Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

Sevgilimin doğum günü ona doğum günün kutlu olsun sevgilim diyelim ve sevgiliye doğum günü, sevgiliye doğum günü mesajı uzun,sevgiliye uzun doğum günü mesajları,sevgiliye doğum günü mesajları uzun, gönderebilirsiniz.En etkili sevgiliye gönderilen doğum günü mesajları Sevgilim, bazı şeyler sadece sana yakışır ve senle alımlıdır. Gülmek gibi, gecede yıldız gibi ve günde güneş gibi… Ve anladım ki bütün güzelliklerin yolu sendendir ve seninle var olur. Yüreğin hepsine de kılavuzdur. Öyleyse şaşırmıyorum ömrümün bütün yollarının hep sana çıkmasına. Sen bana da ebediyen değişmez rota oldun. Sevgiliye uzun doğum günü mesajları whatsapp Bunu anladığım ve hissettiğim andan beri hep düşündüğüm gibi haykıracağım bu çok özel günde de: İyi ki doğmuşsun sevgilim!

Sen benim için her zaman hep on sekiz yaşındasın sevgilim. En derin ve köklü sevda her an kendini yeniden doğurandır. Ve o her yeni doğumunda kendini de sevgiliyi de yeniler. Ve aşkta sonsuzluk da budur, ölümsüzlük de… Benim için sen hep 18 yaşındasın sevgilim. Elli yıl da geçse yüz yıl da geçse hep on sekiz… İyi ki doğmuşsun canım hep on sekize; hoş geldin sonsuzluğa ve ölümsüzlüğe!

Senden önce yaşadığımı iddia edemem, seninle başladı her şey. Senden önce mutluluk nedir bildiğimi söyleyemem, seninle yaşanıyor her sevinç. Her güzelliğin hayatımda hem ilhamısın ve hem de odağı. Böylece varlığın varlığımın en güçlü ve en şiir yanı. İyi ki doğmuşsun sevgilim ve nice nice yıllara!

Bütün günlerimi seninle yaşadığım için kendimi her gün kutluyorum. Sadece tanımak bile seni nice kutlamayı haklı çıkarır ömrümde. Çünkü seninle yaşadığım için ve seni tanıdığım için kendimi çok şanslı sayıyorum. Sen inanılmaz bir güzelliksin ve ben seni hiç ölçülemeyecek denli çok seviyorum. İşte tam da bu nedenlerle seni hep mutlu görmek, gülümsediğini hep görmek istiyorum. Ve seni sonsuza kadar mutlu edip gülümsetmek üzere bütün varlığımı adamak istiyorum. İyi ki doğdun en güzel armağanım!

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

Ey benim mavi gözlüm, kalbimin hırsızı güzel sevgilim doğum günün kutlu olsun. Mutlu yıllara.

Sen dünyadaki en iyi insan, sen gülmenin en çok yakıştığı insan, sen benim ilk ve son aşkım doğum günün kutlu olsun canım sevgilim.

Bu mesaj dünyanın iyi kalpli sevgilisine doğum gününü kutlamak için gönderilmiştir. Doğum günün kutlu olsun sevgilim. Not: Seni deliler gibi seven sevgilin.

Canım sevgilim iyi ki doğdun, iyi ki benim sevgilimsin, iyi ki benim hayatımdasın doğum gününde yanında olmak isterdim. Gül yüzüne, boncuk gözlerine bakmak sana doya doya sarılmak isterdim. Bugün doğum günün en mutlu günün olsun doğum günün kutlu olsun.

Pastan tatlı, ömrün sadetli, sağlığın sıhhatli, yüreğin muhabbetli olsun. Canım sevgilim doğum günün kutlu olsun.

Benim kalbime girmek kolay değildir, sen girdin ama bir şeyi bilmiyordun benim kalbimin çıkışı yok. Seni kalbime hapsettim canım sevgilim birlikte nice mutlu, neşeli yıllara.

