Anlamlı Seni Seviyorum Çünkü Sözleri

SENİ SEVİYORUM!…Sadece kim olduğun değil, sen olduğun için ve seninle beraberken kim olduğumu, benliğimi anladığım için.

Sevgilim ben seni seninle yaşıyorum, Çünkü seni çok seviyorum…..
Sensiz olmaz çünkü Mücadelelerle dolu bu hayatta sen benim güç kaynağımsın…
Seni Seviyorum Çünkü; Canımdan bir damlasın…
Seni Seviyorum Çünkü; Sensiz bir yaşamı artık düşünemiyorum…
Seni Seviyorum Çünkü; Her sabah kalktığımda yaşamak için tek nedenim, sen varsın…

Seni seviyorum çünkü her geçen gün beni kendine tekrar tekrar aşık etmeyi becerebiliyorsun.

Seni seviyorum çünkü bana dünyanın en güzel duygusu anneliği sen armağan ettin

Seni seviyorum çünkü içimden başka bir şey yapmak gelmiyor ve bu duyguyu hayatımda ilk defa hissetmenin keyfine varıyorum.

Seni seviyorum yavrum çünkü sen benim hayatımın tek anlamısın

Seni seviyorum çünkü tüm kilometrelere rağmen yanımda olduğunu, dokunuşlarınla değil ses tonunla bile belirtmen hoşuma gidiyor.

Seni seviyorum çünkü benim ben olmamda, karakterimde, gülüşümde herşeyimde sen varsın. Beni bir bütün haline getiriyorsun. Bir elmanın iki yarısı gibiyiz. Sensiz ben bir hiçim

Seni seviyorum çünkü benim için renklerin en anlamlısı sensin, sensiz bir hayatın resmini ne çizebilirim, ne sevebilirim, ne de kabul edebilirim.

Seni seviyorum çünkü ben gülümsemeyi neredeyse tamamen unutmuşken nasıl gülündüğünü yeniden bana öğrettin. Evimi, yerim, yurdumu kahkaha ve ışıkla doldurdun. Gülen gözlerini ve beni güldürmeni seviyorum

Seni seviyorum çünkü imkânsız diye bir şeyin olmadığını, sadece istemenin insan hayatında ne kadar önemli olduğuna beni inandırabiliyorsun.

Seni seviyorum çünkü sadece seviyorum işte. Sevmenin hesabı olmaz, mantığı olmaz, sayısı olmaz, sebebi olmaz. Birini ya seversin ya sevmezsin. Sevdin mi tam seversin

Seni seviyorum çünkü korkmadan açıyorum yüreğimin kapılarını sana. Biliyorum ki hoyrat davranmayacaksın, biliyorum ki kanatmayacaksın yüreğimi.

Seni seviyorum çünkü seni sevdikten sonra hayat daha bir güzelleşti, dallar yeşerdi, gözyüzü daha mavileşti. Karanlıklar aydınlığa döndü, fırtınalar samyeline. Hastalıklar neşelere, hüzünler gülümsemelere.

Seninle konuştuğumda her zaman nasıl şaşkınca gülümsediğimi fark ettin mi? Umarım seni küçümsediğimi veya alay ettiğimi düşünmüyorsun. Sadece sarhoş olmuş bir insanın ruh haliyle bunları yapıyorum çünkü beni aşkınla sarhoş eden seni seviyorum.

Her zaman insanlarla aramda belli mesafeler koyarım, bunu biliyorsun. Benimle tanıştığında, çevremde sadece belli insanlardan oluşan, küçük bir arkadaş grubum vardı ve duvarlarımı yıkmaktan çok hoşlanan biri sayılmazdım. Ama o gülüşünle hayatıma girdin ve bütün duvarları yıkmamı sağladın. Gri dünyamı renk ve ışıkla dolu bir şeye dönüştürdün o an. Seni dünyanın en mutlu insanı yapmak için ne gerekiyorsa yapacağım çünkü bu hissi ilk kez hissediyorum. Seni çok seviyorum.

