Etkileyici Seni Çok Seviyorum Sözleri

Hayatımızda önemli bir yeri olan insanlara güzel duygular besler, onları sahipleniriz. Kan bağımız olsun veya olmasın onlarla aramızdaki derin köprüyü saf bir sevgi ile inşa eder ve bu güzel duyguları davranışlarımızla ve sözlerimizle ifade ederek sevdiğimiz insanları mutlu ederiz. Sevdiklerimize sevdiğimizi söylemenin, seni seviyorum sözleri söylemenin birçok yolu vardır. Bazen güzel bir çiçek ile, bazen gülen gözler ile, bazen ufak jestler bazen küçük sürprizler ile sevdiklerimize beslediğimiz duyguları ifade etme şansı yakalarız. Bazen de seni seviyorum çünkü diye başlayan sözler ile onlara hislerimizi anlatmak yeterli olur.

Sevdiğimizi göstermekten ziyade sevdiğimizi söylemenin de birçok yolu vardır. Fransızca seni seviyorum, Yunanca seni seviyorum, İtalyanca seni seviyorum, Korece seni seviyorum, Kürtçe seni seviyorum veya Almanca seni seviyorum, Çince seni seviyorum, Japonca seni seviyorum kısacası bütün dillerde seni seviyorum diyerek de birtanecik sevgilinizi mutlu edebilirsiniz. Böylece ona olan aşkınızın sonsuzluğunu ifade eder ona seni seviyorum mesajları ile romantik anlar yaşatırsınız. Tüm dillerde seni seviyorum diyerek sevgilinize dünyanın neresinde olursa olsun onu aynı aşkla düşüneceğinizi ve her zaman aynı duyguları besleyebileceğinizi ifade edebilirsiniz.

Seni sevmenin en ağır halini yaşıyorum bu günlerde. Hasretin daha ağır basıyor sevdamın derinliğine çık gel artık sevgili her neredeysen seni seviyorum, aşığım sana.

Seni seviyorum demeler vardır. Kimi zaman sevmenin karanlığında kaybolan, kimi zaman ise yaşatırken aydınlatan. Sen hep aydınlatan sevmelerle yanımda ol sevgili, sana hasret ve tutkunum ben.

Nerden geldiğini bilmediğim gecelerde saklıyorum sevgimi, ağır sancılı gecelerde benliğimle yanında olduğum sevgimle her dem aşığım sana bir tanem.

Bir gün çıkagelsen bana, son durağın oradaki pastaneye. Her zaman ki buluştuğumuz park veya seninle güldüğümüz sokaklara. Çık gel sevdiğim aklımın odaları işkenceye çevirdi düşlerimi.

Boş vermişim artık bana bakan boş gözleri, sevgi ile bakan gözlerine dalmışım ben. Ömrü sefamı senin kollarında yaşamak istiyorum her dem.

Aşkımın en virajlı hasretinde bırakıyorum gururumu, sensiz yaşanmayacak yerlerde aradım mutluluğu. Gördüm ki bir sen daha yok bu dünyada ve beni seven olmadı sen kadar.

Gözlerine baktığımda çocukluğumdaki yaramazlıklarım, babama sarılmam ve anneme olan özlemimde düşledim aşkımı. Seni seviyorum güzel yarim, gel beraber mutlu olalım.

Divane bir aşığım sevgi sokağında ve seni seviyorum ile başlaya cümleler ile isyan ediyorum gecemin zifiri karanlığına.

Sevdamın eşiğinde intiharlar kokuyor yalnızlığıma dair. Ben gecelerimin efkarıyla düşlüyorum seni, kimse bilmez ne denli bir hasret içerisinde sana yandığımı ey yar.

Hasret çeken sevdalara inat yine senli uykulara dalıyorum bu sonbahar gecesinde, kimsesiz umutlarıma sere serpe vuran sevdalarım yankılanıyor kulağımda.

Çocuksu masum bakışlarınla bak bana, sevdalar dolansın yüreğime senle yeşeren her bir fidana. Özlüyorum seni sevgili, her neredeysen çık gel bana.

Sensizlik vurunca düşlerime, hep yarım kalan umutlar sancı eder yüreğimde. Seni özlediğim sokaklar bile sırılsıklam aşık sana, yürüyüşüne ve gülüşüne.

