Etkileyici Çıkma Teklifi Sözleri

Çıkma Teklifi Sözleri

Belki aklınıza bile gelmedi ancak bir kızla çıkmaya başlamadan önce belki de yaptığınız en büyük yanlışlardan birisi doğru çıkma teklif edememektir. Bu aslında önemli bir nokta ancak bir çok kişi bunu görmezden geliyor. Bir kadına ya da bir kıza çıkma teklifi etmenin bazı kuralları vardır bunları doğru bir şekilde yapmadığınız takdirde o zaman istediğiniz kadar karizmanız ve de tipiniz olsun her şey bir anda boşa gidebilir. Benim bu bahsetmiş olduğum husus sizin ilk görüşte çekici gelmeniz için oldukça faydalı olacak çünkü ilk tanışma oldukça önemlidir. Bir bayan sizi ilk kez gördüğünde her şeyinizle birlikte değerlendirecektir. Siz bir erkeksiniz ve düz mantık çerçevesinde düşünüyorsunuz kadın ise öyle değil onlar daha detaycıdır. Sizin konuşmanızdan tutunda oturup kalkmanıza varıncaya kadar her şeyinizi dakikalar içinde analiz edeceklerdir.

Bir tatlı bela misali düştün gönlüme, ne yana baksam sen düşüyorsun aklıma ve tüm benliğim seni görürcesine delirmekte. Seni seviyorum dersem, bir ömür misafir olur musun yüreğime.

Geceler uzun, seni sevdikçe daha da uzaklaşıyor gündüzler. Gecelerin hatırına beni sever misin ve bir ömür benimle güler misin?

Hayatım hep virajlı sancılarla geçti, ne kadar yelkensem umutlarıma hep çelmeler ile karşılaştım şu kısacık hayatımda. Nankörlerin ve zalimlerin inadına tutar mısın ellerimden.

Gözlerine bakarken bir yavru ceylan görürüm aşkına yenik düştüğüm anlarda. Bir umut yeşerir en derinden ve can alıcı yerinden. Söylesem dilim varmaz, seviyorum seni ey güzel gözlü yar.

Yar her dem yüreğimizde yatar bizim. Sen benim umutlarıma ışık saçan bir yıldız, gel gir gönlüme beni kendine al.

Sahipsiz aşkların sahibidir meyhaneler, o kadar insan kim bilir kimin şerefinden içecekler. Bana kalsa yarınım için seni içerim en sarhoş edici demden, gözlerinde sarhoş olmak istiyorum kovma beni gönlünden.

Gelmeler zor değildir, yeter ki gelmeye niyetlen. Sevmeler de zor değildir, yeter ki sevmeye gel meyil ilen. Gündüzler kısa değildir, sevmeyen insana. Geceler uzundur, virane olmuş aşıklara. Gel bana tenimin ısındığı bir sonbahar akşamında.

Geceler uzun ve soğuklu düş sancıları ile geçiyor ve ben her dem gözlerine vurgun virane bir aşığım sokaklarında. Ne denli bir sevda hüznüdür içtiğim mahalle başlarında. Kör kütük sarhoş düşmüşüm aşkına gel ayılt beni.

Sevmeler her ne kadar acı ise gelmeler de bir o kadar tatlıdır umutlarıma. Ben seni gözümü kara edip sevmişim ey güzel, dokunmaz bana sonu korku ile bitecek olan ayrılıklar. Bir kez gül bana ve sev beni. Kapında kölen, gözünde erkeğin olurum.

Dünya tersine dönse de sevmez demiştim bu yürek. Ama sen çıktın karşıma dünyam tersine döndü bir avare olmuşum yeryüzüne. Gel bana şimdi gülüşlerinin en güzel haliyle, sarılalım birbirimize ve unutalım tüm dertleri.

Her sabah güneşin doğması şüphesiz mahkumdur batının seyrine. Sen bana hep doğ sevgili, gel seninle güneş ve ayın birleştiği o güzel güne gidelim.