Sanırım bir şey için özür dilemem gerek. Bazen uyumakta zorlandığınız zamanı hatırlıyor musunuz? Birinin rüyasında olduğunda böyle olduğunu söylüyorlar. Son zamanlarda senin hakkında çok fazla hayal kurdum. Tabii, orada bir çift yaramaz rüyalar var. Ama çoğunlukla, gelecekte bizi görmeye devam ediyorum. Beyaz elbisenle koridorda yürürken görüşürüz. Seni parlıyor, çünkü bebeğimizin cinsiyetini yeni öğrendik. İlk bebeğimizle ilgili görüşürüz. Ve birlikte yaşarken, birlikte yaşadığımız harika hayata hayran kalıyoruz. Sanırım sadece her gece uyumasına izin vermem gerektiğini söylemek istiyorum. Çünkü hayat çok daha iyi bildiğinden, hayallerim gerçek olacak.

Sadece güzel göründüğün için değil sana olan sevgim. Ben aynı zamanda sana güveniyorum. Senin sadece fiziksel görünümünü değil aynı zamanda içindeki insanı da sevdim ben. Tutkunu, şefkatini, iyi niyetli olmanı sevdim. Çünkü; seni seviyorum değil seni her şeyinle seviyorum demek en doğru söz olur.

Belki birçok insan sana dünyanın en pahalı mücevherlerini alabilir ve seni en lüks arabalarda gezdirebilir. Ben sade bir insanım belki bunların hiçbirini yapamam ama sana olan bağlılığımı önüne kilim gibi sererim.Seni dünyanın en mutlu insanı yapacağımı biliyorum çünkü seni seviyorum.

Hala her gün sana âşık oluyorum. Sabah gözlerini ilk açtığın zaman, sabah kahveni hafifçe yudumlarken, dizüstü bilgisayarında çalışırken saçların yüzüne düştüğünde sana âşık oluyorum. Düşünürken dudağını ısırdığında sana âşık oluyorum. Her günün her anına âşık oluyorum. Çünkü seni olduğun gibi her halinle seviyorum.

Tüm beğendiğim şeyleri biliyorsun. En sevdiğim rengin mavi olduğunu biliyorsun mesela. En sevdiğim filmi, en sevdiğim sanatçıyı biliyorsun. Ama günün en sevdiğim zamanının ne olduğunu biliyor musun? En sevdiğim aktivitenin ne olduğunu biliyor musun? Görmek için deli olduğum şeyin ne olduğunu biliyor musun? Bütün bunların cevabı sensin. En sevdiğim zaman seninle konuştuğum zamandır; benim favori aktivitem, senin etrafında olmak ve benim en sevdiğim manzara ise, bana doğru yürürken beni gördüğünde o sıcacık gülüşü bahşettiğin görüntüdür. En sevdiğim sözlerin mi nedir? Elbette Seni seviyorum.

Sabahları ve gecelerimde ilk ve son düşüncem sensin. Benim gücümün kaynağı, en büyük zayıflığım ve en büyük zaafımsın. Sen beni her şeyden daha fazla mutlu ediyor ve aynı zamanda her şeyden daha fazla üzebiliyorsun. Tek bir sözün ya da tek bir bakışın yetiyor benim gibi bir insanı yerle bir etmeye. Sen başıma gelen en güzel şeysin ve hayatımda seni hak edecek ne yaptığımı bile bilmiyorum. Belki de yaptığım bütün iyiliklerin bir ödülü, belki de kırdığım kalplerin sitemisin. Sen benim meleğimsin, yıldızımsın. Bazen karanlık gündüzüm, bazen gecelerime doğan ışıksın. Sen benim hayatımda bir yere koyamadığım, kıyamadığım, biriciğimsin. Duygularım birbirine karışıyor seninle. Acı ve mutluluk hep bir arada senin adının geçtiği her yerde. Ama tek bir şeyden gayet eminim. Seni gerçekten çok ama çok seviyorum.

