetmeyi Öğrendim Ben Bir İnsan Yürekten Sevilince Dokunmadan Sıcaklığını Tenini Nefesini Kokusunu Soluğunu Hissedilebiliyormuş Sevdiğinin Ben Seninle Öğrendim Bunu Sevgili Seninle Yürekten Sevmeyi Öğrendim Ben Sen Sevdiğimsin Sen Göğsünde Ölmeyi Beklediğimsin..

84.Bulutlara yükledim hasretimi, rüzgarlarla yolladım sevgimi, yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye! Geldiler mi?

85.Sana Sevgim Ebedi bebeğim Seni Çok Seviyorum içimdeki dünyada Senin için Bir Hayat Kurdum ve sensiz olduğumda ben orda yaşıyorum Sensizliğimi Kurduğum Dünya ile geçiştiriyorum..

86.Yağmur başladı…Gelse de ıslansak dediği biri olmalı insanın…dilek, gözlere uzanan ellerimsin. Sen gözlerimden süzülen yaş, tek düşüncem hasretimsin. Sen yaşadığım ömür, sen her gece rüyama giren biricik sevgilimsin

Anlamlı Sözler

87.Sarılmak ne kadar güzel bir duygu sanki düşmene izin vermeyeceğim, bir ömür misafir edeceğim seni kalbimde, kollarımda demek gibi.. hele de sarılan sen olunca bir başka sevgili.


88.Bazen çok sevmenin faydası değil zararı görülür. bazen birini kaybetmeniz için ona “seni çok seviyorum” demeniz yeterli olur.

89.Seni seviyorum’dan daha özel bir cümle de var: “sana güveniyorum.” çünkü herkes herkesi sevebilir; ama herkese güvenmiyor.


90.Hani küçükken bi seker verirlerdi çok sevinirdik ya, şu anda dünyaları verseler o sevincin o mutluluğun yerini asla tutmaz, annenin babanın bayram dönüşü ellerini öper sarılırsın ya, gözlerine bakar o mutluluğu görürsün ya, o mutluluk artık benim küçüklüğümde kalan birşey, bi kızı seversin ve onunda seni senin onu sevdiğin kadar sevdiğini sanırsın ya ve sonra o kadar sevmediğini öğrenirsin ya, düşünürsün ya ne hata yaptım ben niye böyle oldu diye, bi kişiye canından çok güvenirsin ama o kişi seni inanılmaz bi sekil de hayal kırıklığına uğratır, işte benim hayatım, böyle yaşamamın tek bi sebebi var iyi bi insan olup yardanın bana sunduğu hayaller diyarı, o güzel cennete laik olmak, bunu yapmak içinde mutlu olmasam bile huzurlu olmak istiyorum, benim hayatım bu isteklerim de bu…