Bir Kızla Konuşulacak En Etkili Konular

Bir Kızla Konuşulacak En Etkili Konular Kızları Etkileme Sanatı  Kızlarla Sohbet Konuları

“Kızla konuşulacak konular” aramanın nedeni, hoşlandığın kızla konuşurken uzun sessizlik anlarının yaşanması olabilir. Belki sevdiğin kızla konuşurken ne söyleyeceğini bilmiyorsun? Belki de kızla normal bir şekilde sohbet edebiliyor fakat onu etkileyecek şekilde konuşamıyorsun.

Kızla Konuşulacak Konular Nelerdir?

Kızla konuşulacak konular bir erkek için çok önemlidir. Şimdiye kadar flört ettiğin kızları bir düşün. Masada oturuyorsunuz. Aranızda ufak sohbetler geçiyor.

Fakat bir süre sonra ufak sohbetler kesiliyor ve aranızda uzun sessizlik anları oluşmaya başlıyor.

Bu uzun sessizlik anları ne kadar can sıkıcıdır? Sen benden daha iyi bilirsin.

Hoşlandığın kızla aranızda oluşan elektrik bir anda biter. Çünkü kadınları etkileme sürecinde kendini kadına ancak konuşarak anlatabilirsin.

Kız senin konuşma konusunda bazı sıkıntılar yaşadığını görürse gözündeki değerin düşmeye başlar. Bu durumun oluşmasını istemezsin, değil mi?

Kadınları etkileme sürecinde kızın gözündeki değerini korumak hatta 3-4 katına çıkarmak için;

Kızla Konuşulacak Konular Nelerdir?

1) Sanat hakkında

2) Dans hakkında

3) Kızın üzerindeki kıyafetler hakkında

4) Tarihi bir hikaye üzerine

5) Spor dalları üzerine

6) Şiirler hakkında

7) Gelecek hayalleri hakkında

8) Çocukluk anıları üzerine konuşarak kızla aranızda oluşabilecek uzun sessizlikleri engelleyebilirsin.

Bunların hepsi kızla konuşulacak konular araman için geçerli nedenler. Seni çok iyi anladığımı bilmeni isterim. Çünkü ben de hoşlandığım kızla çoğu zaman konuşacak bir şey bulamadım. Aramızdaki konuşma tıkandı. İlk buluşmada kızla konuşacak konu bulamadığım için kız bir daha telefonlarıma dönmedi. Bunların hepsini ben de yaşadım.

Artık bunların bir önemi yok. Geçmiş geçmişte kaldı. Şimdi önümüze bakmalıyız. Geçmişte yaşadığın tüm bu olumsuz durumları unut ve birazdan sana anlatacaklarımı dikkatlice okumaya odaklan.

Kızla Konuşulacak Konular Neden Önemlidir?
Kızla konuşulacak konular kızı etkileme sürecinde oldukça önemlidir. Senin de bildiğin gibi kadınları etkilemek için onlarla sohbet etmek zorundasın. Kadını senin sohbetinden etkilenir. Çünkü kendini, karakterini, çekiciliğini, alfa erkek olma özelliğini kadınla yaptığın sohbette ortaya koyabilirsin. Kadını etkileyen asıl şeyler bunlardır.

Bu yüzden “Kadınlarla etkileyici bir şekilde nasıl konuşulur?” Bunu öğrenmelisin…

Kızla konuşulacak konuların neden önemli olduğunu da anlattığımıza göre artık kızla sohbet konuları hakkında tavsiyeler verebiliriz.

Kızla Konuşulacak Sohbet Konuları Nelerdir?
Kızla konuşulacak konular hakkında tavsiyeler:

1) Eğlenceli Konulardan Konuş!

Kızla konuşurken onu güldürmek ve eğlenceli konulardan konuşmak neden önemlidir?

Kadınların büyük bir kısmı sıkıcı bir hayata sahip olduğundan şikayet eder. Hayatlarının ne kadar monotonlaştığını ne kadar tek düze bir hale geldiğini anlatır durur. En sosyal görünen kadınlar bile bundan şikayet ediyor. Bunun daha ötesi var mı? Bunları bizzat kendi tanıştığım kadınların hayatlarından biliyorum.

Kız sosyal olarak süper aktif birisi. Düzenli olarak spor yapıyor, dans ediyor, kitap okuyor, müzikle uğraşıyor ve bunun gibi bir sürü hobiye sahip. Fakat hayatının ne kadar sıkıcı olduğundan bahsediyor.

Bunun nedeni kadınların daha doğrusu insanların sahip oldukları şeylerle hiçbir zaman yetinmemesi. İnsanoğlu her zaman şikayet eder. Her zaman elindekinden daha fazlasını ister. Bu yüzden de mutsuz olur. Kadınların hayatına eğlence getir. Onlarla eğlenceli konulardan konuş.

Kadınlarla konuşabileceğin 3 eğlenceli konu:

Komedyenlerin yaptığı espriler hakkında…
Gündemde olan komik bir film hakkında…
Senin başına gelen komik bir olay hakkında…
2) Kızın Egosunu Okşayacak Konulardan Konuş!

Kızla konuşulacak konular arasında kızın egosunu okşayacak konuların oldukça büyük bir yeri vardır. Bu kısım çok önemlidir. Kadının birazcık ruhunu okşamalı, ona kendini biraz prenses gibi hissettirmelisin.

Bunun için onunla o gün giydiği kıyafetler hakkında konuşabilir ve ona kıyafetiyle ilgili birkaç iltifat edebilirsin.

“Bugün giydiğin bluz karakterinle çok uyumlu olmuş. Mavi sakinliği yansıtır. Bugün oldukça sakin görünüyorsun. Bu yüzden kıyafetin tam olarak bugünkü ruh halini yansıtmış.”

3) Duygusal Konulardan Konuş!

Kızla konuşulacak konular grubundaki son başlığımız duygusal konular… Duygusal konulardan konuşmak neden önemlidir?

Bir kadını etkilemek, onu gerçek manada kendine aşık etmek istiyorsan duyguların nasıl harekete geçirileceğini öğrenmelisin. Kızın duygularını harekete geçirmek için onunla daha özel konulardan konuşmaya başlamalısın.