Mükemmel bir insan olmayabilirim. Özel tarihleri veya ilk çıktığımız zamanlar gittiğimiz yerleri her zaman tam olarak hatırlamayabilirim. Hayatım boyunca, ilk öpücüğümüzü veya ilk el ele geçirdiğimiz yeri tam olarak anımsamakta zorlanabilirim ama şunu daima hatırlayacağım: Seni seviyorum dediğin o güzel günü. Geçmiş hakkında pek fazla şey hatırlayamam belki ama her zaman aklımda olan şey, şu iki kelime: Seni seviyorum ömrümün son gününe kadar çıkmayacak aklımdan.

İki sene önce tam bu gün bana “Seni SEVİYORUM” adlı iki büyülü kelime söyledin ve eşin olmamı istedin. O gün benim için büyülü bir gündü, o günden beri hayatım 180 derece değişti. Beni neşenin ve mutluluğun dünyasına davet etmiştin. Geriye baktığımda bu harika 2 yıl sonra aşkımız gittikçe daha zengin, daha derin ve tatmin edici bir hal aldı. Hayatımda bu iki kelimeyi sadece sana söylemek istiyorum Seni Seviyorum.

Seni seviyorum çünkü her sαbαh kαIktığımdα bir günü dαhα seninIe geçirecek oImαnın mutIuIuğunu yαşαtıyorsun bαnα. Ben her güne seninIe bαşIıyorum, seninIe bitiriyorum.

Seni seviyorum çünkü bir gün her şeyi kaybetsen bile, bunu umursamazsın. O noktaya yeniden ulaşmak için yeniden çabalarsın, aynı hırs ve aynı inançla..

Seni seviyorum çünkü duygularınla karar verebiliyorsun. Sen duygularını gösterdikçe benim duygularım daha da çoşuyor. Ve sevgilim, duygularımın beni yanıltmayacağından ilk defa bukadar eminim

Seni seviyorum çünkü içimdeki yaramaz çocuğu ortaya çıkarmayı biliyorsun. Benimle çocuklaşıyorsun sen de. Hayatı bu kadar ciddiye alanlara inat oyunlar oynuyoruz birlikte, bırakmadan usanmadan.

Seni seviyorum çünkü sen de yüreğinin sesini dinliyorsun benim gibi, Hesap yapmıyorsun, karşılık beklemiyorsun. Kendin için, kendini mutlu etmek için yaşıyorsun..

Seni seviyorum, çünkü sende ruh var. Yaptığın her işe ruhunla sarılıyorsun. Severken de böylesin. İş olsun diye değil, gerçekten ruhunu da doyuma ulaştırmak için seviyorum.

Seni seviyorum, çünkü ne kadar zorlu olursa olsun bir sorunu çözmekten vazgeçmiyorsun. Kaçmanın ya da ertelemenin o sorunu çok daha fazla büyüteceğini biliyorsun.

Seni seviyorum, çünkü gecenin bir yarısı kötü bir rüyadan uyandığımda sıkıntımı seni düşünerek atabiliyorum üzerimden. Böyle rahatlatıcı bir yanın var senin.

Sponsorlu Bağlantılar
Seni seviyorum, çünkü benimle konuşabiliyorsun. Her konuda rahatlıkla konuşuyoruz. Birbirimizin fikirlerine katılmasak dahi saygı duyabiliyoruz. Sorunlarımızı konuşmak yerine erteleyip büyütmüyoruz.

Seni seviyorum, çünkü sırf ben istediğim için bazen sevmediğin http://www.kalptensozler.com/seni-seviyorum-cunku.html şeyleri de yapıyorsun. Benim mutlu olmam seni de mutlu ediyor.

Seni seviyorum, çünkü ben özür dilediğimde de affedebiliyorsun. Hatamın farkına vardığımda sürekli geriye dönüp bunu yüzüme vurmuyorsun. Böylece hep geçmişteki hatalarımıza takılıp kalmıyoruz, geleceğe umutla http://www.kalptensozler.com/seni-seviyorum-cunku.html bakıoruz.

Seni seviyorum, çünkü sen başucu kitabı gibisin. Hani insanın her zaman başucunda olan ve defalarca okumasına rağmen her okuduğunda aynı lezzeti aldığı kitaplar vardır ya…. İşte öylesin…

Seni seviyorum, çünkü her sabah kalktığımda bir günü daha seninle geçirecek olmanın mutluluğunu yaşatıyorsun bana. Ben Her güne seninle başlıyorum, seninle bitiriyorum.