Benim sevdalarım bir bülbülün ötüşü kadar hüzünlü, bir serçenin gözyaşı kadar narin. Seviyorum seni güzel aşkım, sensiz yaşamak istemiyorum.

Bir bebeğimiz olsun Senden bir parça benden bir parça İkimizde birbirimizin canıyız ya bir can olmalı bir candan çıkmalı cünkü biz bir bütünüz ya önce kucağına alışına bakmalıyım ama aynı zamanda senin kucağındayken özlemeliyim onu belkide senden kıskanmalıyım hem onu senden hem de seni ondan benim SANA OLAN AŞKIM böyle işte.

Elbet rüzgar ve deniz taşır emanetlerini, bekle gün gelir güneşim bulacaktır seni, akşamları balkona çık gözlerini kapat rüzgar benim yerime öpecek seni.

Biz çok sevdik birbirimizi, çok kavga ettik, çok ayrıldık ama anladık ki ben onsun o bensiz çok zor. Evlenmeye karar verdik, insan sevgilisiyle ayrılmışken onunla evlenir mi? Tamam dedim, çünkü birbirimize ne kadar kızsakta ayrı yapamıyoruz, ailem istemedi aylarca ama asla vazgeçmedim peki sonuç? Şükürler olsun 2 aylık sözlüyüz inşallah hepiniz de bizim gibi mutlu olursunuz.

Bir damla gözyaşın olmak isterdim yanaklarından süzülüp dudaklarından ÖPMEK İÇİN…

Bazen düşünüyorum da, ben seni sevmeye başlarken besmele mi çekmedim acaba? Bi türlü doyamıyorum seni sevmeye.

Seversin, hayal edersin, sevgisini dilersin. Cesaretini toplar yanına gidersin ve çekinerek dile getirirsin sevgini. Çok şey söylemek istersin ama hiç bir şeyi doğru düzgün söylemeyi beceremezsin. Çünkü heyecanlanmışsındır karşısında. Karşılık alamadığında yıkılırsın, yüreğin yangın yeri olur artık. Söndürmeye çalışırsın ama beceremezsin. Kızarsın kendine neden bu kadar çok sevdim diye ama senin elinde değildir sevmek, çaresizlik tüketmeye başlar seni içten içe. Başkasını sevdiğini öğrenir, ona şiirler yazdığını duyarsın. Burkulur yüreğin, paramparça olur benliğin. Saygı duyarsın sevgisine ama içten içe tükenmeye devam eder kahrolursun. Susarsın, içinde en derin fırtınalar koparken. Yıllar geçer sessizce ama bir onu bitiremezsin içinde. Hayali her tarafını sarar bırakmaz seni. Susmaya devam edersin, sessiz ve uzaktan seviyorsundur artık. Yıllar böyle birbiri ardınca geçer ve gider usul usul. Hayali ile yaşamak zorundasındır hep. Sevemezsin kimseyi ondan başka, yüreğine başkası giremez artık. Çünkü bir tek o vardır orada ve sonsuza kadar da o kalacaktır bilirsin…

Benden seni seviyorum dememi bekleme sevgili. Biz de zikir sessiz çekilir.

Benim şiirlerim çay kokar, düşlerim sade sen. Demlikte nefesin, bardakta gamzen…

Bütün insanları sevebilirdim, sevmeye senden başlamasaydım.

Varlığın bana yetmiyorken, yokluğunla avunmak zorundayım! Ya al götür kalanımı. Ya da gel, tamamla eksik kalan yanımı…

Bir rüya gibi çıktın karşıma, her anımda yaşadım seni doya doya, bitmez içimde ki bu aşk sana seviyorum seni yeminliyim sana.

Öperim dudaklarından gül kokulu yanaklarından her dem gözlerimin hapsindesin kalbimin tek sahibisin. Seni seviyorum. Hem de çok.

Yum gözünü aç elini. Yüreğim senindir. İster cam kenarına koy, güneş alsın. İster can kenarına koy, hep sende kalsın.

Sen benim türkülerimsin yazılmamış şiirlerim gibi, sen beni şarkılarımsın melodisi duyulmamış gibi, sen benim ilahımsın kalbimin tek sahibi.