Her yılın bayram tadında, her günün doğum günü tadında olsun. Beraber nice doğum günlerimiz olsun Bitanem seni seviyorum.

Ben hayattan aşk istedim o da bana seni verdi, ben hayattan melek isteseydim yine seni verecekti melek kalpli sevgilim yeni yaşın mutlu olsun.

Sen geçmişimi unutturan, geleceğimi umutlandıran güzel kadın, sen benim aşk masalındaki mükemmel kahramanım, sen benim biricik sevgilim. Doğum günün kutlu olsun. İyi senelere

Sen benim geçmiş zamanda, şimdiki zamanda ve gelecek zamanda seveceğim tek kadınsın. Kadınım doğum günün kutlu olsun.

Benim hayatı sevmeme, yaşama tutunmamı sağlayan, sevmeyi sevilmeyi öğreten, varlığımın tek nedeni aşk meleğim doğum günün kutlu olsun.

Ben seni çok kolay buldum ama hiçbir zaman kaybetmeye niyetim yok canım sevgilim bir ömür boyu birlikte olmak dileğiyle mutlu yıllara. Seni kocaman öpüyorum.

Yaşamak sevmekse seninle birlikte yaşamayı isterim. Ölüm ayrılık ise seninle birlikte ayrılmayı isterim. İyi ki doğdun canım sevgilim. Mutlu yıllara.

Benim en huzur bulduğum yer senin kalbindir. Benim en büyük manzaram senin gözlerindir. Birlikte mutlu yıllar geçirmek dileğiyle doğum gününü kutluyorum Aşkım.

Ben senden uzaktayım ama yaşamın her anında gecemde, gündüzümde seninleyim. Sen benim dünyalara kadar sevdiğimsin. Senin mutlu olman benim mutluluğumu daha da artırır. Doğum günün kutlu olsun.

Benim tatlı belam, aşk yumağım seni ömrünün sonuna kadar seveceğim. Seni çok seviyorum doğum günün mutlu olsun.

Benim yaşamımın miladi sensin sevgilim senden önce ve senden sonra, benim en büyük varlığım kıymetlim canım sevgilim mutlu yıllar seni seviyom.

Benim her anımda yanımda oldun üzüldüğümde bana moral verdin, ağladığımda beni güldürdün Allah’ım seni benden ayırmasın seni seviyorum. Bitanem doğum günün kutlu olsun.

Bugün günlerden sevgili, bugün senin yokluğunun acı günü, bensiz doğum günün mutlu olsun. Bir daha ki sefere mumlara beraber üfürürüz tek dilek tutarız sevgilim.

Gülmek neşeli insanlara, yıldızlar bulutsuz gecelere, mutluluk sana yakışıyor canım sevgilim. İnşallah yeni yaşında daha da mutlu olursun. Doğum günün güzel olsun.

Sana doğum günü mesajı yazacaktım ama duygularımı bir türlü anlatamadım. Kolay değil sana olan sevgimi kelimelere dökmek canım sevdiğim doğum günün kutlu olsun.

Hayat sana en güzel sürprizlerini sunsun, muhabbet kuşları başında dönsün, aşkların en güzeli senin olsun, doğum günün kutlu olsun. Nice Senelere

Tanrıdan dileğim bugün tuttuğun tüm dileklerin gerçek olsun. Bütün sevdiklerin yanında olsun Mutlu güzel doğum günleri senin olsun.

Sevgiliye doğum günü mesajları gönderirken nelere önem verilmelidir?

Bugün senin doğum günün senin en mutlu günüm, bugün benimde en mutlu günüm çünkü senin gibi bir sevgilim var ve onu çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun canım sevgilim.

Et ile tırnak, beden ile ruh nasıl birbirinden ayrılmazsa biz de seninle öyleyiz ey sevdiğim. Aramızda kırgınlıklar küslükler olsa da sana olan sevgim azalmadı, azalmayacakta. Mutlu gününde yanında olmak bu mutluluğuna tanık olmak isterdim. Doğum günün kutlu olsun.

