Eski Sevgiliye Barışma Mesajları

Etkileyici Eski Sevgiliye Barışma Mesajları Uzun Benim için çok anlamlısın öyle ki senin bendeki yerin bu satırları yazmama sebep. Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar. Senden beni affetmeni diliyorum. Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem. Ama tekrar düşünmen için ağlayabilirim

Eski sevgilinizle barışmak ve yeniden bir araya gelmek istiyor iseniz bir diğer yapacağınız şey değişime açık olmanızdır. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Bu sebepten değişime tolerans gösterin. Uzun zaman ayrı kalan çiftler tekrar bir araya geldiklerinde, bu kişilerin bazı fiziksel dönüşümlere ve davranışsal değişimlere uğramış olmaları normaldir.

Yeni hobiler, hayatı daha farklı algılama gibi değişimlere hazırlıklı olun, anlayışla karşılayın. Aradan geçen süre zarfında her iki tarafta da değişimler olacaktır. Eskiden bıraktığınız şeyler aynı şekilde devam etmeyebilir.

İlişkilerin altın kuralı is birbirine karşı doğal ve samimi olmaktır. Partnerinize karşı yapmacık davranmayın. Sık yapılan tekrar birleşme ve barışma hatalarından birisi de gereksiz bir mutluluk gösterisidir…

Böyle davranınca kendimizin ve eşimizin daha mutlu olacağını düşünürüz. Oysa bu tür abartılı mutluluk ifadeleri ilişkinin samimiyetine zarar verir. Yeniden birlikte olmak tabi ki çiftleri mutlu eder ama bu mutluluğu abartmak yersiz olabilir. Kendinizi ne kadar mutlu hissediyorsanız o kadar yaşamak gerekir. Ne noksan ne de abartı. Sevginizi ve saygınızı birbirine karşı abartmayın.

Tekrardan bir araya geldiğiniz ve eski sevgiliniz ile barıştığınız ilişkinizde sonsuz mutluluk olacağını tahmin etmeyin, işinizi kış tutun. Her ne kadar birbirinizi seviyor ve tanıyor olsanız da ilişkilerinizin daima bitmeyecek gözüyle bakmayınız. Tekrar bir araya gelmenin verdiği özgüven ve mutlulukla çok büyük sözler vermeyin. Yeniden bir araya gelmenin hazzını yaşayın…

Her ne olursa olsun eski sevgilinizi tekrardan kazanmak için en önemli kıstas, her iki tarafın da istekli olmasıdır. Her iki taraf da istekli ise tekrardan birleşmek için hiçbir engel görülmemektedir. Sevgi ve saygınız birbirine var olduğu sürece tekrardan birleşmenizde hiçbir sorun yoktur.

Eski Sevgiliye Sevgiliye Barışma Mesajları

Şey. Nasıl söylesem? Kelime bulamıyorum. Çok zor biliyorum. Söylemeliyim artık. Şey. Dinle bak. Ben çok üzgünüm olanlara. Yani özür dilerim

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Buluşmak ve konuşmak isteğimi söylesem bana bu şansı tanır mısın?

Bu sms ile bir de öpücük yolluyorum sana özürlerimi kabul edip, beni affetmen için. O kadar değerlisin ki benim için, sensiz bir hayat düşünemiyorum.

Sadece özür dilemek istemiştim ama yapamadım saçma gururuma yenildim ve beni terslemenden korktum, ama sessizce çekip gitmene de dayanamadım ve bu mesajı yolluyorum şimdi.. Beni affet olur mu? Çok üzgünüm. Geçmişte yaşadığımız tüm kırgınlıklar için özür diliyorum senden.

Bilirsin affetmek gibi bir başka büyüklük yoktur. Ben de bir hata yaptım ve affına sığınıyorum.. Affet lütfen beni…

Biliyorum bugün seni istemeden kırdım ve sonra pişmanlıklar denizinde kulaç atıp durdum çaresizce… Biliyorum gözlerinden okudum kırgınlığını. Affet beni ne olur sevdiğim… Özürlerimi kabul et. Seni seviyorum!

