kapadokya hastanesi nevşehir

Özel Kapadokya Hastanesi

07.12.2007 tarihinde ruhsatlandırılmış ve faaliyetine resmen başlamıştır.

Açılmasıyla beraber, beklenenin üzerinde bir ilgiyle karşılaşan hastanemiz, halkımızın bu teveccühüne layık olmak için elinden gelen tüm imkânları seferber etmektedir. Yaptığı güzel hizmetleri asla yeterli bulmayıp, hizmet kalitesini arttırabilmek için, daha hastane açılmadan başlattığı eğitim seminerlerini, hastane açıldıktan sonrada devam ettirmiştir. Nevşehir Üniversitesi Ticaret Turizm Eğitim Fakültesinden Doç. Dr. Mustafa KOYUNCU tarafından Dedeman Otel'de tüm personeline İletişim ve Toplam Kalite Yönetimi semineri vermiştir.

Geneli Nevşehirli olan 15 ortaklı hastanemiz ortaklarından 12'si doktor olup hastane bünyesinde hizmet vermektedir.

Hizmette mesai mefhumu aranmaksızın hizmet veren hastanemiz 24 saat Acil Servisi ve gerektiğinde acil servise destek olan tüm uzman hekim kadrosuyla 365 gün hizmettedir. Zorunlu haller dışında Cumartesi dahil hizmette açık olup, şuan 13 branşta 15 poliklinik ve 40 yatak kapasite ile hizmet vermektedir.

Amacımız hastanemizi Orta Anadolu'nun en güzel hastanesi haline getirip, Nevşehir halkını özlediği sağlık hizmetine kavuşturmaktır.ADRES : Güzelyurt Mah.Vefa Küçük Cad. No:9 NEVŞEHİR
TELEFON : +90 384 212 15 50
FAX : +90 384 213 12 78
WEB : http://www.kapadokyahastanesi.com.tr
EMAİL : info@kapadokyahastanesi.com.tr