Çiçek türlerine baktığımda her biri birbirinden güzel ve narin. Özellikle de gül her kızın kalbini çalan bir hikaye ile verilir. O çiçekler arasında keşfedilmemiş ve kalbinin topraklarına henüz adım atılmamış bir sen varsın içlerinde parıldayan. Seviyorum seni, gel bana gülün kokusuyla özlem duyduğum ey güzel.

Bahçemin en güzel çiçeğisin, sevdiklerimin değer biçildiği gönül bahçemde koparamadığım ve koklamaya doyamadığım en güzel gülümsün. Ey kokusu dağları saran yarim, kal bahçemde gitme yaban ellere.

Gül dalında güzeldir derler, bende seni umudumun en güzel dalında besliyorum ve hiç koparmadan, elemden ve bir an olsun o düşünceye bile kapılmadan sevdim seni.

Dertlerim senin gülüşünle son bulan bir yalan hikayesine dönüp durur. Ne zaman seni görsem bir kuş konar yüreğime çocuklaşırım, sürgün edilirim en divane hayallere. Sev beni en can alıcı gülüşlerinle, seviyorum seni.

Ben bir garip mülteciyim kalbine sığınan, sen ise gönlü zengin bir devletsin bana sahip çıkan. Daha çok sev beni, kimlik ver bana kalbinin en güzel köşesinden yarim ol, vatanım ol, umudum ol.

Sahipsiz bir yüreğim var ve sana çarpan bir kalbim. Sınırları olmayan gönül yurdumun en güzel insanısın sen. Yüzüne bakmaya doyamadığım ve sevemediğim güzel kız gel sev beni, ömrümü ömrüne iliklediğim.

Yuvasız kuşların dostuyum ben, yön veren ve bir türlü kendisine yer veremeyen. Yerim senin kalbin olsun, gözlerin ise umutlarım gel sev beni ey güzel insan.

Her sabah dogan ve her aksam batan gunesı, gece cıkan ayı, gunduz ve gece yagan yagmuru ve de hayatın tum guzellıklerını benımle bır omur boyu paylaşır ve benimle çıkarmısın aşkım?

O kadar güzel gülüyorsun ki yağmur başlıyor. Benim de seninle gülmeme izin verir misin?

Bazen bir hikâye tutuşmuş iki eldir, bu hikâyenin başrolünde benimle olmak ister misin ve benimle çıkarmısın

Evet desen sevginle dolarim seni kalbimin en guzel yerine koyarim buram buram askin ile kokarim gel seninle mutluluga varalim.

BuIutIarın maviIiğini eIIerine,yıIdızIarın parIakIığını gözIerine,sevgiIerin en yücesini kaIbine usuIca bırakıyorum KABUL EDERMİSİN?

Hasretle acan bir gul gibi bir insanin ozlemleri olmali, ozlemle acan gul gibi bir insanin birtanesi olmali, benim birtanem olurmusun?

Denızım degıl dalgam olurmusun? Atesım degıl kulum olurmusun? ılk sevdıgım degılsın affet son sevdıgım olurmusun?

Ben senin yüzüne değiI ben senin o güzeI saf kaIbine aşık oIdum benimIe çıkarmısın..

Aşk, hiç yoktan köprüler yaratandır; aşk, karanlık yüzünden ertelenmeyecek tek oyundur. Sonsuza dek bu oyuna benimle var mısın benimle çıkarmışın

Çıkma teklifi sözleri uzun anlamlı

Kalbimin kapısını aralamayı başarabilen bir kadına en güzel hediye kalbim olacaktır. İzin ver kalbim bundan böyle sadece benim yaşamam için değil, senin yaşaman için de atsın.