Bir gece titreyerek uyanırsan bil ki resmini öptüğüm andır. Bir gün yaşlar süzülürse o güzel gözlerinden bil ki bir tanem yokluğundan öldüğüm andır.

Yol sen olsan yorulmadan yürürüm, rüyam sen olsan hep uyurum, gecem sen olsan sabahı hiç istemem. Son nefesim sen olsan şimdi ölürüm.

Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi. Bir insanın özlemi olmalı, özlemle açan çiçekler gibi. Bir insanın bir tanesi olmalı, o da senin gibi.

Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir. Şimdi uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyorum.

Yürekler karşılıklı bekleyiş içindeyse sevgin duyulur elbette. Özlemek ne renk sence? Sen rengi düşünürken ben seni özlediğimi söyledim bile.

Gidemem sensiz yarınlara, adımlarım kesilir senin olmadığın hayat yolumda, benim için hayat sensin ne olur anla, sensiz yaşamak acı verir bana.

Seni düşünür, seni özlerim, sevgilerin özlemlerin derinliğinde. Ne olur kır şeytanın bacağını bir kez beni hatırla, bir sonbahar serinliğinde.

Seni sevmek güzel şey, ümitli şey, dünyanın en güzel sesinden, en güzel şarkıyı dinlemek gibi bir şey ama artık ben şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum.

Birlikte olabileceğin değil, onsuz yaşayamayacağın biriyle ol! Geldiğinde boşluk dolduranlardan değil, gittiğinde yeri dolmayanlardan olsun!

Damarımdaki kan oldun akarsın kalbime, bir bakışınla cenneti gördüm o yıldız gözlerinde, şimdi seninle yaşadığımı fark ediyorum, benim hayatımın anlamı sen oldun bunu çok iyi biliyorum.

Dertlerim olsa da güler geçerim sen varsın yanımda, acılar sensiz vursa da bilirim bürgün olacaksın yanımda, ellerim şimdi boş olsa da bıraktığın sıcak sevgin yeter bana sevgilim.

Dünyada ki bütün çöller bir avuç kalırcasına birer tanecik insan olsalar ve bütün denizlerde ki sular bir yudum kalırcasına birer damla insan olsalar unutma ki tek seveceğim kişi sensin.

Gözlerim hafif ıslak nemli, seni çok seviyorum ne olur affet beni, bırakma beni vurma sensizliğe, sensiz yaşamak haram olur biterim acıların içinde.

Seni bulmaktan çok aramak isterim! Seni sevmeden önce anlamak isterim! Seni bir ömür boyu bitirmek değil de sana hep yeniden başlamak isterim.

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle. Bir tutam sevinç, bir tutam umut ve bir tutam mutluluk gönderiyorum sana.

Seni dünler için sevmedim. Dünler yaşanıp bitti. Seni bugünler içinde sevmedim bugünlerde bitecek. Seni yarınlar için sevdim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek.

Hani bir kelebek yakalarsın avucunun içinde, bakmak istersin yaşıyor mu diye, baksan kaçacak, sımsıkı tutsan ölecek. İşte böyle bir şey seni sevmek…

Gül dediğin nedir ki, solar gider, ateş dediğin nedir ki, kül olur gider, gün dediğin nedir ki, geçer gider, ama sana olan sevgim sonsuzdur, ancak mezarda biter!

Hani bir zaman özlemler kalbini sızlatır çok istersin çok özlersin ama gidemezsin ararsın ama bulamazsın. Bil ki herkes unutulsa da sen yüreklerde kalırsın.

Sonbahar yağmuru gibi gözlerim sen gittiğinden beri, gülmez oldu yüzüm ellerimde sensizliğim, şimdi karanlık odanda yalarım tek başıma, haram gelir aldığım her nefes adınla.

Bir soluk kadar yakın, yıldızlar kadar uzak derler sevgi için. Uzanırsın yetişemezsin, yetişirsin dokunamazsın, dokunursun vazgeçemezsin, vazgeçersin ama unutamazsın.

Seni seviyorum; elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine şimdiye kadar kimsenin başaramadığı o sıcaklığı koymayı başardığın için.

Titreyen ellerimin acısıdır sensizlik, gözlerimdeki yaşların tek sebebidir sensizlik, hayata son yemindir sensizlik, bırakma beni ölüm olur sonum sebebimdir sensizlik.