Benim tatlı sevgilim doğum günün kutlu olsun. Bugün tuttuğun tüm dileklerin gerçek olması dileğiyle mutlu yıllar.

Sana doğum günün hediyesi olarak kalbimi gönderiyorum zaten bende emanetti doğum günün kutlu olsun.

Biliyorum üzülüyorsun bir yaş daha yaşlandım diye, seviniyorsun yeni bir yaşa girdim diye. Yeni yaşının dilediğin gibi yaşaman dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

Bir defter olan hayatında bu sayfada bitti yeni tertemiz sayfayı gönlünce doldurman dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

Ömrüme ömür diye kattığım aşkım doğum günün kutlu olsun.

Gözümün feri mutlu yıllara…

Ay parçam doğum gününü kutlarım.

Ay yüzlüm nice nice yaşlara.

Cennetimin kapısı nice güzel yaşlara…

Yaşama sebebim iyi ki doğdun.

Her anıma neşe veren biriciğim mutlu yıllar.

Biriciğim nice mutlu, sağlıklı yaşlara.

Kalbimin sahibi iyi ki varsın. Nice mutlu yaşlar dilerim.

Hayatıma anlam veren biriciğim nice nice yıllara…

Hayat ortağım seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Yeşil eriğim seni çok seviyorum. Nice mutlu yıllara…

Sen bana Allah’ın bir armağanısın. İyi ki doğdun sevdiğim sevdiceğim!

Sen benim gökyüzümsün. İyi ki varsın nice sağlıklı yaşlar dilerim.

Nice sağlıklı, mutlu, güzel ve benli yıllara aşkım, doğum günün kutlu olsun.

Hayatımın parçası olduğun için çok mutluyum. İyi ki doğdun sevgilim.

Her şeyim benim, seni çok seviyorum iyi doğmuşsun doğum günün kutlu olsun.

Sana çok teşekkür ediyorum hayat ışığım, varlığımın tek nedeni iyi doğdun.

Seni bu dünyadaki hiç bir şey ile değişemem. Seni çok seviyorum. İyi ki varsın aşkım.

Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Sen doğduğun gün eminim ki gökyüzünde bir yıldız daha parlamıştır. Nice yıllara aşkım!

Ömrünün en güzel yıllarını benimle geçirmen dileğiyle iyi doğmuşsun sevgilim.

His dünyamın ekvatoru Allah seni başımızdan hiç eksik etmesin. Sağlıklı yıllar dilerim.

Sen benim mutluluğum, hayatımın en güzel varlığısın. Doğum günün kutlu olsun.

Sana hissettiklerimi anlatabilmem için kelimeler yetersiz. Sen benim aşkımsın, mutlu yıllar.

Sevgi dolu kalman ve her zaman mutlu olman dileğiyle, doğum günün kutlu olsun.

Hatıralara değer biçemem, fakat bunlara bir parça güzel hatıra daha ekleyebilirim. Mutlu yıllar aşkım.

İyi ki doğdun dünyaya, iyi ki doğdun yüreğime, iyi ki doğdun hayatıma, Nice mutlu yıllara canım!

Doğum günün kutlu olsun biriciğim. Sana çok teşekkür ediyorum hayat ışığım, varlığımın tek nedeni iyi doğdun.

Biricik sevgilim seninle başlayan sevgim şimdi kocaman bir aşk ateşine dönüştü seviyorum seni. İyi ki doğdun.

Seni bir yaşam boyu bitirmek değil de, sana hep hep yeniden başlamak isterim. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Hayatım aldığım her nefeste ve attığım her adımda seni düşünüyorum. Nice doğum günlerde birlikte olmak dileğiyle…

SEVGİLİYE UZUN DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI
Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir. Doğum günün kutlu olsun.

