Duygusal Sözler, Duygusal Nickler, Duygusal

 duygusal aşk sözleriKalbimi kırmadan önce şunu anlamanı istiyorum. Bu tırnak değil, kırılınca kesip atamıyorsun. Öyle içinde kalıyor.
Duygusal Aşk Sözleri


Soğuk olma hava.. O kız bu bahaneyle ona sarılır dayanamam.+ Kanka ne diyim çocuğa? - ne biliym kanka gözlerinden kokusundan bahset. + Gözlerin çok güzel kokuyor ♥Sevgili kızlar, erkeklerden adım atmasını beklemeyin. Odunların yürüdüğü nerde görülmüş?Seni sevmeyide bilirim, sevmiyedebilirim. Gördün mü bak, tek harfe bakar hayatımda ki yerin.
Duygusal Aşk


duygusal aşk -bence unut onu +oha çok iyisin ya hemen unuttum, aylardır sen “unut” demediğin için unutamıyodum çok sağol bitanesin ya.Bir adam aylarca çıktığı kızın arkasından ‘zaten hiç sevmedim’ diyorsa cümle başında kullandığım adam kelimesi için özür dilerimSevgilisine “manita” diyen erkekler azalarak ölmesin. Birden ölsün, nesilleri tükensin, aniden.:DDüşünmek istemediğin şeyde kalır aklın…Ne kadar çaba sarfetsen de…Ne kadar Unutmak istesen de…Aklın Unutamadığında kalır..
Duygusal Aşk Nickleri

duygusal aşk nickleriYetimhanede yaşayan küçük bedenlerin, ranzalarına yazdıkları “ANNE” Kelimesi gibi masum olmalı (AŞK)..Sende haklısın, o kadar sevilmeye benim bile götüm kalkardı…Çok sevme. Gider. Yapma.

Duygusal Sözler, Duygusal Nickler, Duygusal Rating: 4.5 Diposkan Oleh: HCN