Olanlar için çok ama çok özür dilerim. Gerçekten öyle demek istememiştim ki ben… Affet, ne olur!

Günlerdir özrümü kabul etmen için mesaj yolluyorum… Lütfen artık olumlu bir yanıt ver de içimdeki sıkıntıyı hafiflet! Tekrar yazıyorum. Özür dilerim tüm olanlar için… Gerçekten çok üzgünüm. Haydi artık daha fazla bekletme beni ve affet! İnan ki bir daha böyle şeyler yaşamayacağız.

Biliyorum hata bende… Yaptığım affedilecek bir şey değil! Ama yine de yalvarıyorum sana ne olur beni affet.

Yaptığım onca hatadan sonra senin yüzüne bakacak halim kalmadı. Lütfen bu mesajla birlikte gelen sevgimi kabul et ve beni affet…

Sanırım özür dilemek için çok geç kaldım ama yine de son kez şansımı denemek istiyorum: özür dilerim!

Özür dilemenin bir asillik olduğunu düşünüyor ve bugün buluşmaya gelmediğim için özür diliyorum senden. İnan bana elimde olmayan nedenlerden dolayı gelemedim ve seni de arayamadım… Üzgünüm canım. Telafi edeceğime söz veriyorum!

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte. Bu bir barış mesajı. Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye.. Bu mesaj sana ne mi söylüyor? Dinle, diyor ki: “kırdım seni ama inan çok üzgünüm. Bugün için özür dilerim. İstediğim tek şey beni affetmen ve yine eski gibi olmamız. Seni seviyorum!”

Üzüntümü anlatacak kelime yok. Olanlar için gerçekten çok üzgünüm ve çok özür dilerim.

Dostluk kolay kurulur ama devam ettirmek zordur. Bugün kırdım seni. Ama inan istemeden oldu. Bu nedenle senden çok, çok özür dilerim.

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Bu mesajla buluşmak ve konuşmak isteğimi dile getirsem bana görüşme şansı verir misin? Umarım cevabın olumlu olur da beni çok mutlu edersin. Seni çok seviyorum her şeyden önce bunu bilmelisin!

Sağa dönüyorum olmuyor? Sola dönüyorum olmuyor… Yok nafile uyku tutmuyor… Çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda? Bana kırgın olma istiyorum sevdiğim… Bu nedenle tüm kalbimle senden özür diliyorum! Aşkım, kalbim her şeyim sensin, bir tanemsin? Bak uyku tutmuyor, haydi barışalım da güzel rüyalar görelim… Seni seviyorum…

Yaptığım hatadan dolayı özür diler, bundan sonra böyle bir hatanın tekrar etmeyeceğine bildirerek, özürlerimin kabul edilmesini temenni ederim. Saygılarımla..

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Bu mesajla birlikte buluşmak ve konuşmak isteğimi dile getirsem, bana görüşme şansı verir misin? Umarım cevabın olumlu olur da beni çok mutlu edersin… Bir taneciğim seni çok seviyorum?

Bilirsin bir karıncayı bile incitmem. Seni de incitmek istemedim, inan ki istemeden oldu. Çok ama çok özür diliyorum senden.

Merhaba, öncelikle sizden özür dilemek istiyorum. Çünkü; bugün olanlar hiç kimsenin kolayca kabul edemeyeceği şeylerdi. Ancak size karşı duygularım çok yoğun ve sizinle sıkça görüşmek isteğindeyim… Eğer özürlerimi kabul eder ve bana bir şans daha verirseniz, lütfen olumlu bir mesaj gönderin!

Geçmişte yaşadığımız tüm kırgınlıklar için özür diliyorum senden?

Özür dilerim seni aramadığım için. Özür dilerim sensiz gitmek zorunda kaldığım için… Özür dilerim seni orada beklettiğim için… Yaptığım her yanlış için özür dilerim.

Yaptığım bir hatadır, aklım bunu bana anlatır, özrün arkasına saklanmak istemem ama senden tek dileğim ; bir ‘af’tır.