Her anımda seni düşünürüm, seni düşündükçe yalnızlığımı unuturum, hayalin sırdaş olur bana karanlık odamda ve adına türküler yazarım seviyorum seni aşığım sana.

Ellerimde sevginin sıcaklığı, gözlerimde hep hayalin kalbime vurur sevdası, her gece yıldızlarda bulurum gözlerinin ışıltısını, seviyorum seni hayatımın anlamı.

Ne anlamı var sanıyorsun sensiz hayatın? Ne kadar boş gelir bana sensiz nefes almamın? Bırakıyorum kendimi acıların içine, sensizlik zulüm olur ağlarım adın nefesimde hece hece…

Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Hani en güzel aşklar imkânsız gelir ya insana, imkânsız olduğun için tutkunum sana.

Gecemin gündüzümden farkı yok alaca karanlık karanlığa ferman yazsam yüz bin satırlık beni bu karanlıktan kurtaracak aydınlık senin o gözlerinde ki sönmez ışık.

Bugünde seni yazdım yarınlarıma, umutlarıma bağladım seni, ufuklara yazdım adını sen oldun hayatımın anlamı, bir umut ile başlayan bu aşkı cennete çevirdin seviyorum seni aşkım.

Sen benim damarımda kanımsın, canımda can olduğun gibi, sen benim gözlerimde ki renksin gülüm olduğun gibi, sen içimde bir bensin sana aşık olduğum gibi sevgilim seviyorum seni.

O ışıl ışıl parlayan gözlerine hastayım, cennet misali alır beni benden unuturum acılarımı, hayali bile yaşatmaya yeter bana hayatı, seviyorum seni cennet gözlüm sensin benim her gecemin sabahı.

Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın. Şimdi güneşin doğmasını bekle.

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi. Hepsi gökteydi hepsi parlıyordu ama ben güneşi seçtim. Bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim.

Bir rüzgar gibi hayat bazen durgun, bazen olabildiğince hızlı, hayat benim için sensin rüzgarı ise sevgin, bazen hızlı bazen durgun, her şeye rağmen sevgi dolusun, seviyorum seni bebeğim, benim Olur musun? Uçan kuşlara anlatsam seni anlamaz hiç biri bendeki sevgiyi. Kaldırmaz dünya dili, seni çok seviyorum bebeğim, unutma bu sözlerimi..

Hani diyorlar ya sen benim öbür yarımsın diye, öyle değil işte, ben baştan aşağı tepeden tırnağa senim.

Bakıyorum herkes yorumda seni seviyorum yazmış, bende içimdekileri döktüreyim dedim… Bende seni çok seviyorum ama sen başka bi kolda ben başka biriyle evliyim. Hiç istemediğim ve hiç sevmediğin biriyle evlenir misiniz, evlenmezsiniz. Ya ben acıdan ağlamaktan yoruldum. Her şeyden … ama onu çok seviyorum imkansız seni unuttum sanma unutmadım, hala deliler gibi çok seviyorum.

Ezberlediğim bütün kelimeleri unuttum güzelliğin karşısında, sadece basit ama değerli iki kelime yazabiliyorum. Seni Seviyorum.

Yıllardır kavga ettik barışık. Özür diledk birbirimizden. En sonun da benim oldun cok şükür Allhıma.. Seni her şey den çok ama çok seviyorum.

Sonunu düşünmeden izlediğim en güzel filmdi gözlerin.. Seni çok seviyorum.

Biz sevdik ama karşılık beklemeden, bizi sevenler hep karşılık bekledi.

Ask sevgi öyle bişey ki kelimelerle ne kadar ne söylesen anlatılmaz. Seni öyle seviyorum ki, her söylediğim söz yanında sönük kalır, iyi ki sevmişim seni bitanem benim.

Sen yıldızlar gibi parlak ol, geleceğimde sen ay gibi yıldızlara eşlik et her gününde, sen benim ayım yıldızım ol sen sadece benim dünyama güneş gibi doğ Aşkım, Seviyorum.

Ne öImek nefessiz kaImaktır, ne de yaşamak nefes aImaktır. Yaşamak ; SeviImeyi hakeden birine yaşamını harcamaktır..