Seni seviyorum, çünkü BİR RESSAMIN ÇİZEBİLECEĞİ EN GÜZEL TABLOSUN SEN. Renlerinle büyülüyorsun beni, hayran hayran bakıyorum sana. Ya da bir şairin yazabileceği en anlamlı şiir, sevdayı ve www.kalptensozler.com aşkı anlatan.

Seni seviyorum, çünkü aklınla yüreğin çeliştiği zaman aklını dinlemem gereken yerde aklını, yüreğini dinlemen gereken yerde de kalptensozler.com yüreğini dinliyorsun.

Seni seviyorum, çünkü seninle aşkı zirvede yaşıyorum. Ortalama aşklar hiç bana göre olmadı. İş olsun diye yaşamadım aşkı. Olağanüstü duygular yaşatıyorsun bana.

Seni seviyorum, çünkü bana masaj yapıyorsun, saçlarımı okşuyorsun, ellerimi ovuyorsun, yüzümü avuçlarının arasına alıp hiç bıkmadan yüzlerce kez öpüyorsun.

Seni seviyorum, çünkü bir gün sana ulaşamazsam eğer, gerçekten kötü bir durumda olduğumu düşüneceksin. Ve ben de biliyorum ki, o zaman sen bana ulaşmaya çalışacaksın

Seni seviyorum, çünkü damarımdaki kan oldun akarsın kalbime, bir bakışınla cenneti gördüm o yıldız gözlerinde, şimdi seninle yaşadığımı fark ediyorum, benim hayatımın anlamı sen oldun bunu çok iyi biliyorum…

Seni seviyorum, çünkü bana ve aşkımıza sadıksın. Bırak başkaları sadakatin modası geçmiş bir sözcük olduğunda ısrar etsin. Sen hiçbir zaman öyle düşünenlerden olmayacaksın.

Seni seviyorum çünkü sen oI dα; ister yαr oI, ister yαrα; Iütfun dα bαşım üstüne, kαhrın dα.
Seni seviyorum çünkü bαnα değer veriyorsun. Gözünden biIe sαkınıyorsun beni. Benim için endişe duyuyorsun, beni merαk ediyorsun. Birisi tαrαfındαn merαk ediImek meğer ne kαdαr güzeI bir şeymiş.

Seni seviyorum çünkü hiçbir yere sığmαdı αşkın, gönIüme sığdı yαInız. Şimdi gönIüme de sığmıyor, gözIerimden sızıyor.
Seni seviyorum çünkü nefesin ıIık bir meItem gibi okşuyor bedenimi. Sert, kuzey rüzgârIαrı gibi yıkıcı değiIsin hiçbir zαmαn. Senin bu yumuşαkIığın, benim sivri yönIerimi de törpüIüyor.

Seni seviyorum çünkü her geçen gün beni kendine tekrαr tekrαr αşık etmeyi becerebiIiyorsun.
Seni seviyorum çünkü yαşαnmış buncα sαhte hαyαtın içinde tek gerçek oIαn seni beIIedim. Yαpmαcık sevdαIαrdαn, bitmek tükenmek biImeyen eIde etme hırsındαn eser yok sende.

Seni seviyorum çünkü imkânsız diye bir şeyin oImαdığını, sαdece istemenin insαn hαyαtındα ne kαdαr önemIi oIduğunα beni inαndırαbiIiyorsun.
Seni seviyorum çünkü yıIdızIαrı getiriyorsun αvucundα. Sαrı, sıcαk güneşi sunuyorsun bαnα. En coşkun denizIerin mαviIiğini getiriyorsun. DαIgα dαIgα yαyıIıyorsun içime.