Ben hatalarım için sana yaptıklarım için hiç affetmedim kendimi. İnan bana hala sızın içimde ağlarım düşündükçe hiç affetmedim kendimi.. Beni affet.

Bilirsin bir karıncayı bile incitmem. Seni de incitmek istemedim, inan ki istemeden oldu. Çok ama çok özür diliyorum senden.

Dostluk kolay kurulur ama devam ettirmek zordur. Bugün kırdım seni. Ama inan istemeden oldu. Bu nedenle senden çok, çok özür dilerim.

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte. Bu bir barış mesajı. Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye.

Şey. Nasıl söylesem? Kelime bulamıyorum. Çok zor biliyorum. Söylemeliyim artık. Şey. Dinle bak. Ben çok üzgünüm olanlara. Yani özür dilerim.

Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip, ne de kimse sana rakipti. Çünkü sen benim için daima tektin, lütfen affet!

Ben hatalarım için sana yaptıklarım için hiç affetmedim kendimi. İnan bana hala sızın içimde ağlarım düşündükçe hiç affetmedim kendimi. Beni affet.

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Buluşmak ve konuşmak isteğimi söylesem bana bu şansı tanır mısın?

Yaptığım hatadan dolayı özür diler, bundan sonra böyle bir hatanın tekrar etmeyeceğine bildirerek, özürlerimin kabul edilmesini temenni ederim. Saygılarımla.

Bu sms ile bir de öpücük yolluyorum sana özürlerimi kabul edip, beni affetmen için. O kadar değerlisin ki benim için, sensiz bir hayat düşünemiyorum.

Sağa dönüyorum olmuyor? Sola dönüyorum olmuyor? Yok, nafile uyku tutmuyor çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda. Tüm kalbimle özür diliyorum. Seni seviyorum?

Günlerdir özrümü kabul etmen için mesaj yolluyorum. Lütfen artık olumlu bir yanıt ver de içimdeki sıkıntıyı hafiflet! Tekrar yazıyorum. Özür dilerim tüm olanlar için. Gerçekten çok üzgünüm. Haydi, artık daha fazla bekletme beni ve affet! İnan ki bir daha böyle şeyler yaşamayacağız.

Özür dilemenin bir asillik olduğunu düşünüyor ve bugün buluşmaya gelmediğim için özür diliyorum senden. İnan bana elimde olmayan nedenlerden dolayı gelemedim ve seni de arayamadım. Üzgünüm canım. Telafi edeceğime söz veriyorum.

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Bu mesajla birlikte buluşmak ve konuşmak isteğimi dile getirsem, bana görüşme şansı verir misin? Umarım cevabın olumlu olur da beni çok mutlu edersin. Bir taneciğim seni çok seviyorum?

Sağa dönüyorum olmuyor? Sola dönüyorum olmuyor. Yok, nafile uyku tutmuyor. Çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda? Bana kırgın olma istiyorum sevdiğim. Bu nedenle tüm kalbimle senden özür diliyorum! Aşkım, kalbim her şeyim sensin, bir tanemsin? Bak uyku tutmuyor, haydi barışalım da güzel rüyalar görelim. Seni seviyorum.

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte. Bu bir barış mesajı. Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye. Bu mesaj sana ne mi söylüyor? Dinle, diyor ki: “kırdım seni ama inan çok üzgünüm. Bugün için özür dilerim. İstediğim tek şey beni affetmen ve yine eski gibi olmamız. Seni seviyorum!”

Sensiz bir hayatın benim için cehennemden hiçbir farkı yok. Lütfen beni affet, benim cennetim sensin.

Sana olan mahcubiyetimi nasıl ifade edeceğimi bilemiyorum, gerçekten çok özür dilerim.

Sanırım özür dilemek için çok geç kaldım ama yine de son kez şansımı denemek istiyorum: özür dilerim!

Sözlerinden belli, kırmışım seni bilmeden. Bir öpücük versem, sarılsam, özür dilesem affeder misin beni?