Aşk sadece üç harfli bir kelime değildir.İçinde senin ve onun adı yazılmıştır kitapta. Kitapta dediysemde gönül kitabında.

en hep seni düşündüm, hep seni sevdim ama sen değerimi anlamadın ama senle bi geçmişimiz var unutulmaz ben hep seni sevmeye devam edeceğim SENİ SEVİYORUM.

Sevenler sevmeyi iyi bilir; Kalp dediğin atıyor zaten, Marifet ritmi değiştirebilendedir.

Seni severken ağlamayı sevdim Senin yanında gülmeyi sevdim, Seninleyken ben seni özledim. Seni Seviyorum derken Titreyen Yüreğimi o halimi sevdim Bebeğim Seni Çok Seviyorum.

mudumu senle açtım ben acılarımı senle unuttum sevmeyi sevilmeyi senle öğrendim saf temiz sevdim ben seni senden de beni sevmeni istedim çok şey mi istedim.

Uzaktan koruyup kolladığını bilmek onun gücünü üzerinde hissetmek. Herkese karşı seni hissettirmeden koruduğunu bilmek güzeldi. Seni seviyorum hayatımın anlamı…

Bazen göstermekte yetmiyor sevgilere. Yaşamak anlamak gerekir duyguları, birlikte paylaşmak birlikte ağlayıp susmaktır sevgi.. Sevgi bazen umuttur. Bazen acı, bezen ise en güzel duygudur.. Önemli olan ise iki kişinin bu sevgiyi ebediyen paylaşmasıdır…

Sen benim herşeyimsin, sensiz hayat düşünemiyorum seni çok ama çok seviyorumm benim için çok değerlisin.

aatIer geçsede Acımasız, Seni unutturmuyor bana hiç bir dakika, odamda yaInıIığımı payIaşıyorum kaIbimIe, kaIbim anIatıyor seni ben dinIiyorum sevgiyi, Odamda SessizIiğin Müziği KaIbimde Sen GözyaşIarımda resmin, Seviyorum Seni…

Güneşin doğduğuda bir gerçek baktığıda Kalbimin attığı da bir gerçek günün bittiğide ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek SENİ SEVİYORUM. Bir bebeğimiz olsun, Senden bir parça,benden bir parça, İkimizde birbirimizin canıyız ya, Bir can olmalı, bir candan çıkmalı Çünkü biz bir bütünüz ya Önce kucağına alışına bakmalıyım Ama aynı zamanda senin kucağındayken özlemeliyim onu, Belkide senden kıskanmalıyım, Hem onu senden,hem de seni ondan, Benim SANA OLAN AŞKIM böyle işte.

Kalbimin damarlarındaki kanımsın…yaşadıkça canımsın…çilekeş gecelerimin zindanısın… Ömür boyu bitmeyecek aşkımsın….şiirlerle yazıp bitiremediğim sayfalarımsın… Cennet bahçelerimde ki gül dalımsın….gecelerimi aydınlatan ayışığımsın… Seni sevdiğimi saatlerce düşünüp anlatamadığım duvarlarımdaki yazılarımsın… Hep bir özlemle çarpacak kalbimsin… Bitanem sen benim alın yazımsın…

Ben gidiyorum dediğimde, ‘gitme’ diyen birini değil, Ben de geliyorum, yalnız gidemezsin! diyen birini istiyorum.

Sen Benim Bazen Sabrım Bazende Sabırsızlığımsın Hamd’ım Şükrüm Göz Bebeklerinde Öldüğümsün Sen Benim Sabah Güneşim Akşamda Karanlığımsın Gözlerimi Gözlerinden Alamadığımsın Her zaman okuyup yazdığım güzel duamsın Rabbimin Emaneti Vazgeçmediğim Vazgeçilmezimsin İlkim, Tekim, Sonum, Sonsuzluğumsun bitanem.

Cennetten geldin sanki dünyama Seninle yeniden doğdum meleğim Feda olsun canım senin uğruna Kalbimin sahibi oldun meleğim. Bir bakış bir gülüş dünya serveti Senden başka bir şeyin yok ki kıymeti İnan ki benim sensin cennetim Ebedi gönülde kaldın meleğim. Bakınca yüzüne bin ümit doğar Sen yoksan kalbim inan kan ağlar Dileğim seninle geçsin yıllar Geldin ya yüzüm güldü meleğim.

