Enişteye Doğum Günü Mesajları

Enişteye Doğum Günü Mesajları

Ablam ile birlikte huzurlu bir yaşamınız olsun, boy boy yarım düzüne çocuklarınız olsun, gönlünüze sevgi dolsun. Eniştemin doğum günü kutu olsun.

Değerli eniştem başarıların daim olsun, mutluluğun her zaman tavan yapsın, yolun bahtın açık olsun. İyi ki doğdun enişte.

Hayat çok kısa bu kısa zamanda mutlu olmanı, huzurla yaşamanı ve her zaman gülmeni dilerim. Doğum gününü kutlar ellerinden öperim.

Varsın olsun aramızda mesafeler, olmasın ama kalplerimizde kırıklar. Nice mutlu yıllara eniştem…

Pek gıymatlı, çok değerli, orta seviye gelirli muhterem eniştem öncelikle mesajıma başlamadan önce doğum gününü kutlar sevgilerimi sunarım.

Bugün dilediğin, istediğin senin için hayırlı her şeyin gerçek olması dileğiyle yeni yaşını kutlar eski yaşını şutlarım. Yeni yaşın kutlu olsun.

Vay vay, bak bak, amanda aman bugün ablamın biriciğinin doğum günüymüş. Doğum günün kutlu olsun eniştem. Allah ablam ile birlikte huzur ve mutluluk içinde yaşamayı nasip etsin.

Sağlık içinde, huzur içinde mutluluk içinde bir ömrün geçsin. Yaşayacak olduğun yıllar yaşamış olduğun yıllardan çok daha güzel geçsin. Doğum günün kutlu olsun eniştem.

Yeni yaşın kutlu olsun, buğu dileğin tüm dileklerin gerçek olsun. Karizmatik eniştem doğum günün kutlu olsun.

İyi ki enişte ablamla evlenmişsin sen ne kadar mükemmel, ne kadar iyi birisin. İyi ki varsın, iyi ki doğmuşsun ve iyi ki benim eniştemsin.

Bugün çok kişiden doğum günü kutlama mesajı alacaksın ama bu mesaj onlardan çok farklı; çünkü bu mesaj yürekten gelen sevgiyle yazıldı ve eniştemin doğum gününü kutlamak için gönderildi.

Yeni yaşında da gözlerinde gülümsemenin aynı devam etmesi dileğiyle doğum günün kutlu olsun eniştem.

Canım eniştem iyi ki doğdun. Sağlık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun.

Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun, doğum günün kutlu olsun enişte.

Hayatın boyunca o kadar çok mutlu ol ki, çevrendekiler sana imrenerek baksın. Yakışıklı eniştem doğum günün kutlu olsun.

Desem mi demesem mi, yok yok hem bugün hem de sonsuza kadar diyeceğim. İyi ki doğmuşsun iyi ki varsın enişte. Doğum günün kutlu olsun.

Ablamın birtanesinin, annemin biricik eniştesinin, babamın iyi kalpli eniştesinin, benim de canım eniştemin doğum günü kutlu olsun.

Enişteme en özel gününde doğum günü mesajı göndermemek olmaz. Eniştemin doğum günü kutlu olsun.

Farkında mısın biraz daha yaşlandın, ama olsun sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsın enişte…

Enişte ben şimdi senin doğum gününü kutlamak için sana mesaj yazmak için enişte yazdım sonra niçin enişte demişlerde rampa dememişler aklıma takıldı. Sen biliyorsan cevapla Allah aşkına. Enişte, rampa da doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşın sana beklediğin ve istediklerini sürprizle getirsin. Mutlu yıllar olsun eniştem.

Güller kadar güzel, kır çiçekleri kadar özel bir doğum günün olsun. Yeni yaşın tüm istediklerini sana getirsin. Mutlu yıllar enişte.

Saatlerce düşündüm sana güzel bir doğum günü mesajı göndermek için, site site gezdim güzel bir mesaj bulabilmek için en güzelini eyguzelsozler.com da buldum. Doğum günün kutlu olsun enişte.

Ablam ile birlikte huzurlu bir yaşamınız olsun, boy boy yarım düzüne çocuklarınız olsun, gönlünüze sevgi dolsun. Eniştemin doğum günü kutu olsun.

Eniştem doğum gününe gelmek ve senin mutluluğuna şahit olmak isterdim fakat gelemedim. Ama seni unutmadım da doğum günün kutlu olsun. Mutlu yıllara

Bak bak sen bizim enişteye çaktırmadan yaşlanıyor, hani sen yaşlanmazdın ne oldu, gitti bir yaş daha, iyi ki doğdun enişte, doğum günün kutlu olsun.

Enişte doğum günün kutlu olsun, hayatın boyunca yaşamın güzelliklerle dolsun, mutluluktan gözlerin dolsun, en kötü günün böyle olsun. Nice mutlu senelere

Sizlerden uzaktayım ama ne ablamı ne de seni unutmadım enişte, bugün senin doğum günün sana ablamla birlikte mutlu ve sağlıklı bir ömür diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

En güzel doğum günü senin olsun, en güzel enişteye doğum günü mesajı sana gelsin. Yeni yaşın eski yaşından daha güzel olsun. Mutlu doğum günün kutlu olsun.

Gelemedim ama unutmadım, doğum günün kutlu olsun eniştem, tüm istediklerin gerçek olsun. Nice mutlu yıllara.

Benim hiç abim olmamıştı ta ki ablam evlenene kadar, sen benim bir abim kadar kıymetli, bir kardeş kadar değerlisin. Doğum günün kutlu olsun Eniştem.