Ben bu özür işlerinde hiçbir zaman iyi olamadım ancak seni o kadar seviyorum ki, onun için, özür dilerim canım!

Biliyorum hata bende. Yaptığım affedilecek bir şey değil! Ama yine de yalvarıyorum sana ne olur beni affet.

Bilirsin affetmek gibi bir başka büyüklük yoktur. Ben de bir hata yaptım ve affına sığınıyorum. Affet lütfen beni.

Yaptığım bir hatadır, aklım bunu bana anlatır, özrün arkasına saklanmak istemem ama senden tek dileğim; bir ‘af’tır.

Yaptığım onca hatadan sonra senin yüzüne bakacak halim kalmadı. Lütfen bu mesajla birlikte gelen sevgimi kabul et ve beni affet.

Barışmak için önerin varsa söyle yapayım. Bu can sensiz olamıyor, sevgin olmadan yaşayamaz anla artık canım.

Çocukça davrandım biliyorum hatamı anladım senden af diliyorum yanına sevgi ve barış dolu duygularımla geliyorum ne olur affet beni dön evimize, yuvamıza.

Günlerimiz küs olarak geçmesin, her gün yeni heyecanlara yelken açarken şimdi hayat böyle sensiz olmasın. Beni affet barışalım artık.

Her günümüz mutluluk tadında geçsin, küslüklerimiz sonbahar yaprakları misali dökülüp gitsin, ayrılıklar bizden uzak olsun.

Seni kırdığım günden beri geceler bana düşman oldu, uykular haram. Seni üzdüğüm için çok pişmanım beni affet canım sevgilim.

– Uyuyamıyorum, acı çekiyorum, gözlerimi kapadığımda sen geliyorsun ruhuma, bu acı tarif edilemez, ne uykusu sensiz nefes almak bile acı veriyor ne olur beni affet.

– Her açtığım şarkıda, her attığım adımda, her şeyde sen varsın, lütfen ömrüm seninle son bulsun. Çocuklarımın babası(annesi) ol, kocam(karım) ol. Sadece seninle mutlu olabilirim.

– Seni unutamıyorum, her yolu denedim yapamam sensiz yaşayamam lütfen beni affet, sensiz günlerin tadı yok hayatın anlamı yok seni çok seviyorum..

– Sana güvenmeliydim, aramızdaki sevgiye saygısızlık ettim, bu kadar seven insanlar nasıl olur da başka bir insanla düşünülebilir seni çok seviyorum, sadece çok kıskanç bir insanım.

– Biliyorum bana kızgınsın, ne desen haklısın, ama içimdeki bu kıskançlık sana olan yoğun sevgimden geliyor, bu kadar sevginin bizlere böyle zarar vereceğini düşünemedim. Beni affet dünyada benden başka kimseyi görmene katlanamıyorum.

– Benden başkasıyla olamazsın, bunu düşünmek bile beni kahrediyor. Ben seninle bir yuva kurmak istiyorum, birbirimize sadece biraz güven verelim senden çok fazla bir isteğim yok, lütfen.

Yeter artık ya bu kadar naz fazla artık hadi hazırlan geliyorum seni almaya geçmişteki her şeyi unutalım barışalım artık.

Bak sevgilim seni kırdım ama inan çok üzgünüm dün için özür dilerim istediğim tek şey beni affetmen ve yine eskisi gibi olmamız.

Barışın simgesi olan beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte tüm kırgınlıklarımızı yok etsin ve sen benim özürlerimi kabul et diye.

Unutma ayılar hata yapabilir ama prensesler onları affedebilir. Ne olur affet beni prensesim seni çok seviyorum.

Sen bana bir kez gülümse, ben senden bin kez özür dileyeyim, ben sana bin defa mesaj atayım sen bana bir defa tamam de de barışalım.

Beyaz güvercinler getireyim, beyaz güller toplayıp kapında sabahlayayım, yeter ki beni affet barışalım.