Bir aşk parladı seninle içime, karanlık gecelerimi parlatan tek aydınlık. Bir korku geldi içime kaybetme korkusu, bi sakınma geldi gözüme seni kendimden bile sakındım, bir şüphe düştü içime gerçekten seviomu, bir melek indi gökyüzünden bu melek farklıydı ne iyliğime hakim oldu ne kötülüğüme o melek kalbimin tek sahibi oldu.

Öyle bir duygu ki tatmayan bilmez, yakar içten içe, gören göz görmez, akar deli dolu dur durak bilmez, bir yağmur sonrası sel olmak gibi.. Seni seviyorum prensesim.

SözIerimi Aşık OIamayan AnIamaz içimdeki Derdi Aşkın ÇiIesini AğIamayan KaIp AnIamaz, Seni Sevdim DeIice içimdeki Ben Senin için AğIıyor Her Gece KaIbim Adına Hasret kaIdı Seviyorum Seni Aşkım yarım KaIdı, Adın kaIbimde YazıIı SensizIik AIdı GüzeI AnıIarımı Ama Yinede Seviyorum Seni

kalbinde ara beni bulamazsan kalbimde bekle beni…Seni Çok Seviyorum.

Ben hayatı rakı diye içtim kafayı meze olarak kullandım sarhoş olmak kötü dediler, ama bilmezler ki bütün sevdiklerimi Ayıkken kaybettim…

Seni ne Kadar Çok Sevdiğimi AnIatsamda KeIimeIer yetersiz KaIır Her güzeIIiğin Sonunda, Seni ANIatamaz Hiç Bir güzeIIik Seni AnIatamaz KaIbime ve Ben seni yaşıyorum hayaIinIe Seviyorum Seni Biriciğim.

Sensizliğin sonu yok ki Gözyaşlarım dinsin Gözlerim senden başkasını görmüyor ki Kalbim nasıl başkasına sevsin.

Aşk sanki bir tür hastalık gibi Kapıldınmı bir daha kurtulamazsın Acı çekersin hep onu düşünürken kafayı yersin Hele ki bide senin varlığını farketmiyorsa ölürsün.

Senin için Yaşıyorum Bu Hayatta Senin için güIüyorum Acı hayata SeninIe Huzur buIuyorum DertIi Dünyada Bir Senin için Varım Bunu AsIa unutma Seviyorum Seni.

Sana vereceğim tek emanet kalbim kaldı. İster vur ister parçala ister sakla seni seviyorum bunu unutma…

Seni Çok Seviyorum Sözleri

Masum sevgi kadar güzel aşk sözleri sayfamızda Sayfası en özel ve anlamlı kısa uzun farketmeden okuyabilir, Aşk mesajları şiirleri sevgililerin birbirlerine duydukları biricik aşkınıza yollayabilirsiniz.

Özlüyorum seni hep istiyorum gel al götür beni, sadece seninle olsun hayat dünyamda sadece sen ol sevgilim yanımda. Ayrılığın Adı geçmesin Aramızda, Sarılmış bedenlerimiz Uzak Durmasın Anlamsız Duygularımızda, Ben Sadece Seni Sevdim bebeğim.. İşte en güzel aşk sözleri

Bir Aşk Bestesi Oldun, Dinlediğim En Güzel Melodi Sensin, Senin için Bütün Sözlerim, Sen Benimsin ve Sen Bu Fani Hayatta Tek Sevdiğimsin Helalimsin Sevgilim.

♥Kalp durduğu zaman değil unutulduğu zaman Ölür.

♥Yağmurun her damlasında sen varsın dilerimki Allah”tan yağmur hep yağsın.

♥Aşkın ecel olsa yine içerim yolun ecel olsa Korkmam yine geçerim.

♥Kalpten kalbe giden yolun ilk durağı gözlerdir.

♥Renlerden maviyi, çiçeklerden gülü, mevsimlerden baharı, ama herşeyden çok SENİ SEVİYORUM…

♥Ben aşkı;Edebiyatta ezberledim,Kimyada formülledim,Matemaktikte çözdüm ve Türkçe de söylüyorum SENİ SEVİYORUM.

♥Yarıştım yağmurlarla sabaha kadar Yağdukça ağladım sensin sebebi!…

♥İlk sevgilim değilsin Affet fakat sonuncu olabilirsin dikkat et!

