Anneye Söylenecek Güzel Sözler

Anneye Sözler

Anneye söylenecek güzel sözler

Kim demiş ki, hayatta paha biçilemez olan ziynetler vardır? Benim hayatımda paha biçilemez tek varlık, sensin anneciğim. Senin değerini, hiçbir değerle karşılaştıramam. Senin değerine eş olanı, dünyaları arasam da bulamam. Varlığınla güven duyduğum kanatsız melek.

Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyiki varsın. Seni çok seviyorum annem.

Anne güllerin bezemesi, gülden deste anne, sözümde tutuklu, tarifsiz beste anne, yanar yürek, can bitkin kafeste, anne hasret bağırda, anne içimde aheste. Seni çok seviyorum anne, anneler günün kutlu olsun.

Gücüme güç, umuduma umut katan annem. Seni çok ama çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun!

Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

Penceresiz odamda, ışıkların en nadidesiydin. Akıl hocam, hayat danışmanımdın. Yollar ayrıldı ama kalpler asla. Seni seven yavrun anneler gününü unutmadı. İyi ki varsın annem.

Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Seni seviyorum annem.

Anneler, hayattaki en idealist ve en marifetli sanatçılardır. Bir evladın yetiştirilmesi gibi büyük bir sanatı icra etseler de, bunu hiçbir zaman övünç olarak görmezler.

Benim için hayattaki en büyük mutluluk, canım annem senin hayatta olmandır. Yaşım kaç olursa olsun hala varlığını bilmek, senden hala dua almak, benim hayatta hissedebileceğim en büyük mutlulukların başında gelmektedir. İyi ki varsın meleğim.

Yine aklıma geldin canım anam. Her zamanda aklımdasın zaten. Dualarım yine seninle. Bir gün görüşürüz inşAllah cennette.

Annenin değeri öyle büyüktür ki. Dayak yerken bile seslendiğimiz tek varlık, annelerimizdir. Hayata ruhumuz düştüğü andan itibaren, onunlayız.

Beni 9 ay karnında taşıdın. Acılar içinde dünyaya getirdin. Besledin. Temizledin ve büyüttün. Hiçbir karşılık beklemeden görevini yapan tek varlık, meleklerdir anneciğim. Sende hiçbir karşılık beklemeden, yapılması gerekeni en iyi şekilde yaptın. İyi ki varsın ve iyi ki benim meleğimsin.

Değerlisin değerli. Allah katında, evladının kalbinde, duasında, dilinde. Cennet ayaklarının altındadır anam. Keşke değerini, biraz daha iyi anlasam.

Kucağını özledim anam. Kalksan mezarından da, yeniden sımsıkı sarılsam. Koca adam oldun der misin? Yoksa yine kollarında, sımsıkı sarılıp hasretle öper misin? Anne dediklerinde içim ürperiyor. Anne dediklerinde, nur yüzün aklıma geliyor. Hep dua ediyorum anne. Ben seni çok sevdim. İnanıyorum ki, Yaradan’da çok seviyor.

Sen benim dünyadaki cennetim. Okuduğum en güzel kitabın, en güzel cümlesi. Gülün goncası, gözümün bebeği. Can özüm. Canım anneciğim, şefkat pınarım. İyi ki benim biricik anacığımsın ve iyi ki varsın.

Cennetten melek kaçmış diyorlar. Onun benin annem olduğunu bilmiyorlar. Kimseye söyleme canım annem. Çünkü, bir melekle yaşıyorum ben.

Hiçbir karşılık beklemeden, her türlü yokluğa rağmen beni bu yaşıma kadar getiren canım anam. Seni, sonsuzluğun sonu kadar çok seviyorum. Ellerinden değil. Cenneti altında saklayan, ayaklarından öpüyorum.

Hüzün değmesin gözlerine. Birikmesin acı dolu bulutlar gözlerinde. Bana her zaman yeter bu. Sen mutlu ol ömrünce. Fedakarlıkta sınır tanımadan, bizi koruyup kollayan canım anam. Ben senin varlığınla güç buluyorum. Allah iki cihanda da yüzünü güldürsün. Sen, masum bir meleksin biliyorum.