Ellerini koysan ellerime bir ömür gözüm kapalı yaşayabilirim. Sırtını dayasan sırtıma bir ömür seni koruyabilirim. Baksan gözlerimin içine, gözümü kırpmadan uçurumlara atlayabilirim. Şimdi “Evet” dersen bana kalbimi sonsuza dek sana mühürleyebilirim.

En derinlerde yaşamak aşkı, ardından atlamak kör kuyulara gözü kapalı. Sonra birden çıkmak göğe ve devrilmek bütün duygu yoğunluklarına boylu boyuna. Geçmiş bir bilge demiş; önce aşık ol, sonra seni öldürmesine izin ver diye. Ben beni öldürecek aşkın da, beni öldürecek olanında bizzat sen olmasını diliyorum bugün. İzin ver sana hasret olacağıma, aşkına tutsak olayım.

Kalbimin orta yerine yanaşan bir sandala yüz çevirmek istedim ilk başta. Sonra bu sandal gönül limanıma o kadar yakıştı ki, hergün sularımda dinlenişini izledim ve vazgeçemedim. Kalbimin limanına inen sandal; ben aşkı senin dalgalarımla boğuşuşunda hissettim. Sen gidersen limanım boş, dalgalarım hırçın olacak. Bir ömür dinlensen bu limanda, ben de dalgalarımla sallasam seni olmaz mı?

Duygduğum en güzel şarkıdan bile daha güzeldi senin melodin. O an anladım ki ben daha önce hiç güzel şarkı dinlememişim. İçime girdiğinden beri sarhoş gibiyim. Sensizliği düşünemez oldum. İçimde tutmaktansa sana tutsak olmayı seçiyorum. Kalbini kalbimin yanına koydum, müsadenle birbirine mühürlüyorum.

Ah o saçların; ah o gözlerin, ah senin o tatlı sesin ve nefesin. Hepsi bir araya gelince şiir çıkıyor ortaya bilmiyorsun. Birde seni benim gözümden gör, çok aşk kokuyorsun. Bie 100’lük bitirilir o masum gülüşüne görmüyorsun. Ben sana dönüşüyorum; kokun sarıyor dört bir yanımı, gözlerin esir alıyor yarınlarımı. Ne bakmaya kıyabiliyorum, ne kendimi bakmaktan alabiliyorum. Biraz gülüşünden, sonra da kalbinden üfle ruhuma. Ver ellerini çıkalım mehtap turlarına.

Belki de Eylül’e yazılacak en güzel şiir sensin. Sırf seni kazımak için Eylül’e ben mürekkep olmak istedim. Sırf yürüyorsun diye, bastığın yer olmak istedim. Uyuyorsun diye gece, uyanıyorsun diye sabah olmak, nefes alıyorsun diye ciğer, yaşıyorsun diye hayat olmak istedim. Ben sen olmak istedim sadece. Yazıldığın cümle nokta, belki de iyi bir son olmak istedim. Uzun zamandır bekliyordum seni; denk gelmişken sana huzur, sana bahar olmak istedim. Beraber yaşlanmaya yüz tutalım mı?

Hani kalbine bir ok saplanır da nefes alamazsın, yaşıyor musun hala yoksa ölüyor musun anlayamazsın. Kan kokusu dolar burnuna fakat kana dair bir şey bulamazsın; tıpkı böyle hissediyorum seni görünce. Aniden kalbime bir ağırlık çöküyor ve bu katlanılmaz bir hal alıyor. Çok doktor gezdim; tek ilacımın olduğunu, bu ilacı bir an önce tedarik etmem gerektiğini ve daha fazla ertelemem gerektiğini söyledi hepsi. Reçeteye hiç bakmamıştım, ne ki bu ilaç diye merak edip açtım ve içinde senin ismin yazıyordu. Kalbime saplanan okun acısını aşkla doldurman gerekiyor.