Dumanımda o yoktu sigarayı bıraktım kadehimde o yoktu içkiyi bıraktım rüyalarımda o yoktu uyumayı bıraktım baktımki onsuz olmuyor yaşamayı bıraktım.

Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!.. Anlamlı aşk mesajları devam ediyoruz.

♥Aşkımıza nokta koyma bitanem sana kucak dolusu virgül getiririm

♥Aşkı tadan öğrenci sınıfta kalmaya mahkumdur.

♥Seni sen olduğun için değil kalbimde yerin olduğu için seviyorum.

♥Hatırlamak yaşamak kadar güzelse unutulmak ölüm kadar acıdır.

♥Aşk: bir kişi için felaket, iki kişi için saadet, üç kişi için cinayet!!!

♥Ben seni asil insanların Sevdiği basit sevgiyle değil! Basit insanların Sevdiği asil sevgilerle seviyorum…

♥Gözler dudaklardan önce tebessüm ederse o sevgiden şüphe edilmez…

♥Sen ağlama seni ağlatmak isteyenler ağlasın.

♥Bitmeyen sevgimi açamaz kimse kalp anahtarım yalnızca sende.

♥Bir bakış bir bakışa neler anlatır. Bir bakış bir aşığı senelerce ağlatır…

♥Kemiklerimden Kalem…Derimden Kağıt…Kanımdan Mürekkep Yapıp Seni Seviyorum Yazıp Yollasam Sana Olan Sevgimin Byüklüğünü Hissedebilirmisin?…

♥ Sana ilk yalanımı son nefesimde söyleyeceğim sırf yalan olsun diye (SENİ SEVMİYORUM)diyeceğim!…

♥Beni seven çoktur, şükür anlım aktır, birde sen seversen, dünya bana dardır.

♥Bana kalkpsiz diyorlar doğru ama;Kalbimin sende olduğunu nereden bilsinler?…

♥Bir trafik lambasıydım kalbim her gelene geç derdi oysa sen geçerken birden STOP ediverdi.

♥Aşk bir trafik kazasıdır en yakın hastane nikah masasıdır.

♥Aşk bir çilek beni unutursan çok çek.

♥Göz bakar kalp yaşlı sevginin ilk faslı beraber sevince Sen kerem Ben aslı.

Seni sevmek güzel şey, ümitli şey, dünyanın en güzel sesinden, en güzel şarkıyı dinlemek gibi birşey,ama artık ben şarkı dinlemek değil,şarkı söylemek istiyorum.

♥ Aşk Soğuk bir Sabahın Melteminde Sıcak Rüzgarların Esmesidir.

♥ Aşk insanı Hayata Bağlar Hayat iSe insanı Aşka Bağlar.

♥ Aşık Olan Bir insan herzaman Mutludur.

♥ Aşk uğruna öLünecek kadar Şehvetli Bir Duygu Geceleri Ağlatacak kadar Duygusal Duygu Yoğunlaşması Hissettirir.

♥ Herkez Aşık olabilir fakat Herkez Aşık olduğuna Sadık Olmaz.

♥ Ben Seni Sevdim ben Sana Hasret kaldım ben Sana yetim kaldım Ama Ben hep Seni Sevdim Aşkım…

♥ Kalbimin en ince damarlarında hissediyorum seni bebeğim

♥ Aşkımı Anlatsam haykırsam Dünyaya, Dünya Yine Dönecek umarsızca, Beni Sadece Sen Duy Sen Anla Bebeğim.

♥ Aşkı Gözlerine Bakarak Yaşamak Sözlerine Bakarak Hayata Adım Atmak isterim Aşkım.

♥ Ben Seni uzun Gecelerde Sabahlarken ismini Duvarşara Yazarak Sevdim Aşkım.

♥ Bir Ve tek Sözümsün Sen benim Hayataki Tek Gözümsün Seviyorum Seni Bebeğim Sen Benim özümsün.

♥ Aşkı Sana Dair Şarkılarda Arıyorum Ama Hiç bir Şarkı Seni Anlatamıyor Bana Sen Kelimelerle Anlatılamayan insansın..

♥ Nefes Aldığım her Zaman isminle hayata Başlıyacağım Aşkım resmine bakıp dua edicem bebeğim.