Seninle öyle bütünüm ki. Sen bensin, bende senim. Senin doğum günün benimde doğduğum gündür. İyi ki varsın iyi ki doğdun!

Bütün hayallerin, bütün umutlarınla birlik olsun, dileklerin, duaların kabul olsun, doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Senden önce yaşamıyordum, seninle doğdum iyi ki varsın iyi ki seni sevmişim nice beraber mutlu yıllara seni seviyorum peteğim.

Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara.

Bugün yokluğunun doğum günü sevdiğim. Kutlu olsun yüreğinde bensizlik. Gülüşün baki olsun yüzünde. Bana kalsın yine senli sensizlik.

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle. Daha nice doğum gününü beraber geçirmek dileğiyle…

Kalbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet sevdamın sonundaki ‘Ömrüm’ olur musun? Sevgilim doğum günün kutlu olsun.

Benim şiirlerim çay kokar, düşlerim sade sen. Demlikte nefesin, bardakta gamzen… İyi ki doğdun hayatımın aşkı bir tanem. Mutlu yıllara.

Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim. Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen. Nice nice yıllara güzel melek…

Sen başıma gelen en tatlı belasın. Bundan sonraki senelerini benimle geçirmen dileğiyle… Sen’li Ben’li senelere sevgilim, seni seviyorum.

Mutluyum çünkü sen varsın! Mutluyum çünkü hayatımdasın! Mutluyum çünkü bugün sen doğmuşsun! İyi ki doğdun, İyi ki doğmuşsun hayatımın anlamı!

Kutlu olsun doğum günün, kötülükler uzak olsun. Mutlu ol ömrünce, üzülmeler sana yasak olsun. Sen üzülme sakın, üzülmelerim sana feda olsun.

Dünyada eşsiz bir huzur varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrasının kalbin gibi geçmesini dilerim. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun canım sevgilim.

Hâlet-i ruhaniyem’dir kelâm ettiğim lisân! Ya O’nadır, ya O’nunla O’lana, ya Aşk’adır, ya da Aşk’la yanana! Sevdiğim doğum günün kutlu olsun.

Sen ol da; ister yar ol, ister yara; lütfun da başım üstüne, kahrın da. Sen benim başımın tacısın. İyi ki varsın doğum günün kutlu olsun, nice mutlu senelere.

Sesim güzel olmadığı için sana bir doğum günü şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum. Mutlu yıllar sevgilim iyi ki doğdun.

Gönlümün meclisinde herkes konuşsun istemem, kimse müdahale etmesin aşka. Yer gök şahidimdir ki siyasi görüşüm yoktur senden başka. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Bugün seni tanıyan ve bu muhteşem insanı seven herkes için çok önemli. Doğum gününde ve her zaman her şeyin en mükemmelinin senin olması dileğiyle… Seni seviyorum.

Bugün benim herkesten daha iyi tanıyan ve beni sevmeyi seçen insanı kutlamam gerek. Bana olan aşkın ve sabrın için teşekkürler. Hayatımda sen olduğun için çok şanslıyım.

Kalp midir insana sev diyen yoksa yalnızlık mıdır körükleyen? Sahi nedir sevmek; bir muma ateş olmak mı, yoksa yanan ateşe dokunmak mı? Sevdiğim doğum günün kutlu olsun.

Sen Allah’a dilenen dilek, göklere uzanan ellerimsin. Sen gözümden süzülen yaş, tek düşüncem, hasretimsin. Sen yaşadığım ömür, en güzel günlerimsin. Doğum günün kutlu olsun biriciğim.

Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi. Bir insanın özlemi olmalı, özlemle açan çiçekler gibi. Bir insanın bir tanesi olmalı, o da senin gibi. Doğum günün kutlu olsun canım.

Benim için yaptığın şeyler için seni seviyorum. Kötü hissettiğimde beni cesaretlendirdin, kendimle ilgili iyi hissetmemi sağladın. Beni güldürdün, bana birçok yönden aşkı gösterdin. Mutlu yıllar aşkım ve arkadaşım!