Hayatım boyunca en çok sevdiğim şey çay oldu. Bir insan çaydan daha değerli olamadı benim için çünkü çay hayatı ve insanları anlatıyordu. İnsanalrın zamanla demlendiği gibi demleniyordu çay, sonra sıcacık oluyordu ve bekletilince soğuyor, acıyordu. Ben çaydan başka sadece seni sevdim ve beklemek istemiyorum, beklersek soğuruz ve tadımız kaçar. Birlikte yudumlayalım çaylarımızı ve birlikte demlenelim aşkın alevinde.

Hayata tek pencereden bakmak artık iyi gelmiyor bana. Yanıma bir pencere daha lazım ve bu pencerede durması gereken sensin. Ancak sen durunca güzel olacak dışarı bakmak, sen durunca anlam bulacak şimdiye dek yazılan iyi kötü şarkılar ve sadece sen olunca durmasından korktuğum dünya dönmeye devam edecek. Gel ve devam etsin yaşam, sensiz buraların tadı tuzu, havası suyu yok be kadın.

İlk görüşte değildi belki ama aşktı. Her gördüğümde düğüm düğüm boğazıma dolanan, kalp atışımı hızlandıran, ölecekmişim gibi heyecanlandıran fakat yanında olunca beni donduran ama en soğukta da beni ısıtan bir aşk. Karşıdan bakınca imkansızmış gibi dursa da, ben bize inandım. Eğer benim ellerime emanet edersen ellerini bütün imkansızlıları imkanlı kılmaya hazırım sevgili…

İnsanın mutlu olmak için bahaneleri olurmuş. Sen de benim bahanem olsana…

Bundan sonraki hayatımda kalbimin atma sebebi olur musun?

Ömür dediğin bir başkasınınkine katılınca güzel. Gel ömrüm ol, ömrüme ömür kat.

Dünyanın en güzel melodisini dinlemek istersen yaslan göğsüme. Senin için atan kalbimin sana söyleyecekleri var.

Gitmek istediğin neresi varsa, görmek istediğin ne kadar manzara varsa hepsinde yanında olacağıma söz versem benimle gider miydin?

Sanat sanat içinse sen de benim içinsin!

Sana hasret bir ömür yaşatma. Aşkına tutsak olacağım bir ömür bahşet.

Göğsüme uyuyuşunu bir ömür izlemek istiyorum müsaadenle.

Yüzümün gülme sebebi olur musun?

Ben senin için her gün ölürüm de sen benimle bugünden sonra yaşar mısın?

Yine yağmur başladı bak. Gelse de ıslansak dediği oluyor insanın. Sahi gelsen de ıslansak?

İnsan birini bulunca değil birbirini bulunca tamamlanırmış. Beni kendinle tamamlar mısın?

Benim bir günlük mutluluğum bir ömür sürecek. Sen bana evet diyeceksin ben bir ömür mutlu olacağım.

Kendime prens diyebilirim ama prensesim sen olursan.

Tatlı bir bela oldun önce başıma. Şimdi ise nefes almamı sağlayan bir huzursun. Ömür boyu nefes almamı sağlayacak huzurum olur musun?

Denizin dalgası bilse nice sevdiğimi, orda durdurmaz alır getirirdi seni. Gel kıyıma kumsal ol, denizime martı.

Sonlar hep önemlidir. Son nefes, son gözyaşı, son gün… Son mutluluk da senin bana evet dediğin an önem kazanacak.

Önümüzdeki 40 – 50 yıl için yapacak bir planın yoksa benim planıma ortak olur musun?

İkimizde yatağa uzandığımızda tavana bakıyorsak, neden bu aynı tavan olmasın?

Senin yüzünde oluşan bir tebessüm veya tatlı bir bakışın insanın tüm hayatını değiştiriyor. Hayatımı değiştirmeme sebep ol, gel benim ol.

Beni bir tek sen toparlıyorsun ve yine bir tek sen darmadağın ediyorsun. Buna ise aşk deniliyor. Gel hem dağıtanım hem de toplayanım ol.