Aranızdaki sohbet ilerledikçe ona özel sorular sormaya başla:

“Hayattaki en büyük amacın nedir?”

“Bugün dünyadaki son günün olsaydı gününü ne yaparak geçirmeyi tercih ederdin?”

“En son ne zaman aşık oldun? Peki aşık olduğunda içinda nasıl duygular oluşur? Bana tarif eder misin?”

“Hayatta değer verdiğin en önemli 3 duyguyu bana sayar mısın?”

Bu tarz sorular sordukça kızın içindeki duygular ortaya çıkmaya başlayacak. Kızın içindeki ne kadar fazla güzel duyguyu açığa çıkarırsan kız seni o kadar fazla güzel duyguyla özdeşleştirir. Aşk dediğimiz olay bir tek duygudan oluşmaz. Aşk tüm duyguların toplamıdır. Mutluluk, neşe, keder, acı, şehvet, güven ve bunun gibi nicesi…

Kızın içindeki tüm duyguları sana anlatmasını sağla. Bunun için geçmişte yaşadığı anılarını zihninde canlandırmasını sağlaman yeterli.

Kızla Konuşulacak Konular Nelerdir? – En Etkili Sohbet Konuları

Güzel bir kızla konuşurken alnından soğuk terler boşaldığını hissettiğin oldu mu? Ya da aklına konuşacak konu gelmediği için uzun sessizliklere boğulduğun… Bu durumun ne kadar can sıkıcı olduğunun farkındayım. Zamanında ben de bu durumları en acı şekilde yaşadım.

Hoşlandığın kızla bir aradasındır. Belki SINIF ORTAMINDA, belki RESTORANDA, belki de İLK RANDEVUNDA…

Kızla bir süre iyi kötü sohbet etmeyi başarırsın, yemek yerken ya da sinema gibi bir aktivite yaparken bir şekilde zaman geçer. Ama her şey bitip konuşman gereken o an geldiği zaman aklını şu düşünce kaplar:

“Şimdi ben bu kızla ne konuşacağım?”

Bu kötü durumu yaşamamak için kızla üzerine sohbet edebileceğin sağlam konu başlıkların olmalıdır. Mutlaka zor durumda kullanabileceğin materyaller ve konuşabileceğin bazı konuların listesi olmalıdır.

Kızlarla ne tür konulardan sohbet etmen ve nasıl konuşman gerektiğini bilmezsen büyük ihtimalle kız sohbet sırasında SIKILACAKTIR. Ve sana olan İLGİSİNİ KAYBEDECEKTİR.

Bu anlattıklarımdan kızlarla ezber konular üzerine konuşup, ezber cümleler söylemen gerektiğini asla çıkarma.

Benim anlatmak istediğim bu değil. Sadece bir kızla neler konuşabileceğinin farkında olmalı, konuları bu çerçeveye göre açmalısın. Söylemek istediğim sadece bu…

Oyuna Yeni Başlayan Erkeklerin Çoğu Önemli Bir HATA YAPIYOR!

Oyuna yeni başlayan erkekler el falı, astroloji, şiirler, fıkralar, ilgi çekici hikayeler, etkileyici iltifatlar ezberleyerek kızlarla otomatik bir şekilde robot gibi konuşmaya çalışıyor.

Sürekli ilginç konulardan konuşarak, ilginç cümleler kurarak kızları etkileyebileceğini zannediyor. Elinden geldiğince konuşma konusu ve cümle ezberliyor, kızlarla konuşurken de sürekli bu ezber konuları ve cümleleri kullanıyor.

Elindeki bu materyaller bitince de afedersin GÖT GİBİ KALIYOR. Ben sana burada bazı ezber konular vereceğim ama sen bunları sadece aklında fikir olarak tutmalı ve zor zamanlarda kullanmalısın.

Kızlarla konuşmanın doğasında ezbere cümleler söylemek yoktur. Çekici bir erkek ezbere konuşmaz, kızla doğal bir şekilde sohbet eder. Sadece gerektiği yerde kullanabileceği gizli silahları vardır.

Zamanı geldiğinde edeceğin etkili bir iltifat ya da bir konu üzerine söyleyebileceğin birkaç cümle kızı büyülemeni sağlar. Ezbere konular aramayı bırak ve kendi doğal sohbet etme kabiliyetini geliştirmek için kitap okumaya, kızlarla daha çok sohbet etmeye başla.

Tecrübe ve entelektüel bilgi sana konuşma malzemeleri verir. Ezbere cümleler değil…

Kızlarla Üzerine Sohbet Edebileceğin Konular Nelerdir?

Bu soruya verebileceğim ilk cevap HER ŞEY olacaktır. Bir kızla aklına gelebilecek her türlü konu üzerine sohbet edebilirsin. Kızları gözünde bu kadar büyütmene gerek yok. Onlar da insan ve sohbet etmeye aç.

Sadece kızın da üzerine konuşabileceği, birkaç söz söyleyebileceği konular seçmen kızın sohbete daha çok dahil olmasını ve kendini sana daha çok açmasını sağlar. Kendi sevdiğin konulardan değil, kızın sevdiği konulardan konuşmalısın.

İyi sohbet edebilen bir erkek olmanın en önemli kuralı şudur:

“Konuşmak için çaba harcama, kızı dinlemek için çaba harca.”

Kızla konuşmaya çalışırken kendinle ilgili şeyler anlatmak için çaba harcama. Kızın kendiyle ilgili bir şeyler anlatması için çaba harca. Senin görevin kızın kendini anlatmaya başlaması için konuşmayı sürdürme konusunda inisiyatif almak ve bir süre sohbeti devam ettiren kişi olmak.

Konuşarak kızı rahatlattıktan ve kendiyle ilgili bilgiler vermesini sağladıktan sonra artık konuşmacı tarafından dinleyici tarafına geçmelisin. Bırak kız kendini anlatsın, bırak o kendiyle ilgili bilgiler paylaşsın. Sen sadece dinle ve kıza anlattıklarıyla ilgili özel sorular sor.