♥ Şimdi Seni Düşünüyorum Gülüşünü gözlerini ve bana Aşkım deyişini.

♥ Ben Aşkı uzaklarda Değil bebeğim Senin Gözlerinde Aradım Ellerinde Hissettim Nefesinde Farkına Vardım.

♥ Çıkar Beni Dipsiz Kuyuların Karanlık Sessizliğinden Kalbinle ışık Ver hayatıma gözlerinle heyecan ver damarlarıma Aşkım.

♥ Seninleyken Kısa Süreli Zamanlarımızda uzun ömürlü Anılara imza Atıyorum bebeğim.

♥ Benim için Hayat Sen, Nefes Sensin bebeğim.

♥ Aşkın nedemek olduğunu bilen tek insansın seni bu yüzden seviyorum

♥ Aşk Seninle Yaşanacak Kadar Güzel Sensiz Yaşanmayacak kadar illet bir Acı ve tutku.

♥ Eğer Dünyada Aşk Olmasaydı Kimsede Acıma Vicdan Duygusu Olmazdı.

♥ Bir gülüşüne Bu Hayatımı fedaa Ederim Klasik Lafların Tek Kralıyım.

♥ Odalarımdaki Sessiz ve Boş Duyguların Adamı Oldum, Seninle Hayat Buldum Ve Sensiz yeniden Odamda işe yaramaz Oldum.

♥ Gel Bu Hayata Birlikte Gülelim hayat Bile Kıskansın Aşkımızı inadına güLeLim hayata Belki ozaman anLar Acıların içinde Gülmeyi..

♥ Sen Zaten Artık içimde bir Alevsin Kalbimde Merkezsin beynimdeki Düşüncelersin Nefesimdeki Ses’sin, Sen benim içimdeki BEN’sin Aşkım.

♥ Terk Edilmiş Sohbaharların Duygusuz Kalmış Veysimlerin Adamıyım bana Yaz Yaşatmak iStermisin Bebeğim?

♥ Gülsün Yüzün üzülmesin Sıcak kalsın Ellerin titremesin bana baksın gözlerin Gülsün Yada Ağlasın Ama Sadece Bana Baksın Aşkım..

♥ Bensiz Gitme Uzaklara ben Seni gecelerin Koynunda Unutmadım Seni Severek Yaşadım Seni Bekliyorum Hayatım.

♥ Sen Benim Aşk Oyunum Değil Hayatımdaki En Büyük Oyunsun Bebeğim, Sen OLmazsan ben Olamam Bu hayat oyununda Sevgilim.

♥ Sana Vereceğim tek Emanet kalbim kaldı ister Vur ister Parçala ister sakla ben Seni Seviyorum bunu unutma.

♥ Aşk Gözlerinde Cenneti Yaşamak Aşk Sözlerinde hayata tutunmak ve Aşk Ellerinde Kalbimin Bir Serçe Canı iLe yaşaması.

♥ Ben kalbimi Sana Sende Ellerini bana Ver Aşkım Hayat Kısa Sanada banada Kalmaz Bu dünya.

♥ Sen Kısa hayatımın öz Aşkısın Sen Sözlerimdeki Tek Canlısın Aşkım..

♥ Seninle Olan Dünyayı Ve Seninle yaşanacak Hayatı Sevdim Sensiz Neyleyim Söyle Bebeğim?

♥ Herzaman Senin hayalinle girdim Yatağa Senin Adınla Uyandım Her Sabaha Sen hayatsın benim için unutma. forumdas.net

♥ Tut Elimden Aşkım Cesaretin Varmı Bakalım öLüm benim diğer adım..

Sevmeden sevilmeden bu hayat yasanmazki,kalplerdeki heyecan sebepsiz baslamazki, sen olmassa,yanimda avutamam kendimi,dört kitaba dil olsam anlatamam derdimi…

Aşk nedir diye tüm dünyaya sordum. Ben cevap vereyim. Bizler hiç tereddüt etmeden ölüm bizi ayırana dek birbirimizi sevmeye söz veriyorsak bunun adı ^’aşk’^ tır.

O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Dolanıp sarmak geliyor içimden, saramıyorum. Öylesine bağlanmışım ki, sensiz duramıyorum.