argos in cappadocia- kapadokya


Uçhisar Köyü'nün kalbinde yer alan Argos in Cappadocia; ücretsiz kablosuz internet erişimi de dahil olmak üzere modern olanakları eski dünya cazibesi ile bir araya getiren lüks bir tesis sunmaktadır.

Argos'taki her oda ve süit güzel taş oymalar da dahil olmak üzere zengin kumaşlar ve özgün detaylar ile döşenmiştir. Zarif ortamda rahatlayın ve antika eşyalara hayran kalın. Ücretsiz kablosuz internet erişimini kullanarak e-postalarınızı kontrol edebilirsiniz.

Argos Otel'deki bazı odalar orijinal mağara ortamında ve geleneksel taş evlerde bulunmaktadır. Argos farklı katlara yayılmıştır ve kendi pencerenizden Kapadokya'nın çarpıcı manzaralarını görebilirsiniz. Sevimli avluları ve güzel bahçeleri ile birlikte mülkün etrafında yürümenin keyfini çıkarın.

Argos Otel müşterilerine kişiye özel bir hizmet sağlamaktadır; balon turlarını ayarlamak için size yardımcı olabilir ve Kapadokya'nın vadilerindeki yürüyüşler ve ilgi çekici yerler hakkında sizi bilgilendirebilir.

Otel Odaları: 35.Otel Özellikleri
Genel

Restoran, Bar, 24-Saat Açık Resepsiyon, Bahçe, Teras, Sigara İçilmeyen Odalar.
Etkinlikler

Hiking, Bisiklete binme, At Binme.
Hizmetler

Oda Servisi, Toplantı/Ziyafet İmkanları, Çamaşırhane, VIP Oda Özellikleri, Odaya Servis Kahvaltı, Ütü Servisi, Gelin Süiti, Tur Danışma, Faks/Fotokopi.
İnternet

Kablosuz İnternet erişimi otel genelinde mevcuttur ve ücretsizdir.
Otopark

Yakın bir yerde ücretsiz özel park yeri mevcuttur.