Canım anneciğim. Bilirim ki senin hakkın, hiçbir şekilde ödenmez. Sana vereceğim değer, hiçbir şeyle ölçülmez. Hatalarımı affet. Sana karşı ne yaparsak yapalım. Yaptıklarının karşılığı, asla ödenmez.

Sana en güzel duaları ediyorum, annelerin en güzeli. En merhametlisi. Şefkat kokusu. Merhamet kapısı. Seni çok seviyorum, cennetin anahtarı.

“Benim birtanecik tatlı annem. Senin gibi bir kadının çocuğu olduğum için hep çok mutlu oldum. Sen benim en büyük şansımsın, bunu hayatımın her alanında gördüm. Benim en kıymetli varlığım, karanlıkta ışığım, dünüm bugünüm yarınımsın. Anneler günün kutlu olsun…”

“Bilirim ki benim dizlerim kanasa senin yüreğin yanar, ufacık bir derdim olsa senin gözüne uyku girmez. Senin kocaman yüreğin benim her zaman güvenle sığınabileceğim tek liman, senin kucağına yatmak benim bütün dertlerimi unutturan tek an. Seni çok seviyorum.”

“Bir tek sen ol, bana yeter annem. Her zaman başımın tacısın.”

“Bu dünyada en güvenli sığınak senin kucağında, en tatlı uyku senin ninnilerinde. Ve sevgi denen o duygu en çok senin gözlerinde… Seni çok seviyorum anneciğim, iyi ki varsın!”

“Canım annem, üzüntümü sevince dönüştürebilen tek insansın. Beni en iyi tanıyan, beni hiçbir karşılık beklemeden kucaklayan, bana en saf sevgiyi sunansın. Sen benim şansım; iyi ki varsın!”

“Canım annem… Anneler gününü kutlar, sana huzur ve mutluluk dilerim. iyi ki varsın.”

ANNEYE GÜZEL MESAJLAR
25 Nisan 2017
Hayatlarımızı değerli hale getiren annelerimizin hakkı hiçbir zaman ödenmez. Hayatın koşturması içerisinde unuttuğum atladığımız en güzel sözleri annelerimize söyleyebilmek için yılda bir gün yetmese de üzerimizde sayısız emeği olan annelerimize özel bir gün hediye etmek verilebilecek en güzel hediyelerden bir tanesidir. Bu anneler gününde size gözü gibi bakıp büyüten annenize her zamankinden farklı bir şey yaparak anneler günü mesajları içerisinden en değerli olanlarını bulup gönderebilirsiniz. Bu özel günü annenize ayırarak sizi karşılıksız bir sevgiyle bağrına basan bu özel insana onu mutlu edecek birçok sürpriz hazırlayabilirsiniz.

Her zaman düşünceli olan annelerimize söyleyecek bir sürü şey birikmişken, zamansızlıktan bunları söyleyemediğinizi hissediyor olabilirsiniz. Sevginizi tam manasıyla ifade edemediğinizi ve annenize gereken değeri veremediğinizi düşünüyor olabilirsiniz. Sevgi dolu bir kucağın orada her zaman sizi beklediğini bilerek, bugünü de es geçmiş olabilirsiniz. Annenize en özel hediye sizin söyleyeceğiniz sevgi dolu cümlelerdir. Anlamlı anneler günü sözleri içerisinden dilediğinizi seçerek, annenize kalbinizden gelen harika bir anneler günü hediyesi vermiş olacaksınız.