Ben seni kırmakla büyük bir hata yaptım, hadi sende bir büyüklük yap affet beni, barışalım eski günlerdeki gibi mutlu, neşeli olalım.


Eski Sevgilisiyle Barışma Yolları

Bazıları kavgaların ilişkileri güçlendirdiğini ve öpüşüp barıştıktan sonra ilişkinin tamamen değişeceğini söyler. Ancak her zaman böyle değildir ve bazen taraflardan birinin yaptığı bir hatadan sonra diğer taraf birlikteliğin devamı konusunda şüpheye düşebilir

Eğer siz de eski sevgiliniz ile barışmak istiyorsanız aşağıda sayacağım 5 tekniği uygulayarak şansınızı yükseltebilirsiniz.

Metanetinizi Koruyun

Eski sevgili ile barışmak için duygularınıza yenik düşmemek ve mantıklı düşünebilmek esastır. Bir çoğunuz duygusallaşmanın iyi olduğunu çünkü bu şekilde sevgilinizin onu ne kadar çok sevdiğinizi anlayacağını düşünebilirsiniz.

Ancak çoğu zaman aşırı duygusal bir haldeyken sorunları çözmeye çalıştığınızda ipin ucunu kaçırabilirsiniz. Duygular insanlara çılgınca şeyler yaptırabilir ve bu sebepten sevgilinizi tamamen kaybedebilirsiniz.

Merakını Cezbedin

Eski sevgiliniz ile barışmanın en kolay yolu onun için bir sır olarak kalmaktır. Eğer sürekli eski sevgilinizin peşinde dolanırsanız onlara durumun üzerinde büyük bir kontrol vermiş olursunuz. Eğer böyle yapıyorsanız aniden peşinde dolaşmayı bırakın ve sessiz kalın. Kendisinden vazgeçip vazgeçmediğinizi sorgulamaya başlayacaktır. Sonra birden bire beklemediği bir anda ona bir mesaj gönderip hala onu düşündüğünüzü ve umursadığınızı söyleyin. Sonuç olarak sürekli onlarla ilgilenmeyi bırakın, sizi düşünmesini sağlamaya çalışın.

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları
Ne Kadar Az Hata Yaparsanız, O kadar İyi!

Ayrılığın hemen sonra yaptıklarınız çok önemlidir. Çünkü yaptığınız her şeyin eski sevgiliniz ile barışma yolunda olumlu ya da olumsuz etkisi olacaktır. Küçücük bir hata bile yapsanız verdiği kararda ne kadar haklı olduğunu düşündürtebilirsiniz.

Eski sevgilinizin arkadaşları ve ailesi ile iyi geçinin. Onlar için bir şeyler yapın. Tabii bunu fırsat kolluyormuş gibi abartarak değil, kendiliğinden, sanki her şey doğal gelişiyormuş gibi yapmalısınız.

Onun Hakkında İyi Konuşun

Terk edilen kişilerin eski sevgilileri hakkında kötü şeyler söylemesi sık rastlanan bir şeydir. Tabii eğer eski sevgiliniz ile barışmak istiyorsanız bundan kaçınmalısınız. Eğer birisi size ayrılıkla alakalı bir şeyler sorarsa eski sevgiliniz ile ilgili iyi şeyler söyleyin. Özellikle de ortak bir arkadaşınız söz konusu ise söyledikleriniz kulağına gidecek ve barışmak konusunda daha ılımlı olacaktır.

Hatalarınız Konusunda Yuvarlak Konuşmayın

Eski sevgililer ile barışmak ancak affetmek ile olur ancak sadece özür dilemek sorunu çözmeyecektir. Özellikle de aynı hataları defalarca yapmış iseniz. Eski sevgilinize yeterince ilgi göstermediğiniz ya da sözlerinizi tutmadığınız için mi ayrıldınız? Hatalarınızın tam olarak ne olduğunu bulun, kendinize karşı dürüst olun ve bunlardan eski sevgilinize de bahsedin. Bu şekilde eski sevgiliniz sizinle barışmaya ve ilişkinize bir şans daha vermeye daha istekli olacaktır.