Anneler Günü İle İlgili Sözler

Değerli arkadaşlar her Anneler gününde olduğu gibi bu Anneler Gününde de Annelerimizin Anneler Gününü en güzel bir şekilde güzel bir söz ile kutlamak istiyorsak Anneler Günü ile ilgili güzel sözleri aşağıda bulabilirsiniz. Anneler Günü Sözleri başlığı altında full anneler günü sözleri, anneler günü özel mesajlar, yeni anneler günü sözleri, kısa anneler günü sözleri, anneleri sevindiren güzel sözler, facebook anneler günü sözleri okuyabilirsiniz. Şimdiden annelerimizin anneler gününü buradan kutluyoruz.

Anlamlı Anneler Günü Sözleri
“Cennet Anaların ayağının altındadır.” (Hadis-i Şerif)

”Bana hayat veren ve hayatı öğreten biricik anneme sevgilerimle…”

”Sığınabileceğim tek limansın sen anneciğim. Saygıyla ellerinden öpüyorum.”

”Anne olmak : Umut etmek demektir ! Anne olmak : Asla vazgeçmemek demektir ! Anne olmak : Hesapsızca sevmek demektir.”

”Senin kucağın, senin merhametin beni yaşama bağlıyor sevgili anneciğim. Anneler günün kutlu olsun…”

”Karşılıksız tek sevgi ananın çocuğuna duyduğu sevgidir. Ben kendi çocuklarımda senin sevgini buldum. Ve seni ne çok sevdiğimi bir daha anladım . İyi ki seninle varım annem. Ellerinden öperim.”

”Benim için her şeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesine . Anneler günün kutlu olsun.”

”Sevgili anneciğim, bir gün umarım bana gösterdiğin sevgi ve sabrı sana gösterebilme şansım olur. Anneler günün kutlu olsun.”

”Anne seni seviyorum.Belki sevgimi her zaman gösteremiyor olabilirim ama sen bunu daima biliyorsun.Anneler günün kutlu olsun.”

”Anneler günün kutlu olsun Annem! Her zaman söylemesem de seni çok sevdiğimi bir tek sen biliyorsun.”

Anneler Günü Mesajları

”Anneciğim seni ben çiçeklerden yemişten ve klasik dörtlüklerde anlatıldığından daha çok fazla severim, seni çok severim…”

”Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın. Benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. Seni seviyorum Annem.”

”Eğer bana gözlerinle değil de kalbinle bakmış olsaydın, seni ne kadar sevdiğimi çok iyi anlardın… Anneler günün kutlu olsun…”

”Bir günümde değil her günümdesin. Her gün her saniye benimlesin. Her zaman bana destek oldun. Sen benim için çok özelsin. Anneler günün kutlu olsun.”

”Dün, bugün ve yarın.. Daima seni sevdim, hep seveceğim. Bizimki bitimsiz, tanrısal bir sevgi.. Anneciğim anneler günün kutlu olsun.”

”Benim bir tanecik tatlı annem, senin çocuğun olduğum için her zaman gurur duydum. Ellerinden öperim.”

”Canıma canansın. Dertlerime dermansın. Sıkıntılarım da ferahladığım yersin. Sen benim herşeyim olan annemsin…”

”Karşılıksız tek sevgi ananın çocuğuna duyduğu sevgidir. Ben kendi çocuklarımda senin sevgini buldum. Ve seni ne çok sevdiğimi bir daha anladım . İyi ki seninle varım annem. Ellerinden öperim.”

”Gökyüzünden bir yıldız kayar dilek tutarız. Annem gözlerini kapar bütün dilekleri benim içindir. Ellerinden öperim anneciğim.”

”Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım dinmiyor ya da sevgim coşuyor… Anneler günün kutlu olsun Anneciğim.”

Anneler Günü Sözleri ve Mesajları

”Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın.. En aziz varlığımız. Anneler günün kutlu olsun annem.”

”Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; annem derdim canım annem seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun.”

”Bana verdiğin sevgiyle bütün dünyam çiçek açtı. Onları hiç soldurmadım annem. Anneler günün kutlu olsun.”

”Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece ”Anne” derdim. Anneler günün kutlu olsun Annem.”

”Karşılıksız tek sevgi senin bize olan sevginmiş. Şimdi daha iyi anlıyorum anne. Seni çok seviyoruz. Ellerinden öpüyoruz anneciğim.”

”Anne seni seviyorum belki sevgimi her zaman gösteremiyor olabilirim ama sen bunu daima biliyorsun anneler günün kutlu olsun.”

”Annem senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Anneler günün kutlu olsun sevgili annem.”

”Kelimelerle anlatılamayacak kadar güzel ve özelsin…Anneler Günün Kutlu Olsun Canım Annem”

”Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven annem, sana layık olmak için yaşıyorum. Anneler günün kutlu olsun.”

”Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın. Benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. Seni seviyorum Annem. Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın.. En aziz varlığımız. Anneler günün kutlu olsun anneciğim.”

”Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz. Anneler Günün Kutlu Olsun Canım Annem…”

”Anne güllerin bezemesi, gülden deste anne, sözümde tutuklu, tarifsiz beste anne, yanar yürek, can bitkin kafeste, anne hasret bağırda, anne içimde aheste. Seni çok seviyorum anne, anneler günün kutlu olsun.”

”Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Annemsin. Seni çok seviyorum.”

”Benim bir tanecik tatlı annem, senin çocuğun olduğum için her zaman gurur duydum. Ellerinden öperim. Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven annem, sana layık olmak için yaşıyorum. Anneler günün kutlu olsun.”

”Kuzey rüzgarı da esse, kopsa da fırtına, sığınacağım tek liman sensin annem. Hakkını nasıl öderim.. Başımı dizlerine koymaya geldim. Anneciğim benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın. Anneler günün kutlu olsun anneciğim…”

”Anne senin yüreğin taş olsa dayanır mı, kuş olsa, çiçek olsa, gündüz olsa, kırılmaz mı? Acıdan bir sap menekşenin boynu bu kez dağlar doğursun beni anne. Sen de ılık bir yağmur ol durmadan yağ kanayan yerlerime. Anneler günün kutlu olsun canım annem.”

”Penceresiz odamda, ışıkların en nadidesiydin. Akıl hocam, hayat danışmanımdın. Yollar ayrıldı ama kalpler asla. Seni seven yavrun anneler gününü unutmadı. İyi ki varsın annem.”

”Sana baktığımda güneşe bakar gibi gözlerim parlıyor. O kadar güzelsin ki , biricik meleğimsin, Seni sonsuz seviyorum. Bana sana hangi hediyeyi alayım diye sorduğunda cevabım şu anne sen benim bu hayattaki en büyük hediyemsin…”

”Beni benden çok sevdiğine inandığım tek insan, Annem. Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın…Annemsin. Seni çok seviyorum. Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece ”Anne” derdim. Anneler günün kutlu olsun Annem.”