Bırakın içinizde biriken tüm sevgi cümleleri bugün anneniz için aksın. Gözlerinin içine bakın ve söylemek istediğiniz ne varsa söyleyin. Bu özel günleri önemli hale getiren de bu değil midir zaten. Hatırlamak ve hatırlanmak için en ideal zaman olan bu günlerin en özeli olan anneler gününde içinizi ısıtacak uzun anneler günü mesajları içerisinden seçim yaparak, annenize söyleyemediğiniz tüm duygularınızı bir çırpıda ifade edebilirsiniz. Her an yanında olamadığınız annenizin bu özel gününde yanına giderek, eğer gidemiyorsanız telefon açarak ya da daha nostaljik olsun derseniz bir kart postal yollayarak annenize harika bir sürpriz yapabilirsiniz. Söyleyeceğiniz sözleri anlamlı hale getirebilmek adına kopya çekmekten kaçınmayın. Dilediğiniz kadar kopya çekebilir, beğendiğiniz sözleri anneniz için not alabilirsiniz.

Herkes aynı seviyede duygularını ifade etmeyi beceremez. İçinizden geçen duygulara tercüman olacak anneye güzel sözler seçerek tüm duygularınızı rahat bir biçimde anlatabilme olanağına kavuşabilirsiniz. Dilediğiniz an arayabileceğiniz annenizi sene de bir gün daha özel hissettirmek için hazırlayacağınız sürprizler hem sizi mutlu edecek hem de annenizin yüzünü güldürecektir.

Anneler günü öncesinde tüm hazırlıklarınızı yaparak işinizi şansa bırakmadan son gün aksiliklerinden kaçınmanızda fayda vardır. Anneniz için hazırladığınız tüm sürprizlerin yanına bir de güzel sözler eklediğinizde pastanın üstüne konulan krema tamamlanmış olacaktır. Seçeceğiniz birbirinden özel anneler günü mesajları ile tatlı bir hoşluk yaratarak bir sene boyunca ihmal etmiş olduğunuz annenizin gönlüne rahatça alabilirsiniz. Eğer söylemeyi beceremem diyenlerdenseniz, bir hediyenin yanına iliştirilmiş karta yazacağınız anlamlı sevgi cümleleriyle işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Seçimini yaptığınız anlamlı anneler günü sözleri içerisinden birçok anne olmuş arkadaşınıza da mesajlar göndererek, bu anneler gününü global hale getirebilirsiniz. Bu sayede hem tüm annelerin kalbini kazanacak hem de bu özel günü dolu dolu geçirmiş olacaksınız. Seçim yapmakta zorlanıyor birden fazla anneler günü mesajını beğeniyorsanız, hazırlayacağınız birbirinden farklı ve renkli kartların üzerine tüm beğendiğiniz cümleleri yazarak annenize yapacağınız sürprizi katlayabilirsiniz. Oluşturacağınız heyecan dolu bir sürprizle arka arka söyleyeceğiniz harika anneler günü sözlerini birleştirerek, annenize bu anneler gününü unutulmaz kılabilirsiniz.

Bazen sadece tek bir cümle, bazen uzun uzadıya okunacak yazılar bazen de iki kelime annemizi mutlu etmeye yetecektir. Seni seviyorum demek için vakit kaybetmeyin. Hemen şimdi arayın annenizi ve güzel cümlelerinizi arka arkaya sıralayın. Yıllar boyunca hatırlanacak bir anneler günü geçirebilmeniz için hadi siz de vakit kaybetmeden anneler günü mesajınızı seçin.

Anneye Güzel Sözler

“Anne olmak çocuğunun canı yandığında keşke benim başıma gelseydi diye düşünmektir.”

“Anneciğim sen sonsuz sabrın ve kocaman sevginle bu dünyada en güzel şeyleri hakeden, en büyük mutluluklara şahit olması gerekensin. Allah’ım o güzel yüzünü hep güldürsün, ağlarsan da mutluluk dolu yaşların olsun. En güzel dileklerim ve dualarım her zaman seninle… Anneler günün kutlu olsun.”

“Anneler günün kutlu olsun anneciğim, seni bir gün değil her gün seviyorum, hayattaki en güzel varlığım… iyi ki varsın.”

“Anneler günün kutlu olsun anneciğim, umarım senin kadar sevgi dolu ve fedakar bir anne olurum, umarım sana layık bir evlat olurum. Seni çok seviyorum.”