Ölme diyorsan; gitme kal öyleyse, sarıl sımsıkı, tenim ol, beni bırakma. Baksana; parmak uçlarım ateş, lavlar fışkırıyor göz bebeklerimden. Hadi gel, tut ellerimi, benimle yan. Benimle meydan oku her çaresizliğe. Benimle uyu, benimle uyan. Birlikte varalım on üçüncü aylara…

Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim açar açmaz duyayım kokunu. Sevda essin başak saçlarında, sesin yüzümü rüzgârla bulsun. Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim, gelsin beni en koyu zulamda bulsun ve öyle bir mektup yaz ki sevgilim varsın ölümüm olsun.

Sözlerimi aşık olamayan anlamaz içimdeki derdi aşkın çilesini ağlamayan kalp anlamaz, seni sevdim delice içimdeki ben senin için ağlıyor her gece kalbim adına hasret kaldı seviyorum seni aşkım yarım kaldı, adın kalbimde yazılı sensizlik aldı güzel anılarımı ama yine de seviyorum seni.

Sanma ki adını ağzıma alıyorum diye seni seviyorum. dudak tiryakiliği benimkisi seni içime çekmiyorum.

100 dilde “seni seviyorum” desen ne fayda. Bir dilde adam gibi sevmedikten sonra.

Bugün seni seviyorum, yarın da bir neden bulur severim. daha sonra seni yeniden keşfeder yeniden severim. Benim senden başka işim yok ki.

Sarılmak ne kadar güzel bir duygu sanki düşmene izin vermeyeceğim, bir ömür misafir edeceğim seni kalbimde, kollarımda demek gibi.. hele de sarılan sen olunca bir başka sevgili..

Sen beni gördüğün zaman Ne hissediyorsun? Bunun hakkında pek fikrim yok ama ben seni gördüğüm zaman kendimden geçiyorum.

Seni yüreğimin en temiz duygularıyla sevdim. Sadece aynı evi aynı soyadı paylaşalım istedim. belki karşına çıkacak kadar yüreğim yok ama bil ki ben seni çok seviyorum.

Bir insan aşık olunca; kıskanır, bağırır, kısıtlar, hesap sorar, sahiplenir… ama; anlayana işte… Kimselere söyleme. Ben “seni” yazarım, onlar şiir zanneder. Seni benden başkası nasıl böyle güzel sevsin, sevemez işte hiç kimse. Bitmeyelim biz.

Eğer seni nasıl ve ne kadar sevdiğimi öğrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalısın çünkü sana olan sevgimi anlatmak için kelimeler bulamıyorum. Ama bir şeyi bil ki seni çok seviyorum?

Gözlerinin deryasına kapıldım gidiyorum gözüm kapalı, sözlerine kapıldım duymuyorum dünyayı, gülüşüne vuruldum umurumda değil hayat sen varken yanımda sevgilim benim seviyorum seni.

Seni sevmek hayata haykırmak gibi, seni sevmek bütün güzelliklerin başlaması gibi seni o kadar çok seviyorum ki içimdeki dünya sevgi yüklü sana karşı bebeğim. Seviyorum seni.

Sol yanımın en güzel misafirisin.

Bilmemek ayıp değil öğrenciye söylüyorum; seni seviyorum tek gerçeğim.

Sen yıldızlar gibi parlak ol geleceğimde sen ay gibi yıldızlara eşlik et her gününde, sen benim ayım yıldızım ol sen sadece benim dünyama güneş gibi doğ aşkım seviyorum seni.

Günün birinde hepimiz sonsuza dek susacağız. Onun için sevdiklerinize şimdi “ seni seviyorum” demekten çekinmeyin.

Ve sonra biri çıkar gelir, bütün gidenleri unutursun.. Bazen binlerce şeyden daha çok heyecanlandırır O’nun bir tek fotoğrafı..

Seni Seviyorum Çünkü Sözleri
Bu dünyada yaşanılası tek yer senin yamacın.

Zannetme ki gözlerim sana baktıkça bıkacak, ölsem de ruhum seninle kalacak, kapanırsa gözlerim senden önce bu hayata, inan ki son sözüm seni seviyorum olacak…

İhtiyacım yok başka hayata seni sevdim sadece www.guzel-anlamlisozler.com/seni-seviyorum-sozleri/ hayatımda, bir senin için başladım yürümeye bu hayatta bir senin için düşerim kara toprağa seni seviyorum bu can sana feda…

Arkaya bakıp giden zamana gülüyorum hep anıları seninle yaşamak istiyorum sadece sen ol yanımda hayat o zaman çekilir o zaman ben olurum hayatta seviyorum seni.

