Nişanlıya Doğum Günü Mesajları

Bu sayfamızda siz değerli ziyaretçilerimiz için sözlü ve nişanlı olanlar için nişanlıya doğum günü mesajları konulu bir yazı hazırladık. Nişanlıların bir birine gönderebileceği doğum günü mesajlarından oluşan yazımızı facebook, twitter, instagram ve diğer sosyal medyalardan sevdiğinizle paylaşabilirsiniz.

Nişanlıya Doğum Günü Mesajları

Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. Hep sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun biricik nişanlım!

Gecenin karanlığındasın, güneşin ışığında, suyun damlasında, bazen yanımdasın bazen rüyamda ama hep aklımdasın sakın unutma. Mutlu yıllar biricik nişanlım.

Bir dilek gönder umudum olsun, bir gülüş gönder sevincim olsun. Doğum günün kutlu olsun bitanecik nişanlım.
Gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin. Doğum günün kutlu olsun biricik nişanlım.
Yeni yaşın önce sağlık, sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin. Nice mutlu yaşlara canım nişanlım.
Gülmek için yaratılmış gözlerde yaşlar niye. Doğum gününde mesaj yazdım sırf sen mutlu ol diye. Doğum günün kutlu olsun canım nişanlım.
Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim. İyi ki doğmuşsun, iyi ki varsın canım nişanlım. Mutlu yıllar.
İyi ki doğdun, iyi ki benimlesin canım nişanlım. Doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşında mutluluklar hep seninle olsun ve bütün dileklerin gerçek olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik nişanlım.
Yeni yaşında umutların gerçek, gerçeklerin mutlu, mutlulukların sonsuz olsun! İyi doğdun canım nişanlım.
Sen benim mutluluğum, hayatımın en güzel varlığısın biricik nişanlım. Doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşında ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileklerimle. İyi doğdun bitanecik nişanlım, nice mutlu yıllara.
Hayatının geri kalanı su gibi berrak olsun. Doğum gününde tuttuğun tüm iyi dilekler gerçek olsun. İyi ki doğdun bitanecik nişanlım.
Hayatın gözbebeklerindeki ışık gibi umut dolu huzur verici olsun. Doğum günün mutlu ve neşe ile dolsun. İyi ki doğdun bitanecik nişanlım.
Bugün her gününden daha özel ve güzel geçsin. Doğum günün kutlu olsun biricik nişanlım.

Umutlar adın olsun, baktığın her yer huzur dolsun, gözyaşların kurumuş duygulara merhem olsun, doğum günün kutlu olsun canım nişanlım.
Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. İyi ki doğdun bitanecik nişanlım.
Gözlerime baksana, sevincimi anlasana, bugün en güzel gün bana. Doğum günün kutlu olsun canım nişanlım.
Bugün çok özel çünkü sen doğdun. İyi ki doğdun bitanecik nişanlım, doğum günün kutlu olsun.

Bana hayat arkadaşı olduğun, hayatımın bir parçası olduğu için çok mutluyum. Birlikte nice mutlu yıllara inşallah. Doğum günün kutlu olsun.

Biz seninle bir adım attık, inşallah bir ömür boyu birlikte yürüyeceğiz. Seninle çok mutlu olacağız Bitanem. İyi ki doğdun.

İyi ki doğmuşsun sevdiğim, iyi ki benim olmuşsun, iyi ki sevmişim seni. Mutlu yılların olsun.

Seni tanıdığım gün benim en güzel günüm, seni sevdiğim gün benim en mutlu günüm. Hayatım hayatıma hoş geldin doğum günün kutlu olsun.

Doğum günün kutlu olsun hayatımın anlamı, mutluluğumun kaynağı. Nice mutlu yıllara.

Biz seninle iki kişiyiz ama artık biz olacağız, tek hayatı birlikte yaşayacağız. Nişanlım, sevdiğim doğum günün kutlu olsun.

Birbirimizi gördük sevdik, nişanlandık, Allah nasip ederse de evleneceğiz. Ve biz bitanem dünyanın en mutlu çiftlerinden biri olacağız. Canımdan çok sevdiğim nişanlım doğum günün kutlu olsun.

Bu bensiz kutladığın son doğum günün olacak, bundan sonra her doğum gününde yanında olacağım, gözlerine bakıp, boynuna sarılacağım. Doğum günün kutlu olsun Sevgilim.

Seni bana veren Rabbime binlerce kez şükürler olsun. Senin olduğun her yerde olmak bana mutluluk veriyor. Sevdiğim, kadınım doğum günün kutlu olsun.

Bugün senin en özel günün, benim ise en mutlu günüm. Çünkü senin doğum günün benim ise sevdiğimin mutlu olduğu gün. Seni çok seviyorum Aşkım. Mutlu yıllara.

Yeni yaşında bende olacağım inşallah, nişanlılığımız sona erecek ve eninle mutlu bir yuva kuracağız. Seni sevmek, seninle yaşamak, seninle birlikte olmak çok güzel. Yeni yaşın kutlu olsun.

Sen benim her şeyimsin, seni çok seviyorum iyi ki doğmuşsun, doğum günün kutlu olsun.

Canım sevgilim doğum günün kutlu olsun. Bundan sonra kutlayacağın doğum gününde nişanlın değil, kocan olacağım. Seni çok seviyorum nice mutlu yıllara.

Sana hediye olarak en çok sevdiğimi vermek istiyorum ama seni sana nasıl vereceğim ki. Bu hayatta her şeyden, herkeslerden önemlisin. Doğum günün kutlu olsun Nazlım.

Seni bir yaşam boyu bitirmek değil de, sana hep yeniden başlamak isterim. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Ömrünün en güzel yıllarını benimle geçirmen ve gülmenin mutluluğun çok olduğu bir hayatı birlikte yaşamak dileğiyle doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Bugün semaya ellerini açıp yaptığın tüm duaların kabul olsun. Sevdiklerin her zaman yanında, umutların yüreğinde dursun. Canım nişanlım doğum günün kutlu olsun.

Daha seninle çok doğum günleri kutlayacağız. Bu hayatı birlikte eskiteceğiz inşallah. Doğum günün kutlu ve mutlu olsun Aşkım.

Hayatıma yön verenim, hayatıma ışık saçanım, mutlu olmamı sağlayan tek varlığım iyi ki doğmuşşsun. Nice mutlu yıllara.

Seninle koşacağız mutluluğa doru, seninle güleceğiz, seninle eğleneceğiz. Her zaman hayatın tam merkezinde olacağız. Sen ve ben biz olacağız. Nişanlım doğum günün kutlu olsun.