Sen enişte, ben rampada, 🙂 aramızda çok fark var ama kalbimiz bir, sizleri çok özledim. Enişte doğum gününü kutlar sağlıklı ve huzur dolu bir yaşam diliyorum.

Gülmek sana çok yakışıyor enişte, Allah’tan dileğim yüzünden gülümsemen, kalbinden iyilik eksik olmasın. Yaş günün kutlu olsun, yeni yaşın hayırlı olsun.

Yaşamın bir suyun berraklığı kadar saf ve temiz olsun, gönlün gökyüzündeki yıldızlar kadar parlak olsun, mutluluğun daim, doğum günün kutlu olsun.

Yıllar yıllar önceydi, ben daha küçücük bir çocuktum. Bizim eve bir gün bir adam geldi. Anneme sordum bu adam bize neden geldi diye, annemde o adam ablanı istemeye geldi dedi. Ben vermeyin o adama ablamı diye ağladım. Annem ağlama o adam gönlü zengin, iyi kalpli bir insan ablana çok iyi bakar demişti. İyi kalpli eniştem doğum günün kutlu olsun.

Hayat çok kısa dilediğin gibi mutlu yaşaman dileğiyle doğum günün kutlu osun enişte. Nice mutlu ve huzurlu yıllara.

Biz sizlerle ayrı ayrı şehirlerdeyiz ama kalplerimiz aynı evin aynı odasındaymış gibi bir, doğum günün kutlu olsun enişteciğim. Sizleri çok özledim.

Doğum gününde pasta kesilir, mumlara üflenir dilekler dilenir ve bir de sevdiklerinden iyi dilekler içeren doğum günü mesajları okunur. Doğum günün kutlu olsun enişte bey.

Sen güldüğün zaman dünya gülüyor sanki Allah’ım yüzünden gülümsemeni, gönlünden huzuru eksi etmesin, biricik eniştemin yeni yaşı kutlu olsun.

Bu kocaman dünyanın kısa hayatında her zaman mutlu olman, huzur bulman dileğiyle sana sağlıklı, başarılı bir ömür diliyorum. Yeni yaşın kutlu olsun.

Her ne kadar sizlerden uzak kalsam da, sizler her zaman benim kalbimdesiniz, özel olan insanların özel günleri hatırlanır. Eniştem sende benim için özel insanlardansın doğum günün kutlu olsun.

Bak bak sen bizim enişteye çaktırmadan yaşlanıyor, hani sen yaşlanmazdın ne oldu, gitti bir yaş daha, doğum günün kutlu olsun kaptan. Mutlu yıllara.

Hani insan çok istediği bir şey olurda ve olmayacak gibi olupta oluverir de çok sevinir ya, mutluluktan ağlamaya başlar. Sende her zaman mutluluktan ağla enişte, doğum günün kutlu olsun.

Sen hayatımda tanıdığım en iyi insansın, sen iyi ki bizim eniştemiz olmuşsun, iyi ki doğmuşsun. Doğum günün kutlu olsun enişte.

Enişteciğim bilirsin seni ne kadar çok sevdiğimi doğum günün kutlu olsun. Doğum günü hediyesi alacaktım ama düşündüm zaten bana parayı sen gönderiyorsun, şimdi senin parayla sana doğum günü hediye almakta uygun olmaz dedim.

Sağlıklı, başarılı ve verimli bir yeni yaşın olsun, yeni yaşında aklından geçirdiğin iyi düşüncelerin gerçek olsun. Eniştem doğum günün kutlu olsun.

Bak sen benim eniştem yavaştan yavaştan yol almaya başlamış, yaşlarının üstüne yeni yaşlar eklemeye başlamış, bugün onun en mutlu günüymüş. Mutlu yeni yaşlar eniştem.

O kadar mutlu ol ki mutluluktan gözlerinden yaşlar gelsin, biricik eniştemin doğum günü kutlu olsun.

Dedim, diyeceğim, diyorum ve sonsuza dekte diyeceğim: İyi ki doğmuşsun, iyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun.

Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı almayacaksın, bir ben sana doğum günü mesajı göndereceğim, bak kıymetimi bil enişte. İyi ki varsın canım eniştem, doğum günün kutlu olsun.

Çok yakışıklı, karizmatik, başarılı, tuttuğunu koparan, azimli, zeki birinin eniştesi olmaktan mutluluk duyduğunu biliyorum. Bu mutluluğun daim olsun, ömrün huzurlu ve sağlıklı olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Sabah uyandım içim kıpır kıpır neden böyle oldum diye düşündüm ve aklıma geldi bugün çok sevdiğim eniştemin doğum günüde ondan böyleyim. Enişteciğimin doğum günü kutlu olsun.

Enişteye doğum günü mesajı kısa ve öz olmalı nasıl mı? Doğum günün kutlu olsun enişte.

İlk başta ablamı bizden kopardın diye sana kızıyordum ama şimdi ablamla beraber bir de abim oldu. Canım eniştem doğum günün kutlu olsun, mutluluğun sağanak sağanak aksın.

Mutlu yıllar enişte bey, gelemedik ama bir mesaj göndermekten de aciz değiliz doğum günün kutlu olsun.

Okuduğunuz enişteye doğum günü mesajları başlıklı yazımız hakkındaki düşüncelerinizi yorum yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Güzel eniştem doğum günün kutlu olsun sağlıklı, mutlu ve huzur dolu yıllara.

Eniştem doğum gününe gelmek ve senin mutluluğuna şahit olmak isterdim fakat gelemedim. Ama seni unutmadım da doğum günün kutlu olsun. Mutlu yıllara