kapadokya anatolian houses


Anatolian Houses mükemmel dekore edilmiş kaya oyma suitleriyle Kapadokya’nın tam kalbinde sizleri bekliyor. Anatolian Houses Kapadokya’nın doğal dokusuna sadık kalarak misafirlerine konforu vaat ederken geçmişin “ilkel” geçmişini de gözler önüne seriyor.Tarih boyunca Kapadokya farklı medeniyetlere tanıklık etmiş ve bunların çoğu tarafından idare edilmiştir. Kapadokya hala tarihi çekiciliği, yerel hayatın sıcaklığı ve periler diyarı atmosferiyle ziyaretçilerinin nefesini kesmektedir.Anatolian Houses’ı yaratırken en büyük ilham kaynağımız, kaya formasyonların içinde yaşam süren daha önceki insan toplulukları olmuştur. Anatolian Houses bugün bizi önemli bir noktaya getiriyor: Tarihle iç içe eşsiz bir atmosfer, sanat, estetik, gerçek anadolu mutfağı ve kaliteli bir yaşam! Tüm bu özelliklere birde kişiye özel servis anlayışını ve tamamen orijinal stilde dekore edilen suitleri de ekliyoruz ve sizleri anadoluyu ve hala ayakta kalmış konukseverliği keşfetmek için Kapadokya’ya davet ediyoruz.Bazı değerler neredeyse tarihten silinmiş ve bir o kadarı da kaybolmak üzeredir. Anatolian Houses için sizleri geleneksel değerlerimizle ve adetlerimizle misafir etmek büyük bir mutluluk kaynağı olacaktır.

Anatolian Houses, beş farklı kaya formasyonun çevresine ve içine inşa edilmiş 17 suit 9 deluxe suit toplam 19 suitiyle servis vermektedir. Her bir suit kendine has özellik taşımaktadır ve tarihte farklı dönemlerden esinlenerek dekore edilmiştir.Anatolian Houses’a adımınızı attığınızda size düşen sadece şarap çeşmesinden bir kadeh şarap alıp gün batımınına dalıp gitmektir.

Lokal hayata açılan dar sokaklara kendinizi bir kere bıraktığınızda, attığınız her bir adımda mimari sizi adeta çarpacaktır.Anatolian Houses ile sıradışı bir tatilde sizlerle buluşmak, anı unutulmaz kılmak istiyoruz.