Amacın her zaman çok konuşmak değil, kızı daha çok konuşturmak olsun. Bu şekilde kız iyi bir dinleyici olduğunu görür ve kendini sana daha çok anlatmaya başlar. Kendini senin yanında daha rahat hisseder, seninle yaptığı sohbetten daha çok keyif alır.

Bu mantığı oturtursan kadınlarla iletişim kurarken çok daha rahat edersin. İletişim kurma konusunda çok daha ileri bir seviyede olursun. Yine de üzerine konuşabileceğin konu başlıklarını vereceğim.

Bunları da zor zamanlarda kullanabilirsin:

Komik Videolar: Sosyal medyada her zaman hoşuna giden bazı komik videolar olur. Bu tarz videolar üzerine kızla sohbet edebilirsin. Videoları kıza izleterek kızın keyfinin yerine gelmesini ve yanında rahatlamasını sağlayabilirsin. Bir zamanlar ben “Hunharca Gülen Adamın Videosunu” kullanırdım. =)
İlginç Hikayeler: Mitolojik ve tarihsel hikayeler her zaman kızların ilgisini çeker. Hele bir de etkileyici bir ses tonun varsa, hikayeyi güzel tonlayabilirsen değme kızın keyfine… Seni can kulağıyla dinler. Keyiflenir, mutlu olur. Bu konuda tabi ki ayna karşısında pratik yapman gerekiyor. Ancak bu şekilde hikaye anlatma konusundaki becerini geliştirebilirsin. Kullanabileceğin güzel bir mitolojik hikaye: Hades ve Persephone’nin Aşkı
El Falı: Kızlara dokunmak, onlarla daha samimi bir iletişim kurmak için üzerine konuşabileceğin etkili bir konudur. Kızla sohbet ederken konuyu “Daha önce hiç el falı baktırdın mı?” diye bağlayıp el falı üzerine sohbete başlayabilirsin. Bu konudaki bilgi birikimini konuşturabilir, kızın el falına bakabilirsin. Tabi ki önce el falı konusunda bilgilenmen gerekiyor: El Çizgileri Analiz Videosu
Şiir: Kızları çok etkiler şiirler. Bir sessizlik anında okuyacağın etkili bir şiir kızın gözündeki değerinin bir anda zirveye vurmasını sağlar. Okuyabileceğin 1-2 şiirin olması sana her zaman avantaj sağlar. Ezberleyebileceğin bir Atilla İlhan şiiri: An Gelir
Verdiğim bu materyalleri kızlar sohbet ederken kullanabilir, kızın gözündeki değerini arttırabilirsin. Ama şunu unutma ki iyi bir doğal konuşmacı değilsen materyallerin tükendiğinde bir anda sessizliğe boğulan bir KAYBEDEN olursun. Bu duruma düşmemek için doğal konuşma yeteneklerini geliştirmek için çaba harca. Konuşma yeteneklerin geliştikçe konuşma konusu bulmakta zaten zorlanmayacaksın.

Özellikle güzel bir kadının gönlünü kazanmak, ona karşı hisleriniz olduğunu belli etmeden onu kendinize aşık etme sanatıdır.

Onu daha iyi tanımalısınız ve sonrasında da sizi bir arkadaştan fazlası olarak görmesini sağlamanız gerek.

Eğer onu henüz yeterince tanımıyorsanız, o halde ilgisini çektiğinize emin olun. İlgisini çektikten sonra yapmanız gereken onunla konuşup, kalbine açılan kapıları çalmaktır.

#2 – Kalbini Hiç Çaba Sarf Etmeden Nasıl Kazanırsınız?
Bir çok erkek, aşk oyununu kendi kalplerini ortaya koyarak oynamaya çalışır.

Elbette, bir kıza aşık olduğunuzda kalbinizle düşünmekten başka bir şey yapamaz olursunuz. Ama güzel bir kızı etkileme yollarını öğrenmek ve bu kızı gerçekten etkilemek istiyorsanız, kalbinizi sakinleştirmeye ve aşk oyununu duygularınızla değil mantığınızla oynamaya başlamalısınız.

Duygularınızın kendinizi ifade etme şeklinizi ve yaptıklarınızı etkilemesine izin vermeyin… özellikle daha henüz sizden etkilenmiş değilse.

Aksi halde ona asıldığınızı düşünmesine neden olabilirsiniz. Bu da ilişkinizin başlamadan bitmesine neden olabilir. Hiç bir erkeğin isteyeceği bir sonuç değildir bu şüphesiz ki.

Onun sizden hoşlanmasını sağlamak için çabalamak yerine, sadece sizinle vakit geçirirken eğlendiğinden emin olun.

Daha siz farkına bile varmadan, size ve sohbetinize bağımlı hale gelmesi işten bile değil.

#3 – Harika Bir Erkek Olun

Kabul etmeliyiz, eğer bir çok erkeğin ilgi gösterdiği harika bir kızı etkilemek istiyorsak, biz de harika biri olmalıyız.

İşte bu tür erkeklerin liginde oynayıp oynamadığınızı görebilmenizi sağlayacak güzel bir test: Erkeklerle dolu bir odaya girdiğinizde kendinizi o yerin sahibiymiş gibi mi hissediyorsunuz? Yoksa odadaki başka adamlara sizden daha iyi olduklarını düşünerek gıpta ile mi bakıyorsunuz onlara?

Başka bir erkeğin sizden daha havalı olduğunu düşünüyor ya da tanıştığınız başka bir adamın daha kaliteli olduğunu düşünerek bir hayranlık duyuyorsanız, bunun tek anlamı bu erkekte gördüğünüz kalite kriterlerinin siz de daha düşük olduğunu düşünüyor olmanızdır. Sizden daha etkileyici olduğunu düşündüğünüz bir erkek gördüğünüzde, bu etkileyici özellik üzerine daha fazla yoğunlaşın. Kişiliğinizi istediğiniz yönde sağlıklı bir şekilde geliştirmenin en güvenli ve hızlı yoludur bu.