“Ayakların altındaki cenneti bana bir gülümsemenle bile yaşatabildiğin için minnettarım. Sen benim hayattaki en değerli varlığımsın. iyi ki varsın anneciğim…”

Anneye Güzel Sözler

“Benden kelimelerle anlatılamayan tek insanı tarif etmemi isteselerdi, annem derdim. Sen beni ışığıyla karanlıklardan çıkaran, bana gülüşüyle dertleri unutturansın. Sana olan sevgim ve minnetim kelimelere sığacak kadar küçük değil. Sen benim hayattaki en kayda değer ‘iyi ki’msin. iyi ki senin evladınım… Anneler günün kutlu olsun.”

“Beni benden çok seven, beni benden çok düşünen biricik annem. Sen nasıl güzel bir yüreğe sahipsin de her derdime derman olabiliyor, en büyük zorlukları unutturuyorsun. Sen dünyanın en fedakar annesisin, benim güzeller güzeli meleğimsin… Seni çok seviyorum.,”

“Beni dünyaya getirip hep şefkat gösterip sevgiyle büyüten sendin anneciğim. Bana yanlışları gösterip hep doğruyu öğretip bu günlere getiren sensin canım anneciğim. Anneler Günü’n kutlu olsun. Sen benim meleğimsin.”

“Beni sınırsız bir sevgiyle seven, yaşamımın hiçbir anında şefkatini esirgemeyen güzel yürekli annem… Hayattaki tek dayanağım, en güzel şansımsın. iyi ki varsın.”

Anneye güzel mesajlar

“Benim birtanecik tatlı annem. Senin gibi bir kadının çocuğu olduğum için hep çok mutlu oldum. Sen benim en büyük şansımsın, bunu hayatımın her alanında gördüm. Benim en kıymetli varlığım, karanlıkta ışığım, dünüm bugünüm yarınımsın. Anneler günün kutlu olsun…”

“Bilirim ki benim dizlerim kanasa senin yüreğin yanar, ufacık bir derdim olsa senin gözüne uyku girmez. Senin kocaman yüreğin benim her zaman güvenle sığınabileceğim tek liman, senin kucağına yatmak benim bütün dertlerimi unutturan tek an. Seni çok seviyorum.”

“Bir tek sen ol, bana yeter annem. Her zaman başımın tacısın.”

“Bu dünyada en güvenli sığınak senin kucağında, en tatlı uyku senin ninnilerinde. Ve sevgi denen o duygu en çok senin gözlerinde… Seni çok seviyorum anneciğim, iyi ki varsın!”

“Canım annem, üzüntümü sevince dönüştürebilen tek insansın. Beni en iyi tanıyan, beni hiçbir karşılık beklemeden kucaklayan, bana en saf sevgiyi sunansın. Sen benim şansım; iyi ki varsın!”

“Canım annem… Anneler gününü kutlar, sana huzur ve mutluluk dilerim. iyi ki varsın.”

En güzel anneler günü sözleri

“Değer biçemediğim bir şey varsa o da senin varlığındır, korktuğum bir şey varsa senin hüzünlü anındır. Ama başka hiçbir şey beni üzemez çünkü sen hep yanımdasındır… İyi ki varsın anneciğim.”

“Dünyanın en büyük zenginliği senin kadar koca yürekli bir anneye sahip olmaktır. En büyük mutluluk senin gülüşünü yaşamaktır. Sana layık bir evlat olmak, seni gururlandırabilmek dileğiyle anneciğim… Anneler günün kutlu olsun.”

“Fedakarlık sözcüğü bana seni çağrıştırır, şefkatin beni her zorluktan kurtarır, senin bir küçük üzüntün benim dünyamı karartır. Seni çok seviyorum anneciğim, iyi ki varsın.”

“Gözyaşların sadece mutluluktan olsun, en kötü günümüz de böyle olsun anneciğim. Anneler günün kutlu olsun.”

