Rüyada Gardiyan Görmek

Rüyada gardiyan görmek, hayal kırıklığına, korkuya, üzüntüye ve gözyaşına rivayet edilir. Rüya sahibinin bilhassa de evlilik hayatında mutsuzluk yaşayacağı ile açıklanır. Kötü ve anlayışsız kimselerle karşılaşmaya, onlara uyarak başını derde sokmaya, sağlığından olmaya işaret eder. Bu hal rüya sahibinin kendi eli ile kendi rahatını kaçırmasına niçin olacak demektir.

Rüyada Hücreye Kapatılmak

Rüyada hücreye kapatılmak, rüya sahibinin şanssız, kısmetsiz ve üzgün olacağı bir devre geçireceği manasına gelir. Rüya sahibinin en büyük acıyı sevdiklerinin ve güvendiklerinin eli ile yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Hücre Görmek

Rüyada hücre görmek, yalnızlaşmaya ve toplumdan soyutlanmaya alamet eder. Rüya sahibinin emekli olacağına ya da işini bundan sonra çocuklarına devredeceğine işaret eder. Kişi, senesinin verilen yorgunluğu kendisi ile baş kafaya kalmak isteyerek atacak ve baş dinlemek isteyecektir diye yorumlanır.

Rüyada Zindan Görmek

Rüyada zindan görmek, uğursuzluktur. Rüyayı gören bireyin şansının ve kısmetinin kapanacağına, işlerinin bozulacağına ve hayatının ters yönde ilerleyeceğine delalet eder. Rüya sahibi zor ve çetin günler geçirecek, sağlığı ve geçimi bozulacak demektir.

Rüyada Zindana Atılmak

Rüyasında zindana atıldığını gören bireyin tüm işleri alt üst olacak, rakiplerine yenilecek, ticareti sekteye uğrayacak ve kazancı mühim oranda düşecektir. Rüya sahibinin hayırsız şahıslarla karşılaşması, malından, mülkünden ve parasından olması manasına gelir.

Rüyada Zindana Girmek

Bir şahıs rüyasında kendini zindana girmiş şekilde görürse eğer, o bireyin hayatında şimdiye kadar hiç yaşamadığı kadar kötü günlerin yaşanacağına, rüya sahibinin şimdiye kadar hiç üzülmediği kadar üzüleceğine, karalar bağlayacağına ve üzüntüden yataklara düşeceğine delalet eder.

Rüyada Mahkûm Olmak

Rüyada mahkûm olmak, sonucunun sevinç getirmesi beklenilen bir işin beklendiği gibi olmayacağına ve bireyin hüsran yaşayacağına alamet eder.


Tags:

Hakkında Bilgi Rüya Tabiri Yemek Tarifleri