Kızları etkileme yolları içerisinde en önemlilerinden biridir bu. Kendinizde gördüğünüz eksiklikleri gidermeye ve iyi olduğunu düşündüğünüz yönlerinizi de daha da geliştirmeye bakın.

#4 – Onunla Konuşun

Güzel kızları etkilemenin yolları içerisinde, onu özel hissettirmekten bahsetmemek olmaz. Kız arkadaşınız yanınızdayken onu özel hissettirin. Başka erkeklerin onun ilgisini çekmeye çalışması önemli değil. Önemli olan sizin o kadını baştan çıkarmak ve etkilemek için neler yaptığınız. Onunla karşılaştığınızda sıcak kanlı olun ve onu gördüğünüze mutlu olduğunuzu belli edin. Onun gözlerinin içine bakın ve kendinize güvenerek konuşun. Bu konuda daha ayrıntılı konuşacağız birazdan.

#5 – Onunla Flört Edin

Kalbini kazanmaya çalıştığınız güzel kızla flört etmek gizli bir sanattır. Onunla flört ettiğinizi belli edebilir ya da belli etmeden üstü kapalı cümlelerle onunla flörtleşebilirsiniz. Bir kızı etkilemek için özellikle ilişkinin ilk başlarında flört konusunda ima yolunu kullanın, eğer o da size karşılık verirse ona karşı daha açık olmaya başlayabilirsiniz.

Onunla flört etmek istiyorsanız, birlikte olabildiğince yalnız kalmaya çalışın ve etrafta başkaları olduğunda flörtleşmekten kaçının. Eğer arkadaşları etraftayken flört etmeye çalışırsanız, bu şakaymış gibi görünür. İltifatları ve derin mevzuları özel sohbetlere bırakın. Kızları etkilemenin yolları, gizemli ve espirili olmaktan geçiyor.

#6 – Duygularınızın Gerçekleri Örtmesine İzin Vermeyin

Ondan hoşlandığınızı biliyorsunuz, ama o bunu henüz bilmiyor. Eğer onunla şansınızın kalmadığını ya da flörtleşmelerinize karşılık vermediğini hissederseniz, moralinizi hemen bozmayın. Bir çok erkek duygularına kapılarak hareket ettikleri için, gereğinden fazla incinebilir hale gelirler. En ufak bir ilgisizlik bile büyük görünebilir bu tür durumlarda. Kızları etkilemek istiyorsanız, sarsılmayan, sağlam bir mentaliteye sahip olmalısınız.

Ve aynı zamanda HENÜZ ondan hoşlanmayan bir kıza duygularını açmak gibi bir hataya düşebilirler. Bunu yapmayın. Sadece arkadaşlık bölgesinden uzak durduğunuza emin olun ve sizden hoşlandığına emin olmadan ona duygularınızı açmayın.

#7 – Kadınları Anlamaya Çalışmayın

Öncelikle güzel kızları etkileme yolları konusunda öğrenmemiz gereken en önemli şey; kadınların nasıl düşündüğünü anlamaya çalışmamalıyız. Çünkü kadınlar erkekler gibi düşünmüyorlar. Yani onların düşünce sistemini kendi düşünce sistemimizden yola çıkarak analiz etmek doğru sonuçlar doğurmayacaktır.

Neden?

Şöyle bir açıklamayla hem soruya cevap vermiş olup hem de kadınların düşünme sistemi ve kadınları anlama konusuna bilimsel olarak da değinmiş olalım.

Kadınlar günlük hayatlarında %80 oranında duygularla ilgilenen sağ beyinlerini kullanırken %20 oranında da mantık ve matematikle ilgilenen sol beyinlerini kullanıyorlar. Erkeklerde ise durum tam tersi. Yani erkekler günlük hayatlarında %80 oranında sol beyinlerini kullanırken %20 oranında da sağ beyinlerini kullanıyorlar.

Bundan dolayı, bir kadınla konuşurken onunla mantıksal muhabbetler içeren konular konuşmak yerine kızın duygularına hitap eden konuşmalar yapmak kızları baştan çıkarmak konusunda çok önemli. Bu duygulara hitap eden iletişime de bilinçaltı iletişim diyoruz. Bilinçaltı iletişimi öğrenerek kızları tavlama konusunda daha başarılı olabiliriz.

#8- Ona Muhtaçmış Gibi Davranmayın

Aslında tüm erkeklerin yaptığı hatalar hemen hemen aynı. Tüm hatalar içerisinde muhtaçlık barındırıyor. Çekiciliğin en büyük düşmanı olan muhtaçlığı… Muhtaçlık kelimesini yazı içerisinde sık kullanacağım çünkü erkeklerin kadınlar karşısında yaptığı hataların temelinde hep bu kelime yatıyor.

Dergilerde, internet sitelerinde kadınları etkilemenin yolları üzerine pek çok tavsiyeyle, tavsiye verenle karşılaşmışsındır.

İnsanların çoğuna bir kızı nasıl etkilersin , kadınları baştan çıkarma yolları nelerdir türünden sorular sorsak; alacağımız cevap üç aşağı beş yukarı şunlar olurdu. Kadınları etkilemek için onlara çiçek almalısın, onlara güzel sözler söylemelisin, paran varsa kadınları etkilemek kolay, sadece kendin ol yeter… Bu tür tavsiyeleri kesinlikle dikkate almamanızı öneririm.

Aralarında ilişkiler konusunda doğru düzgün tecrübesi bile olmayan insanların bile bu cevapları verirken o kadar özgüvenli ve o kadar içten söylediklerini görünce gerçekten inanası geliyor insanın… Gerçek şu ki kadınlar konusunda çoğu şey bize yanlış öğretildi. İşte bu yüzden tüm erkeklerin yaptığı hatalar hep birbirine benziyor ve kadınlar karşısında muhtaç konumda oluyoruz.

