kapadokyaya nasıl gidilir ?


Kapadokyaya Nasıl Gidilir


Ankaradan, İstanbuldan Kapadokyaya nasıl gidilir? Kapadokya bölgesine ulaşım imkanları, yol güzergahları nelerdir?

Kapadokya bölgesine ulaşım için, haftanın dört günü hava yolu ile seferler düzenlenmektedir.Çarşamba, Perşembe, Cuma ve pazar günleri 22:00 saatinde İstanbul - Nevşehir arası, Geri dönüşler ise yine aynı günler olmak üzere saat 07:00 da düzenli uçuşlarla bu bölgeye ulaşımınızı güvenli, konforlu ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kapadokya havaalanı Nevşehir merkezine 25 km uzaklıktadır ve herhangi bir ulaşım güçlüğü bulunmamaktadır.

Karayolunu kullanmak isteyen ziyaretçileri ise ; Nevşehir, Kırşehir, Kayseri ve Niğdeye komşu olan bu kentimize herhangi bir sıkıntı olmadan kolaylıkla Kapadokya'ya ulaşabilirler.

İstanbuldan gelenler için Ankara istikametine Ankara istikametinden Aksaray yada Kırşehir üzerinden iki alternatif otoyol mevcutdur.
İki yolda gidiş geliş ve çift şeride sahiptir.Kış şartlarında Aksaray üzerindeki yolrahat olması açısından tercih sebebidir.
Etiketler: kapadokya, kapadokya bölge, kapadokya dünyası, kapadokya gezisi, kapadokya ibadet, kapadokya ıhlara vadisi, kapadokya kiliseler, kapadokya mistik, kapadokya otel, kapadokya peri bacaları, kapadokya şarap, kapadokya tatili, kapadokya yer altı şehri, kapadokyada gidilecek yerler, kapadokyada ne yenir, kapadokyada nerelere gidilir, kapadokyaya nasıl gidilir