“Her derdime derman olan, bana hep sahip çıkan sen oldun annem, bana verdiğin o kocaman sevgi için sana minnettarım. Anneler günün kutlu olsun…”

“Her zaman yolumu aydınlatan, yanlışlarımı bağışlayan, bana her defasında kucak açan, şefkatinle tüm zorlukları eriten oldun. iyi ki o güzel yüreğinle benim melek annem oldun. Anneler günün kutlu olsun meleğim.”

“Hiçbir tedavi senin şefkatin kadar güçlü değil, hiçbir ilaç senin bir öpücüğün kadar etkili değil anneciğim… Sen benim hayattaki tek dayanağımsın, her zaman yanımdasın ve şunu da bil hep aklımdasın. Senin mutluluğun benim yaşama sebebim olmuş, senin derdin benim karanlığım. iyi ki varsın.”

“Kötülükler, yalanlar, hırslarla dolu bu dünyada beni en güzel şekilde sevdiğin için teşekkürler ANNE!”

“Mesafeler senin benim hayattaki en değerli varlığım olduğun gerçeğini değiştirmez. Seni çok seviyorum ANNECİĞİM…”

“Sana layık bir evlat olabilmek için yaşıyorum annem senin hakkın ödenmez. İyi ki varsın, iyi ki benim ANNEMSİN.”

“Sen benim gölgem gibi nereye gidersem yanımdasın, sanki bir parçam gibi ne olursa olsun yüreğimin en güzel köşesindesin annem. Anneler günün kutlu olsun.”

“Sen benim gündüzümde yol gösteren, gecemde aydınlatan, zorlukta yüreklendiren, mutlulukta sarılanımsın. Sen benim bu dünyadaki en güzel varlığımsın anneciğim. iyi ki varsın.”

“Sen benim sevdiğim ilk kadın, beni doğuran kadın… Ne yapsam senin hakkını ödeyemeyeceğimi ve benim küçük bir mutluluğumla bile çok mutlu olacak kadar yüce gönüllü olduğunu çok iyi biliyorum. iyi ki senin evladınım, senin gibi bir annem olduğu için dünyanın en şanslı insanıyım. Beni hiç karşılık beklemeden sevdiğin ve her zorlukta güç verenim olduğun için teşekkür ederim… Anneler günün kutlu olsun.”

“Sen her zaman bizim başımızın tacı, evimizin biricik kraliçesisin, sen hepimizin kıymetlisi, bizim için çok değerlisin. Anneler günün kutlu olsun, seni çok seviyoruz.”

“Sen bir gülüşünle kışımı yaza çeviren, gözyaşlarımı silensin. Sen beni hep şefkatle büyüten, hep sevgiyi gösterensin. Senin hakkın ödenmez, sana olan minnetim kelimelerle ifade edilemez annem. Seni çok seven, hep sana layık olmaya çalışan evladın…”

“Senin hakkını ödeyemem, seni sevmeye ömrümü yetiremem. Bütün dünya benim olsa bir tane sen etmez annem… Anneler günün kutlu olsun.”

“Senin kadar şefkatli, sabırlı ve güçlü bir kadının evladı olabildiğim için çok şanslıyım, Allah’ım seni başımızdan eksik etmesin. Biricik annem, güzel annem… iyi ki varsın.”

“Şu hayatta beni karşılıksız sevdiğine emin olduğum tek insan sensin, sırtımı gönül rahatlığıyla dayayabildiğim sensin, ve beni her zaman sevecek olan da sensin. Sen benim güzeller güzeli annemsin, iyi ki varsın.”

“Tüm gülüşlerimin arkasında senin mutluluğun, üzüntülü anlarımın arkasında senin küçük bir hüznün var. Başarılı her anımda senin bir emeğin var anneciğim. Yüreğimde de her daim sana ait kalacak kocaman bir yer var. Seni çok seviyorum.”

“Tüm fırtınalarda sığınacağım tek limanım hep sendin, hep de sen olacaksın canım annem. Seni çok seviyorum.”

“Yüreğindeki ucu bucağı olmayan sevgin, sınırsız sabrın için teşekkürler annem. Anneler günün kutlu olsun.”