Haydi başlayalım! Hayallerinizdeki kızı bulmak hayallerinizdeki arabayı almak gibidir. Fakat her zaman bekleyebilecek olan arabadan farklı olarak, hayallerinizdeki kıza kur yapmayı kolaylaştıran bir fırsat gibisi yoktur. O çok tatlıdır ve siz ona çoktan aşık olmuşsunuzdur ve ona karşı olan duygularınız sadece ağzınızdan çıkan kelimelerle değil kalbinizin kelimeleri ile açıklanabilir. Bir kızı elde etmek aslında kalbinizin ne kadar büyük olduğuna bağlıdır. Cesareti olmayan biri güzel bir hanımefendinin kalbini asla kazanamaz. Her erkeğin ilk buluşmaya ilişkin fikri karşı cinse iyi bir izlenim vermektir. Bu çaba içindeyken diğer erkeklerin, hoşlandıkları kişinin dikkatini çekmek için yaptıkları, güzel konuşma, giyinme gibi yaygın şeyleri yapmak zorunda değilsiniz. Eşsiz olun. Tek ihtiyacınız olan şey bu. Kendi tarzı olan bir erkek olun. Düzgünce giyinin. Uygunsuzluk bir kişiyi kendini beğenmiş biri olduğunuz konusunda yanıltabilir. Konuşmalarınıza dikkat edin. Kaba bir dil kullanmak toyluğa, kültürsüzlüğe ve ucuzluğa işaret eder. İyi alışkanlıkları olan bir erkek olun. Diğer başarısızlar gibi alkol almayın ya da sigara içmeyin.

Onu kendinize nasıl aşık edersiniz? Acele etmeyin. Buluşma tarzınıza biraz romantizm ekleyin. Ben kolejdeyken ilk senedeki grubumuzun en güzel kızına aşık olmuştum. Bütün son sınıflar bu kızın peşindeydi ama ben onun ilgisini diğer erkeklerden uzaklaştırdım. Ona kimliğimi açıklamadan üç mektup yazdım ve gizlice kapısından içeri attım. Tek söylediğim “Gizli Hayranın”dı. İlk mektup isminin anlamını içeriyordu. İsminin baş harflerini kullanarak anlamını yazmıştım. İkincisi sadece tersten okunabilen komik bir mektuptu. Onun sadece fiziksel özellikleri ve zekası ile ilgiliydi. Üçüncü mektupta hayranından bir mektup almak için hazır olmasını söyledim ona. Ama yalnızca mektuba yazdığım numarayı arayacak kadar nazik olması şartıyla. O akşam beni aradı ve ilk söylediği şey “Merhaba Gizli Hayran” oldu. Ve aşk ilişkimizin hikayesi başladı. Sonradan bana çok yaratıcı olduğumu ve kimsenin kendisine bu şekilde yaklaşmadığını söyledi. Onu kendime aşık ettim ve romantik bir buluşma fırsatı yakaladım.

Bir kıza dostça davranmak ve anlayış göstermek yapmanız gereken bir sonraki en önemli şeydir. Benim yaptığım da buydu. Onun bir hanımefendi olduğunu, kendisine hayran olunmasına hayran olduğunu ve ihtiyaç duyulmasına ihtiyaç duyduğunu anlamalısınız. Bu sizi ona yakınlaştırır. Ayrıca onun nelere meraklı olduğunu, neleri sevip sevmediğini ve tarzının ne olduğunu bilmelisiniz. Aşk dostluk üzerine kurulur ve her zaman kişilerin birbirlerini tanımaları gerekir. Birbirlerine uygun olup olmadıklarını bu şekilde anlayabilirler. Biz en iyi anlaşan kişiler olana kadar okul hayatım düzensizdi. Emin olun içinizdeki özverili arkadaşı ortaya çıkarmak, onun, kalbinde sizin için bir yer açmasını sağlar.
Bir hanımefendinin isteği dayanacak bir omuz ve her şeyini paylaşabileceği iyi arkadaşlardır. Lütfen yardımsever ve destekleyici olmaktan çekinmeyin. Sıkı çalışma isteğini körükleyen ve umudunu yitirdiğinde ona umut veren arkadaş olun. Bu sizi, onun günlük ihtiyacı haline getirecek çünkü siz ona karakter ve kişilik açısından en iyisini sunuyorsunuz. O sizde; açılabileceği, paylaşımda bulunabileceği, doğrular ve yanlışlar konusunda tavsiyeler alıp verebileceği ve hayatta yapılması ve yapılmaması gerekenler hakkında konuşabileceği bir arkadaş bulacaktır. Onun güzel anlarını kutlamak için her zaman yanında olmayı unutmayın. Kendisini arkadaş olarak dinleyecek birine ihtiyaç duyduğunda ona kulak verin.

Kendisini özel hissetmesini sağlayın, çünkü o sizin arkadaşınız. Onun da sizin hayatınıza başka kimsenin yapamadığı kadar eşsiz bir biçimde etki ettiğini bilmesini sağlayın. Arkadaşlığını ve kendinizi üzgün ya da yapayalnız hissettiğinizde yanınızda olmasını övün. Hayatınızı kolaylaştırdığı ve sizi gülümsettiği için ona minnettarlığınızı gösterin.

Günlük konuşmalarınızda rüyalarınızı, dünyanızı ve hayatınızın her yönünü onunla paylaşın. Her zaman onunla hayallerinizi paylaşın, bir şeyler yaratın, onu neşelendirin ve cesaretlendirin. Onu düşünmemeye çalıştığınızda bile düşündüğünüzü anlatın ona. Uyandıktan sonraki ilk ve uyumadan önce son düşündüğünüz şeyin o olduğunu bilmesini sağlayın.

Battaniyenizin yumuşaklığı altında onu düşlediğinizi ve güzel rüyalarınızın mutluluğunu sağlayan kişi olduğunu bilmek, onu hayretlere düşürecek ve kalbinin bütün yıl sizin isminizi söylemesini sağlayacaktır.