Sana seni nasıl sevdiğimi anlatmak isterdim. Çünkü benim hayatımda anlatılacak bu kadar güzel başka bir şey yok. Gel sana anlatayım sen de bir ömür dinle.

Eğer konuşabilirsek çok şey anlatacağım sana. Dinlemek ister misin?

Bir masal yazdım sana. Sonu mutlu bitenlerden ama. Şimdi bu masalı benimle gerçekleştirmek için ellerini vermen lazım.

Çıktığım tüm yollar, aldığım tüm virajlar sana çıksın istiyorum. Bu yolun sonunda beni bekleyen yalnızca sen ol istiyorum.

Benim olursan herkesin izleyebileceği bir kıyı değil, benim en sevdiğim manzara olursun.

İnsan sahip olduğundan vazgeçer. Ait olduğundan değil. Ben sana aitim.

Nazım’ın Piraye’ye benim ise sana ihtiyacım var.

Sevilmenin kıymetini benimle yaşamaya ne dersin?

Aklımın başından alınmasına lazım yok. O sen olacaksan eğer.

Geleceğin ne getireceğini bilmiyorum ama götüremeyeceği şey sana olan sevgim olacak. Benimle geleceğe bir adım atar mısın?

Senden başkası nasıl sevilir bilmiyorum. Öğrenmek de istemiyorum. Gel böyle güzel sevilmenin keyfini sür.

Hayatıma girersen mutlu olmam, mutluluk ben olurum.

Elinin değdiği her şey güzelleşiyor. Hayatımı da güzelleştirmeye ne dersin?

Gülüşünle baharı getirdin ömrüme. Bir yüz çevirişinle kışa çevirme. Tut ellerimi beraber yaşayalım mevsimleri.

Kalbimin kapısını aralamayı başaran kadın! Sana en güzel ödül kalbim olur. Gel yerleş bir ömür çıkma ordan.

Ben istiyorum ki senin geldikten sonra kimseyle bir alakam kalmasın. Sen her şeyim ol.

Çıkma teklifi sözleri kullanılırken dikkat edeceğiniz bir diğer durum ise asla aşırıya kaçmamanız gerekliliğidir. Çünkü aşırıya kaçtığınız vakit kızlar kendilerini kısıtlanmış hissederler ki bu onlar için iyi değildir. Dolayısı ile onlara liderlik ederken de dikkatli davranmanız gerekir. Kızlar sizin seçtiğiniz seçimleri de oldukça iyi bir şekilde inceler. Yani bir aktiviteye gideceğiniz zaman seçeceğiniz mekân ya da yapacağınız aktivite eğlenceli olmalıdır ki kız sizin kararlarınıza uyabilsin. Seçimleriniz eğlenceli olduğu sürece kızlar sizinle vakit geçirmekten ve sizin dediklerinize uymaktan keyif alacaktır. Fakat dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise basit, yalın ve bilindik sözcükler kullanmamanız gerekliliğidir. Bir aktiviteye katılacağınız zaman;

—Hadi konsere gidelim.

—Yeni bir Türk filmi çıkmış onu izlemeye gidelim.

—Şurada yeni bir kahvaltıcı açılmış orada kahvaltı yapalım.

Tarzı cümleler kurmanız kızı etkilemez. Çünkü bunlar çok basittir ve herkes tarafından kullanılır. Farklılık önemlidir. Siz burada karar veren kişi gibi gözükseniz de aslında oldukça sıradan bir erkek imajı çizersiniz.

Çıkma Teklifleri Konusunda Uygulanacak Taktikler
1- Erkek olduğunuzu unutmayın. Bir erkeğin kendine güveni tam olmalıdır. Bu yüzden kendinize olan inancınız hep en üst seviyede olsun. Kendinizi kötü hissettiğinizde kendi kendinize moral verin. “Evet, yapabilirim.” tarzı sözler sizi iyi yönde motive edecektir.