İyi ki doğdun, iyi ki vermiş yaradan seni bizlere. Yıldırım gibi çaktın, güneş gibi açtın üstümüze. Söz oldun, mani oldun, saz oldun bestemize. Kutlu olsun doğum günün, nice mutlu senelere.

Yeryüzünde nefes alan her canlının bir yaşama amacı olur. Hedefleri ve özlemleri olan her insan bir çınar gibi büyür. Zaman ilerledikçe hayata dair yeni deneyim ve fikirleri olur. Bu yeni yaş gününde artık daha olgun biri olarak hayatına devam edeceksin. Her şeyin gönlünce olması dileği ile iyi yaşlar.

İnsanlar doğar, büyür ve bir şekilde yaşamlarını devam ettirir. Ama bazı yaşlar vardır ki dönem noktası olarak görülür. İşte sevdiğim sen tamda bu yaştasın artık. Hiçbir zaman üzülmeyecek, yıkılmayacak yaşa geldin. Bundan sonra hayatın hep mutlu geçsin.

Sevgilim, bugün senin doğum günün, sen bana verilmiş en büyük hediyesin bu hayatta. Senin için ne yapsam biraz eksik ne söylesem az gelir. Keyifle, hep birlikte ömrümüzün sonuna kadar olma dileği ile yaşını kutlar hayatının daha da renkli olmasını dilerim.

Sen ki benim sevgilim. Sevdiğim. Sevgi verenim. Sevgimden bir dilim yiyenim. Kendimi işgal altında kalmış bir memleket gibi hissettiğim, hiçbir şeyden tat almadığım, her şeye olan inancımı ve umudumu yitirdiğim, insanlardan köşe bucak kaçıp, kabuğuma saklanmak için çırpındığım ve tüm pencerelerimi kapatmak üzere olduğum bir zamanda karşıma çıkıp, hayatıma anlam kattın. Kıpkısa bir zamanda hayatımın anlamı oldun. İyiki doğdun, iyiki benim oldun seni seviyoruum.

Teşekkür etsem, çok yavan be. Bir insan diğerine, ömrünü güzelleştirdiği için yavan bir teşekkür edip kaçabilir mi böyle? Sen nereden geldin sevgilim? Nereden içim dışım oldun böyle..
Seninle büyümek, ne güzeldi sevgilim. Doğrularımda yüzüme senin kadar içten gülüp, hatalarımda kollarını boynuma senin kadar sıkı dolayanı olmadı hiç. Ne zaman arkama dönüp baksam, hep orada bir yerlerde bana gülümseyen yüzünle karşılaşıyorum. Bana verdiğin ömrün için teşekkür etsem, çok mu basit olur sevgilim?
Bu gece, hayatıma tekrar iyi ki doğdun.

Bugün belki de çok kişiden doğumgünü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun içlerinde en farklısı. Çünkü bu mesajın her harfi tamamen sevgiden oluşuyor. Hayatının her döneminde mutlu ve sağlıklı olmanı diliyorum. Tüm hayallerin gerçekleşsin, hayat güneşi her daim seni aydınlatsın! İyi ki doğdun ve iyi ki varsın…

Bugün, dün belki de bir iki haftadır düşünüyorum fakat hicbir sey aklima gelmiyor. Ne yapsam ne etsem doğum gününde diye… Bu denli öküz olmam benim sorunum cidden ya. Fakat demek istediklerim şunlar ki seneler önce hayatıma öyle ya da böyle girdiğin ve yıllarca uzaktan yahut yakından içinde bulunduğun için teşekkür ederim. Doğdugun için teşekkür ederim. Varlığın için, bunca vakit bana yaşattığın güzel arkadaşlık için teşekkür ederim. O güzel hayatının güzel yada kötü anlarini da benimle yaşadığın için teşekkür ederim. İyi ki varsin.