Onun size olan ilgisini hayatı boyunca sürdürmesi için yaratıcı ve olumlu olmanız gerekmektedir. Bir keresinde sevgilime ikimizin de sağır ve dilsiz olduğunu düşünmesini söylediğimi hatırlıyorum. Sonra masada karşılıklı oturduk ve birbirimiz hakkındaki hislerimizi göz ve el işaretleri ile paylaşmaya başladık. Bu bir çeşit eğlenceye dönüştü. Bir de kütüphanede sözlü olarak konuşmamaya karar verdiğimiz bir an vardı. Ona bir aşk notu yazdım ve verdim. O da bana cevap verdi ve gönderdi. Bunu kağıdımız bitene kadar yaptık. Bazı zamanlar masada bizimle birlikte oturan kişilerin çalışmalarından ziyade yaptığımız şeyle ilgilendikleri dikkatimi çekti. Bu tarz şeyler sevgilimin benim dünyamı sevgiyle kucaklamasını sağlıyor. Onunla ayrıldıktan iki yıl sonra bana sağır ve dilsiz oyunumuzu oynamayı teklif ettiğini hatırlıyorum. Buna inanabiliyor musunuz?

Onu aramayı asla ihmal etmeyin. O böyle bir beklenti içinde değilken bile. Bir keresinde ilgi duyduğum bir kızı sabahın dördünde aramıştım. Bu saatte ne yaptığımı merak ederken, insanların sevdikleri kişileri düşündükleri için uyuyamadıkları on üçüncü cennette olduğumu söyledim ona. Harika! Ertesi sabah onu ilk olarak kapımda, kollarını açmış bana sarılmak isterken gördüm. Onu bir yerlere ne kadar götürdüğünüz hiç önemli değil. Sadece onu incitmeyin ve hiçbir buluşmadan sonra ölçüsüz bir harekette bulunmayın. Onu evine bırakın ve arkadaşça elini sıkıp ona iyi geceler dileyin. Onu öpmenizi beklediği bir anda bunu yapmayın. Konu öpüşmeye ve onun iç dünyasına dahil olmaya geldiğinde ne kadar sabırlı olduğunuzu göstererek bir beyefendi olarak saygısını kazanırsınız.

Onu istediğiniz aşikardır, ama onu henüz elde edemezsiniz. Talebinizi arttırın. Ona erkeklerin de bazen elde edilmesi zor olduğunu göstermeye çalışın. Biraz sersemlediğinde, yorulduğunda, üzüldüğünde, hastalandığında, sıkıldığında ve çok üşüdüğünde size ihtiyaç duyduğunu fark etmesini sağlayın. Bu aşamaya kadar size çok bağlanmış olacak. Aşkınız dürüst olduğunda ve açık, içten bir iletişim ile kişilik kazandığında; sonsuz bağlılığınızı, sadakatinizi, saygınızı ve hayat boyu sürecek koşulsuz sevginizi koruyacağınıza dair ona dürüstçe söz verin. Onun için her zaman hazır bekleyeceğinizi, onu dinleyeceğinizi, ona yardım edeceğinizi ve kendisini mutlu ve sevgi dolu hissetmesi için elinizden geleni yapacağınızı ona kanıtlayın.

Unutmayın, sabır kalp için anahtardır. Bahçesinde ağaçta asılı duran bir meyveyi izleyen bir bahçıvan gibi olun. Günden güne meyvenize hayran olun ama muazzam bir öz kontrol geliştirerek ne meyveyi düşünün, ne onu koparın ne de hazır mı diye test etmeyi deneyin. Ve sonra bir gün meyve kendisi size hazır olduğunu söyleyecek. Olgun, sıcak ve yenmeye hazır bir biçimde elinize düşecek.

Oluşturmaya çalıştığınız sabır ve öz kontrol, sizi daha çekici ve büyüleyici yapacak. Bu sizi, onun günlük ihtiyacı haline getirecek ve size onun kalbini kazandıracak.

Umarım hayallerinizdeki kızla olabildiğince erken karşılaşır, onu kendinize aşık eder ve dünyadaki en mutlu kız yaparsınız.

Kadınları etkilemek, onlarda ilgi uyandırmak, kadından, kadınları etkilemeyi anlatmasını istemek, ne söyleyebilir o kadın size hemcinsleri için, onları korumak adına, duygusal, hassas yaradılışlarını bile bile? Size ancak kendiniz olun diyebilir. Kendiniz olun ki sizi olduğunuz gibi görebilsin. Maske takmadan, tüm samimiyetinizle sizi tanısın ve yaşasın. Ne yazık ki günümüzde maskelerle sırf elde etmek adına riyayla yaşanıyor ilişkiler. Kulağa hoş gelmese de taktiklerle ilişkilerin yaşandığını duysak da yakıştırabilir miyiz bunu ne kadına ne de erkeğe? Nerede yitirdiniz tüm değerlerinizi ya da vicdanınızı demez miyiz sevgili okurlar? Kadınlara en güzel yaklaşım güven kazanmakla olur. Hele aynı iş yerinde çalışıp diyalog içindeyse kişi bunu daha kolay yapabilir. İçinizden geldiğince, doğaçlama, saygıyı elden bırakmadan, art niyetsiz, hem kendine hem karşındakine özenle işte o zaman kazanmak daha kolay olmaz mı istenen, beklenen ilgiyi? Aslında tüm bu satırları tek kelimeyle ifade etmek gerekirse dürüst olun demek istiyorum size. Sorularınızın cevaplarına gelince;

1) İlginizi rahatsız etmeyen, sevgi dolu bakışlarınızla, özenli davranışlarınızla hissettirebilirsiniz. Kadınlar zaten kendilerine karşı olan ilgiyi hisseder.

2) Kim kendinin düşünülmesinden hoşlanmaz ki? Kadın da ilgi duyuyorsa kendisinin düşünülmesinden mutluluk duyar.

3) Aslında kadın, bir değil birçok konuda hayranlık duymak ister erkeğe. Daha küçücük kızken erkeğin gücünü duyarak büyürler. Kadınlar karşılarında aciz bir erkek görmek istemezler. İnsan ilişkileri iyi olan, bulunduğu ortama hakim, güçlü erkek portresi çizen erkeklerden hoşlanırlar.

4) Aynı iş yerinde çalışıyor olmanız büyük avantaj. Önceleri küçük küçük ilginizi hissettirin, sonrasında bir kahve içmeyi teklif edebilirsiniz. Onun size verdiği tepkiler olumluysa kahve teklifi yerine daha uzun vakit geçirebileceğiniz bir yemek teklifi edebilirsiniz. Olumsuz bir cevap aldığınızda belki daha sonra, ne zaman istersen diye açık kapı bırakın.