2- Neşeli ve eğlenceli olmak altın kuralımızdır. Kızlar genel olarak sempatik ve eğlenceli erkeklerden hoşlanırlar. Sohbetler sırasında şakalar yapmanız ve kızı güldürmeniz kızın hoşuna gidecektir. Fakat aşırıya kaçmamaya çalışın.

3- Biribirinizi tanımadan ya da aranızda tam bir samimiyet oluşmamışken yapacağınız teklifler olumsuz yanıtlar ile sonuçlanır. Bu yüzden hoşlandığınız kız ile zaman geçirmeniz yani kısaca flört etmeniz gerekir. Bu süreçte çekiciliğinizi kıza hissettirmeniz gerekir.

4- Çıkma teklifleri konusunda iltifat etmek çok önemlidir. Kıza güzelliği hakkında iltifatlarda bulunursanız çok mutlu olur. Fakat iltifatlarınız her zaman dediğimiz gibi aşırıya kaçmayın. Aşırıya kaçan iltifatlar yapmacık durur. Bu durum kızın hoşuna gitmez. Bu konuya dikkat etmeye çalısın.

5- Hoşlandığınız kız ile birlikte eğlenceli organizasyonlara ve aktivitelere katılın. Beraber yaptığınız etkinliklerin içerisinde romantizm olması kızın hoşuna gidecektir. Romantik erkekler kızlar tarafından daha çok beğenilir. Güzel ve romantik mekânlar seçmeye gayret gösterin. Ayrıca gideceğiniz organizasyonları ve aktiviteleri ne kadar zor ayarladığınızı söyleyin. Bu sayede teklifinizi reddetmez.

6- Sürekli pozitif olun. Çıkma teklifinize olumsuz bir cevabı gelse de moralinizi yüksek tutun. Çünkü her çıkma teklifinden sonra tecrübeniz artar. Bu sayede de ileri ki zamanlarda çıkma teklifinde bulunacağınızda “Evet” cevabını almanız daha kolay olacaktır.

Çıkma teklifleri konusuna ait olan ve çıkma teklifinin nasıl olacağını anlatan bir örnek verelim.

E-Merhaba, hayat nasıl gidiyor?

K-Ne olsun ya işte okul ile uğraşıyorum geçiriyorum, sen ne yapıyorsun?

E-Beni dersler yordu. Hafta sonu tenis oynamaya gideceğim ama yanıma bir eş alıyorum. Gelmek ister misin?

K-Tenis konusunda iyi değilim. O yüzden bilemiyorum.

E-O kadar düşünmene gerek yok sadece eğleneceğiz. Hem ben sana nasıl oynanacağını gösteririm.

K-Kesin bir hata yaptığımda benimle dalga geçersin.
E-Belki, olabilir.

K-O zaman gelmeyeyim.
E-Sen bilirsin.

K-Benimle birisi dalga geçtiğinde moralim bozuluyor.

E-Merak etme ben o insanlar gibi değilim. Bu konuda duyarlı davranırım. Fakat kesin bir şey diyemem.

K-O zaman olabilir.

E-Hafta sonu kaç gibi gelebilirsin?

K-Öğleden sonra 2 gibi olur.

E-Tamamdır. Ben seni, sizin evin oradan alırım.

K-Tamamdır, anlaştık.

Çıkma teklifleri konusuna ait olan bu örnek diyalog olayı çok güzel açıklıyor. Teklif çok basit gibi gözükse de aslında tüm bahsettiğimiz taktikleri içeriyor. Esprili yaklaşımlar, kendine olan tam güven, karizmatik bir duruş ve eğlenceli bir sohbet… Bu özelliklerin hepsi bu diyalog içerisinde yer alıyor. Kısacası dediğimiz gibi çekiciliğinizi kızın üstünde oluşturduğunuz an işiniz oldukça kolaylaşacaktır.