O kadar uzakta değilsin bana sadece ellerimiz uzak kaldı gurbetin ortasında, sen ne olursa olsun benimsin benim gelinimsin bebeğim seviyorum seni helalim.

Her gün senin için ağlıyorum, senin için yazıyorum sözlerimi ve resmine okuyorum aşk dolu sözlerimi, seni ne kadar sevdiğimi bilmeni istiyorum seni çok seviyorum.

Seninle olmanın en kötü yanı ne biliyor musun? ‘Seni seviyorum’ sözcüğü dilimin ucunu ısırırken her konuşmamızda boş yere saatlerce havadan sudan söz etmek.

Sevginin olduğu yerde mantık olmaz derler. Ne kadar doğru! Seni o kadar çok seviyorum ki aklım başımdan gitti. Birlikte daha nice sevgi dolu mutlu günlere sevgilim…

İnsanın duymaktan müthiş haz duyduğu büyüleyici iki kelimedir “Seni Seviyorum” sözleri. Sonsuza kadar sevgilinizden bu sözleri işitseniz bile yine de bıkmadan usanmadan tekrar tekrar duymak istersiniz. Seni Seviyorum Çünkü Bir Sürü Nedenim Var Sözleri, işte bu büyüleyici cümleye “romantik nedenler” ekleyerek sevgilinizi kanatlandırıp bulutların üstüne taşıyor.

Ona olan sevginizin nedenleri saymakla bitmez!Hediye kutusu içerisinde 100 adet Seni Seviyorum Çünkü Bir Sürü Nedenim Var Sözlerinden oluşan, üzerinde “Seni Seviyorum Çünkü;” sözüyle başlayan ve devamına romantik nedenler yazılı kalp mesaj kağıtlarından oluşuyor.

Seni Seviyorum Çünkü Bir Sürü Nedenim Var Sözleri, aşkınıza şahitlik etmekle kalmayacak, aynı zamanda duygularınıza da en iyi tercümanı olacak. Sevgilinizi ne kadar çok sevdiğinizi Ona bu romantik kartlarla daha güzel bir şekilde hissettirebileceksiniz.

Seni Seviyorum Çünkü Bir Sürü Nedenim Var Sözleri başlı başına sevgiliniz için en romantik hediyelerden biri. Ancak isterseniz, bu duygu yüklü sözlerle sevgilinize başka sürprizler de yapabilirsiniz. Örneğin O’na el emeğinizle hazırladığınız bir hediye kutusu içerisine Seni Seviyorum Çünkü Bir Sürü Nedenim Var Sözleri serpiştirebilirsiniz. Ya da satın aldığınız herhangi bir hediye sepetini daha romantik bir hale sokmak için yine Seni Seviyorum Çünkü Bir Sürü Nedenim Var Sözlerinden yararlanabilirsiniz.

Seni Seviyorum Çünkü Bir Sürü Nedenim Var Sözlerinden bazı örnekler

Seni Seviyorum Çünkü; Gökkuşağının her tonunu gölgede bırakan en parlak renksin sen. Herşey senin rengini taşıyor ve benim için o zaman anlamlı oluyor.
Seni Seviyorum Çünkü; Soğuk günlerde içimi ısıtan meltemsin. Sıcak günlerde ise ferahlık veren kuzey rüzgarı, iliklerime işleyerek esiyorsun.
Seni Seviyorum Çünkü; Sorgulamıyor, yargılamıyorsun beni. Olduğum gibi kabul edip, hatalarımla, zaaflarımla seviyorsun beni.
Seni Seviyorum Çünkü; Kıskanıyorsun beni. Öyle tadında, öyle kararında kıskanıyorsun hi, bu çok hoşuma gidiyor. Ne aşırıya kaçarak sıkıyorsun beni, ne de hiç kıskanmayarak umursamaz görünüyorsun.