5) Ona göstereceğiniz ilgi, saygı ve dürüst davranışlarla onu kaybetmemek istediğinizi belirtmiş olursunuz.

6) Mektup, kartpostal hoş şeyler ama başlangıç aşamasındaki bir ilişkide bir anlam taşımaz. Daha sonraki zamanlarda mutluluk verebilir.

7) Evet, kadınlar jestlerden hoşlanır ve etkilenir. Bu erkeğin hayal gücü, yaratıcılığı ve özverisiyle ilgili bir durum. Jest yapan erkekler tabi ki ilgisiz erkekten pekala ayrılırlar. Kadın da hoşlanıyorsa ve her şey dozunda yapılırsa kadın bu jestlerle mutlu olur, ama ilgi duymuyorsa güler, geçer.

8) Vıcık vıcık olmamak kaydıyla kendisine zaman ayıran erkek tabi ki bayanların tercihi olur.

9) İlk buluşmada bolca konuşmak değil de dinlenebilir şeyleri konuşmak daha anlamlı olur. Ve bu ilk buluşma için seçilen yer çok önemlidir, kendinizi ifade edersiniz.İkinci buluşmada birinciden daha rahat olursunuz. Sohbeti eğlenceye dönüştürmek tamamen kişiliğinizle ilgili. Kadınlar güldüren erkekleri severler ama laubali değil.

10) İltifat için söylenecek sözler karşınızdaki bayanla ilgili olacağından abartmadan, ona özel vasıflara övgüler yapabilirsiniz.

11) Kadınlar seviyorlarsa erkeği, onun ağzından sevildiklerini, özlendiklerini sıkça duymak isterler.

12) Bir kadının kendini güvende hissetmesi dürüstlükten geçer. Bunu sizde görüyorsa güvene başlangıç olur. Sonrasında korumacı tavır, abartısız sahiplenme diye devam edebiliriz.

Kızla Konuşulacak Konular Hakkında Örnekler:
Kızla konuşulacak konular nelerdir? öğenelim.

1) Müzik
2) Hayat Görüşü
3) Sinema
4) Cep Telefonları
5) Sosyal Medya
6) Kozmetik Ürünler
7) Tarih

Bu ve bunun gibi bir sürü konu hakkında konuşarak hoşlandığın kızı etkileyebilirsin. Tek yapman gereken kitap okumaya başlayıp bu konular hakkında bilgilenmek.

Örneğin kıza facebookun kuruluş hikayesini anlatabilirsin. Şöyle anlat:

“Mark Zueckenberg’in Facebook’u neden kurduğunu biliyor musun?” diye konuya gir.

“Mark üniversiteye giderken çok çekingen bir erkekmiş. Kızlarla yüz yüze hiçbir zaman konuşamıyormuş. Tam da bu zamanlarda üniversitesindeki bir kızdan çok hoşlanmış. Fakat bir türlü onunla iletişime geçememiş. Çünkü kızla konuşmaya çekiniyormuş. Sırf hoşlandığı kızla konuşabilmek için Facebook’u kurmuş. Bir kadın erkeğe neler yaptırıyor? Görüyorsun işte :)”

Kızlarla nasıl sohbet edilir? sorusuna cevap olarak aklına kızları etkileme taktikleri, stratejileri geliyorsa şu anda tam olarak doğru yazıyı okuduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Burada esas ele alacağımız konu kızlarla sohbet ederken dikkat etmen gereken noktalar ve uygulaman gereken teknikler. Kızlarla sohbet etmek tıpkı sabunu tutmaya benzer. Eğer sabunu çok fazla sıkarsan elinden kayar. Çok gevşek bırakırsan da düşer gider. Yani kızı ne sıkacaksın ne de gevşek bırakacaksın. Tam kararında konuşacaksın ki kız da konuşma fırsatı bulsun ve sıkılmasın…

Kızlarla Sohbet KonularıKızla konuşurken ilk dikkat etmen gereken şey kendine güvenmen ve kendinden emin olmaktır. Sen kendinden emin olursan, kendine güvenirsen, kız da sana güvenir. Güven bir sohbetteki en önemli unsurdur. Kızlar dış dünyadan kendilerini koruyacak sığınacakları bir liman ararken aynı zamanda da onları heyecanlandıracak dalgaların peşinde koşarlar. Kendinden emin ve çevresine güven veren bir erkek, kızlar için sığınılacak bir liman ve dalgaları üzerinde çoşacak bir deniz gibidir.

İnsan güvenmediği birisiyle konuşmak ister mi? Hele ki bu bir kadınsa?

Kadına güven vermelisin. Bunu yapabilmenin ilk şartı samimiyettir. Kadına karşı rol yapmıyorsan, onunla konuşurken samimiysen, o da samimileşmeye ve sana güvenmeye başlar. Konuşurken samimiyet, kendine güven duygularını içinde hisset.

Kızlarla Hangi Konulardan Konuşulmalı
Aslında kadınlarla konuşacağın konulardan önce, karizmatik bir konuşma tarzı nasıl olur? onu öğrenmelisin. Film izlerken karizmatik bulduğun bazı oyuncular olur. Kadınlarla konuşurken çok rahat, umursamaz ve kendini beğenmiş davranırlar.

Bu tür seni etkileyen bir oyuncunun hareketlerini kopyalayabilirsin. Filmi aç ve adamın kadınlarla nasıl konuştuğuna, nasıl bir tarzı olduğuna dikkat et.

Bunları kendine adapte etmeye çalış. O adam gibi olmak için çabala, bu çabaların senin kendine özgü bir karizma ve çekicilik oluşturmana yardımcı olacak. Taklitler asılları yaşatır. Asla, birinin taklidi olma.

Geldik can alıcı soruya. Kızlarla ne konuşmalı? Sohbet ederken farklılık yaratmak için birazcık ilgi çekici ve bilgi içerikli konulardan konuşmak her zaman için iyidir.

Mesela kızla her zamanki gibi sohbet ediyorsunuz. Muhabbet “Bugün ne yaptın? Nereye gittin?” den ileriye gitmiyor. O zaman “Geçen gün internette şöyle bir yazı okudum…” diye bir girişle sohbeti ilginç yerlere çekebilirsin.

Kızlarla Konuşulacak Konular ne olabilir?

Astroloji
Numeroloji
Astral Seyahat
Burçlar
Tarih
Spor
Seyahat
Bu konulardan konuşabilmek için önce internette bazı araştırmalar yapmalısın. Sen konuya hakim olacaksın ki kız da seni zevkle dinlesin. Eğer konuşurken konuyu tam bilmediğini kıza hissettirirsen hiç bir anlamı kalmaz.

Kızın içinden “Ne kadar farklı bir çocuk. Genel kültürü de oldukça iyi. Bayağı şey biliyor.” demesini istiyoruz. Bunun için senin bilgili birisi olman gerekiyor. Bu konuları araştır ve kızlarla sohbet sırasında bunları nasıl kullanabileceğini düşün.

“Gece kulübünde kızla konuşulacak konular” başlıklı bu makalede daha çok gece kulübünde kadınları etkilemenin yollarından bahsedeceğiz. Çünkü kızla konuşulacak konular bulma da en az sıkıntı yaşayacağın mekanlardan biri gece kulüpleridir. Bunun neden yüksek gürültüden dolayı pek konuşamazsınız Konuşsanız bile iki taraf birbirini anlamakta zorluk çeker. Onun dışında kadınların çoğu sarhoş olduklarından Sokrates’ten girip Herakles’den çıkmaya gerek yok.

Okul ortamı, kurs ortamı gibi yerler olsa kültürel birikimini konuştur derdim ama gece kulübünde kızla konuşulacak konular nelerdir için pek kafa yormaya gerek yok. Gece kulüplerine insanlar neden giderler? EĞLENMEK İÇİN… Hayatının aşkıyla karşılaşma umuduysa gitmez kimse giden varsa da pek ideal yerler olmadığını söylemeliyim kulüplerin…

Kadın olsun erkek olsun fark etmez haftanın stresini atmak ve tek gecelik ilişkilerdir gece kulübünün olayı… Gece kulüplerinde kadınları etkilemek konusunda başarılı olabilmek için anahtarlar şunlar;

Eğlenebilmek: Gece kulüpleri eğlence mekanlarıdır. Kendini kasmanın cool takılmanın gereksiz olduğunu söylemeliyim. Cool olma, kendini kasma derken de hemen her kulüpte eğlendiğini zanneden şaklabanlar olur. Bu itici… Bu konuma düşürme kendini.

Sosyal Kanıt: Zaten damsız girilmiyor çoğu yere de tek başına veya erkek arkadaşınla gitmek yerine kızlı erkekli arkadaş grubunla git gece kulübüne. Grubunda kızların olması sosyal kanıt oluşturur ve bu çekici bir özelliktir.

İyi Bir Giyim Tarzı: Giyim tarzının en önemli şeylerden biri olduğunu söyleyebilirim. Giyim tarzı ambalajımızdır kaba tabirle… İyi bir giyim tarzı kadınların ilgisini çeker ve sana bakan gözler yakalayabilirsin. Bu fırsatları 3-5 saniyelik ilk göz temasını yakaladığında kızla tanışma girişiminde bulunmalısın fazla geciktirmeden… Yoksa oyuna 1 hatta 2:0 geriden başlarsın. Özellikle gece kulüplerinde kadınların ilgisi çok kolay dağılır. Gece kulübünde kızlarla nasıl tanışabileceğin konusunda kizla nasil tanisilir ve kızla tanışma ve kızla tanışma sözleri başlıklı makalelere göz atabilirsin.

İyi Bir Beden Dili: Beden dilinin iletişim en etkili öğesi olduğunu bilimsel bir gerçek. Biliyor musun iletişimin yüzde 55 ini oluştururken ses tonu yüzde 38 ini bu ikisine göre daha önemsediğimiz kelimeler iletişimin sadece yüzde 7 sini oluşturuyor. Bu yüzden gece kulübü ya da başka bir ortamda beden dili çok önemli. Beden dilimizi nasıl geliştirebileceğimiz konusunda piyasada gerçekten kaliteli kitaplar var. Ben bitane önereyim mesela sonra kaldığımız yerden devam edelim. Sözel Olmayan İletişim…

Dans Yeteneği: Eğer iyi bir dans yeteneğine sahipseniz piste atın kendinizi ve dans edin başka hiçbir şeye ihtiyacınız yok. Buna emin olun. Dans edebilen erkeklerin kadınlar tarafından çekici bulunduğu bilinen bir gerçek geçenlerde bir dergide okuduğum kadarıyla da bu gerçek bilimsel olarak kanıtlandı.

GECE KULÜPLERİNDE ERKEKLERİN YAPTIĞI 4 TEMEL HATA
Daha mekana girer girmez etrafı kesmeye başlamak
Gülümsememek… James Bond yüz ifadesine bürünmek. Sert ve cool görünerek kadınların kendilerini çekici bulunacağı sanmak. Kötü fikir.
Arkadaşlarıyla eğlenmek, arkadaşlarıyla ilgilenmek yerine etrafla ilgilenmek
Gece kulübünden kadınları etkilemek hakkında yukarıda saydığım 4 temel hatadan birini yapıyorsan eğer yapmaktan vazgeçmeni öneririm. Onun yerine;
GECE KULÜBÜNDE NASIL DAVRANILMALI?
Kimin nerede olduğunu öğrenmen lazımsa çaktırmadan yap.
Mekan çalışanları ile sohbet et, gecelerinin nasıl geçtiğini sor
Gözlerini ilgini çeken kızlara dikme, onlara bakma.
Arkadaşlarınla gül, eğlen.
Etrafı kesme. Eğer çevreyi kesiyorsan bu kendi grubun yeterince eğlenceli değil demektir.
Mümkünse hiç kullanma da kullanacaksan da alkolü abartma, dozunda al. Sarhoş olma.
Gece kulüplerindeki en büyük değer: EĞLENCELİ OLMAKTIR.